Дівчата, що ви зазвичай вдягаєте діткам восени, ось коли почне холодати? Що любите, що порадите, що зручно, на вік 2 роки. Костюмчики? флісові актуально чи не дуже, ромпери, софтшели, грязепруфи? Хто користується софтшелами? наскільки це зручно? треба термобілизна? Хочеться щоб носилось, а не купив і лежить в шкафу, поки дитина не переросте
Дружная семейка• 29 сентября 2023
В нас костюм на флісі некст і курточка hm , якщо ще холоднувато то під ним футболка боді . Якось так Це до періоду ленне зими )
Снежнакомка• 29 сентября 2023
В таком возрасте для моего удобные были спортивные костюмы когда не холодно просто тонкие , когда уже голодно с легким начесом . Брала разные hm , Zara , George, пару таких костюмов моему хватало
З царем в голові• 29 сентября 2023
Ответ дляДружная семейка
На моїх вже немає розмірів у Ленне.
Спочатку не могла звикнути до дивних принтів, але потім дуже полюбили,бо мега легкі і теплі.