А я нівроку• 29 сентября 2023

Хочу додатково сплачувати внески, що б мати більшу пенсію

Хтось може розказати-що, де, й куди? Зараз внески за мене оплачує соцзахист, як непрацюючій матері дитини з інвалідністю.
Печальки.нет• 29 сентября 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3410264
Ага, мама теж вклалася в тас через 10 років у 2017 вернули вложене і мама дуже тішилася що хоч те повернули. А якби були дол під подушкою ....
Сирожено_пирожено• 29 сентября 2023
Ответ дляПечальки.нет
Моя вашу ’переплюнула’
Когда она уже вышла на пенсию, договорилась на работе, что ей будут начислять высокую зарплату, что б при перерасчете пенсия была выше; почти три года она работала без зарплаты, жила за счёт старых накоплений, а в итоге получила +$30 к пенсии.
Заліковий троль• 29 сентября 2023
забудьте про всі ці пенсійні фонди, це розводняк і не для нашої країни! лише самостійні накопичування-валюта, депозити, золото, нерухомість, і ніяких лівих посередників!
Подвійна веселка• 29 сентября 2023
Подивіться в Метлайф є недержавне пенсійне страхування.
Мамаша в бигудях• 29 сентября 2023
Ответ дляА я нівроку
Боюсь спонтанних витрат
Ну то змінюйте ставлення до фінансів
Є НЗ- його витрачати зась. Це краще, ніж довіритись фінустанові.
А як витратите, то все ж краще ви своє, ніж хтось ваше
автор А я нівроку • 29 сентября 2023
Ответ дляПечальки.нет
Авторе, ще треба розуміти що те що ви зараз сплачувати у пф іде на пенсії сучасним пенсам, а не собі ,,на рахунок,,
Та я в курсі
автор А я нівроку • 29 сентября 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Автор, а какую сумму вы хотите перечислять в ПФ?
Просто интересно
Я повинна розуміти, як це працює, і поки жодних відповідей на свої питання не отримала, тому й на ваше не готова відповісти
Потужна махіна• 29 сентября 2023
Я кілька років тому вивчала цю тему і відмовилася.
Вкладаюся на пенсію у фондовий ринок.
автор А я нівроку • 29 сентября 2023
Ответ дляПотужна махіна
Вкладаюся на пенсію у фондовий ринок.
Ви купуєте акції?
Потужна махіна• 30 сентября 2023
Ответ дляА я нівроку
Ви купуєте акції?
не тільки
Сирожено_пирожено• 30 сентября 2023
Ответ дляА я нівроку
Т.е. посмотреть расчет своей будущей пенсии по пенсионному калькулятору это не ответ?
автор А я нівроку • 30 сентября 2023
Ответ дляПотужна махіна
не тільки
Можете більше розказати, що саме робите?
автор А я нівроку • 30 сентября 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Куди потрібно внести дані про добровільні внески? Ви пробували і у вас усе вийшло? бо у мене не виходить, а показує лише пенсію станом на зараз. Напишіть в які графи ви вносили, що б обрахувати можливу пенсію з врахуванням майбутніх внесків
inneska-85• 30 сентября 2023
Ответ дляА я нівроку
Данные о внесках ЕСВ вы никуда не внесете. Калькулятор считает на сейчас, по тем данным, что есть уже в кабинете.
На счёт сплаты ЕСВ за себя самой: договор заключается на год, до 31.12.2023. Потом с 1 января новый договор надо заключать. За вас также может заключить договор третий человек, и платить внески. Лучше не платить позже, чем дня за 2-3 до конца месяца,чтоб точно внесок был за этот месяц, а не перешёл на следующий. Деньги долго идут на счёт. Минимальный ЕСВ 1474 грн. Вроде с о октября-ноября немного повышается. Я за мужа плачу 1500 грн, комиссия 23 грн ещё. Если платить 3000 грн, то это как с зп 14 тыс грн.
inneska-85• 30 сентября 2023
При оформлении договора, что у меня, что у мужа в кабинете выбивало ошибку. Звонила много раз на горячую линию ПФУ, пока выяснила в чем причина. Не было данных в Анкете застрахованой особы. Пришлось делать цветные сканы паспорта и кода, править анкету и загружать сканы на сайт. 2-4 дня обрабатывают инфу, потом данные обновляются. Только после этого получилось подписать договор ЕЦП.
автор А я нівроку • 30 сентября 2023
Ответ дляinneska-85
Дякую, вже розпитала на гарячій лінії, -нічого наперед не побачиш, як там вище запевняли
inneska-85• 30 сентября 2023
Ответ дляА я нівроку
У вас подгруппа А? Получаете 5550 грн? Сейчас автоматом продлевают инвалидность. Но потом всё равно надо будет подавать документы. Если не будете, то перестанут платить помощь и страховой стаж тоже не будет идти. У сестры сейчас такая ситуация, тоже платят помощь на ребёнка, подгруппа А. Но это вроде до нового года. Посмотрим, что потом правительство придумает. Но она тоже думает о сплате ЕСВ за себя, когда прекратятся выплаты. Тоже хочет стаж.
автор А я нівроку • 30 сентября 2023
Ответ дляinneska-85
Ні не А, просто дитина з інвалідністю, доплата біля 800 грн, але внески платять як із мінімальної, я подивилась в особистому кабінеті. Дали інвалідність до 18 років, зараз дитині 13, не повинні відмінити
inneska-85• 30 сентября 2023
Ответ дляА я нівроку
Вуз, техникум оканчивали? В каком году? Декрет в стаж вошёл?
автор А я нівроку • 30 сентября 2023
Ответ дляinneska-85
Так ВУЗ закінчувала, треба внести дані, бо їх , декрет входить лише три роки, я брала до 6, цей період, відповідно, не входить до страхового стажу. Цікаво чи можна за нього заплатити, що б включили?…
inneska-85• 30 сентября 2023
Ответ дляА я нівроку
В каком году окончили вуз?
Сейчас, на сколько я знаю, нельзя заплатить за пропущенные годы. Людям перед оформлением пенсии можно докупить годы.
автор А я нівроку • 30 сентября 2023
Ответ дляinneska-85
В каком году окончили вуз?
В 2002
inneska-85• 30 сентября 2023
Ответ дляА я нівроку
В 2002
Вот вам повезло)) делайте цветные сканы дипломов и додаткив и высылайте в своём кабинете ПФУ. Погуглите, как правильно это сделать. Учёба войдёт в страховой стаж,если была дневная форма обучения и до 01.01.2004 г . Я училась с 2003 по 2008 г. Мне войдёт только 4 мес. Если обработают дипломы, подгрузят в кабинет, но стаж не пересчитают, пишите звернення с вопросом, почему не пересчитан стаж. Я мужу добавила сканы дипломов с додатками кабинете, они их через время добавили, но стаж не изменился, после звернення уже добавили 2 г 4 мес. Всё надо контролировать.
Потужна махіна• 30 сентября 2023
Ответ дляА я нівроку
Фондовий ринок - це не лише акції.
Це сировина - нафта, золото, землі, метали, тощо
Це різні цінні папери, акції серед них.
Це різні сектори - нові технології, нерухомість, космонавтіка, медицина, і так далі, і так далі.
Я вивчаю і вкладаюсь в те, що вважаю найбільш перспективним.
автор А я нівроку • 30 сентября 2023
Ответ дляПотужна махіна
Фондовий ринок - це не лише акції.
Це різні цінні папери, акції серед них.
На яких ресурсах вивчаєте інформацію? Чи можете для прикладу скинути посилання на сайт де можна купувати цінні папери?
Потужна махіна• 30 сентября 2023
Ответ дляА я нівроку
Я пройшла курси фін грамотності.
Потім курси починаючих інвесторів. Но цьому етапі відкрила рахунок, зробила першу інвестицію. Спочатку на 100 євро.
Далі вже вивчаю десь сама, десь підписуюсь на канали з обговореннями, проходжу курси більше поглиблені, де пояснюють вже як оцінювати фонди, як бачити аферистів і мильні бульбашки, тощо.

Рахунок в мене відкритий поки лише в Interactive Brokers, купую поки американські активи. Є ще європейські, але там трохи інша система, не для початківців.