Дівчата, хто на ГВ, поділіться, як у вас із самопочуттям після 4-6 місяців вставань уночі по 4-5 рази? Я от 6 місяців малечу годую грудьми, забираю щоразу з її ліжечка, і вже просто змучилась до краю. По-перше, немає і разу, щоб я поспала за цей час хоча б 4 години поспіль. По-друге, зрагку особливо не доспиш- знов годувати кожні 1,5 - 2 години. По-третє, все важче брати маля з ліжечка - вже 7 кг 300 гр, і моя спина каже прощавай, сильні болі. Протягом дня тахікардія, голова крутиться. А ще ж купа всього зробити - пригоувати їсти хоча б раз на 2 дня, але з запасом, прання, збирання-фасування речей. А ще прибрати підлогу, бо повзає ж дитина по кімнаті і найменший бруд збирає пузіком в сліпі. Чоловік допомагає пилососити, малу гуляє зранку з 8 до 10-30, протягом дня може допомогти взяти-поміняти-трохи побавити в перервах у роботі своїй. А я щодня як той зомбарь, що оживає. Але сили вже менше і менше, лягаю спати з відчуттям, що я б втекла кудись просто відіспатись день. Хочеться заридати. Перейти на пляшку пробували - сильна прив.язка до грудей- моя лікар каже - «сісечніца мала». Не бере соски, пляшки взагалі!..((( чоловік іноді може споїти дитині 80 мл суміші, але це малувато і довго, поки те вип.є, - зовсім крайній випадок, і ненадовго. Поділіться, як вижити ще десь пару місяців у такому режимі? Лайфхаки? 🙏🏼
Ответ дляЯниЯ
Я так неделю помучалась и свернула это модное кормление по требованию. Это же логично, что чем чаще ребенка кормить, тем меньше он ест и соответственно быстрее проголодается. Если ребенок с вечера нормально поес, то и спать будет дольше. У меня оба ребенка в таком возрасте уже спали часов до 5 утра.
На гв чи ша
Прикуси Язика• 30 сентября 2023
Маю люше один лайфхак - перекласти дитину до себе у ліжко. Інакше ніяк поспати не вийде. А так поряд лежимо, дитина смокче і я сплю, не встаю нікуди.
Маю трьох діток.
НеКонец-Света• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
Дякую впм! І втішили, і ото таке страшне про зуби просто 🙈🙈🙈страшнувато тепер…яй
Ну це трохи так, але то в нас так, дітки різні, в когось легше це проходить, в когось важче.
У нас виходило з 8 місяців почалось і щомісяця по 2 прорізуються ( це тиждень треба потерпіти), тобто тиждень в місяць - 🤯. А потім знову норм, відсипаюсь). Це за умови, що все решту норм, у нас в цей же період проблеми з животиком почались, то ще і це мучить і досі.
Але все проходить, як десь читала, що з дитиною то з часом стане легше, головне в цей момент не захотіти ще одну 🤣🤣🤣
Ответ дляДівчина Бобула
Ну а я считаю что 3 раза :))
По этому нужно уточнять у автора, того кто жалуется, а не «додумывать» свое.
Может у автора все не так плохо. Она просто устала именно вставать и таскать подросшего ребенка. График кормления у нее приемлемый.
Сегодня я не я• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
Нууу- без варіантів інших зараз. На пляшку не виходить перевести
Спробуйте сон разом.
Na kablukah• 30 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Когда просыпались давали пить и носили на руках, но сиськой никого по ночам не кормила. Все спали по ночам не менее 6 часов с рождения, а то и больше.
Вопросы были только с зубами. У одного из пяти зубы полезли в 2 месяца. Вот там был трэш)))
Мда
Млинець Мій• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
Прикорм є зранку для знайомства з їжею… вагу набирає ок.. значить не замало молока охохххх
Ну то звичайно набирає, бо ви без перестанку її кормите. А потрібно, щоб дитинка витримувала близько 3 годин. А вночі ще й більше. Взагалі у більшості така проблема, якщо ГВ по потребі і хаотичне.
Сегодня я не я• 30 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ни одного из пяти детей не кормила по ночам. С роддома!
Последний раз в 24.00, первый в 6.00
Дети здоровы и полны сил. Старшей уже 30.
Последний раз в 24.00, первый в 6.00
То они спокойнее просто были и сон покрепче. Как у меня старшая, и засыпала сама без укачек. А младшая ни дня в кроватке, так под грудью и спит. Если б я ее перелаживала в кровать, точно раза 4 за ней бы бегала ночью.
Млинець Мій• 30 сентября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Маю трьох діток.
Я просто не уявляю, як дитина смокче, а ти спиш? Ви нічого не відчували, що в тебе щось вчеплене? Ні одного дня дитина зі мною не спала, пробувала, але я тоді взагалі не спала. Так хоч 3 години маю вільних, поки проснеться.
НеКонец-Света• 30 сентября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Кому потрібно, щоб витримувала 3 год? 🤦♀️
Такі порадники в мене були, я навіть два рази пробувала витримати 3 год, думала перепонні перепонки полопають.
В мене їла до року регулярно вдень кожні 2-2,5 год, а вночі кожні 3 год - то яке хаотичне, значить так дитина потребує
Мама не витримує - шв
АяВсёЗнаю• 30 сентября 2023
Ответ дляСегодня я не я
Наши все спали в своей кроватке, но практически с нами. Борт на кроватке опущен и матрасы на одном уровне получались. Ребёнок всегда мог перекочевать к нам под бок.
Мы никого не укачивали.
Да, слава богу, все дети получились спокойные.
Но правда и мы с мужем, оба спокойные, шо двери. Дети в нас видно пошли)))
Мы никого не укачивали.
#Пойду_кгадалке• 30 сентября 2023
боже, навіщо бігати до ліжка??
в мене дитина взагалі погано спала, не нейротипова.
Дитина все ГВ спала з нами на ліжку. Прокинулася - я груди дала і спимо далі - вона поїла - відпала)
Максимум, щоя могла помацати яка з грудей більш тверда - щоб саме її дати(тобто на інший бок перекинути її)
Прикуси Язика• 30 сентября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Саме так, дитина смокче мама спить :) це звикнути треба. Але так набагато легше годувати ніж встати, взяти в руки, чекати поки поїсть і потім назад у ліжко класти.
У мене старший спав у ліжечку спочатку, але пару разів трапилися моменти коли я спала і просто не чула що він кричить, або засинала з ним на руках (добре що на ліжку сиділа і не впустила). То потім тіки разом спали поко було ГВ.
Млинець Мій• 30 сентября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Мама не витримує - шв
Це потрібно дитині і мамі. Дитина більш спокійна, не має залежності від грудей, в свою чергу і мама. У вас трішечки зміщений був графік. Звісно, коли дитина кричить і просить їсти,то кормити потрібно. Але давати груди по бажанню мені не Ок.
жижифреймут• 30 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
1. Спите когда спит ребенок.
2. Я с 6 месяцев забрала ребенка в нашу с мужем кровать. Стала просыпаться только дать грудь и отключалась. Идеально
Так само. Забрала до себе, дитина була в ліжку зі мною. Але два рази впала як вже почала повзати, прокидалася і тихенько повзла.
Сегодня я не я• 30 сентября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Це не вибір, а необхідність. Чи ви думаєте я не хотіла б собі лягти як мені подобається, а тяну до себе немовля, щоб якось з ним заснути, ще й воно серед ночі прокидається, ти його знову кормиш і воно спить знову. Дійсно думаєте що жінка обирає другий варіант?
Та ні, з такою дитиною ви б і 30 хв вільних не мали, які там три години.
По одній дитині такі висновки не зробиш. Діти всі різні, виявляється
Млинець Мій• 30 сентября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
У нас ліжечко стояло біля нашого. Поїли і назад. ГВ було 1 рік 1 місяць, за цей час я так і не звикла до нього, фізично було дещо неприємно. Можливо тому я не розумію, як можна спати, коли дитина їсть.
Млинець Мій• 30 сентября 2023
Ответ дляСегодня я не я
Не можу нічого говорити, у кожного своє. Я відразу розуміла, що я не зможу спати разом, не можу тримати біля грудей кожні 30хв. Бо то здуріти можна, мені було неприємно. Був режим і все було більш-менш добре. У неї не було звички. І я була вільніша
Лукава Кішка• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
Прикорм вводять не пізніше шести місців і не для ситості, а задля знайомства зі смаками та процесом їжі.. ось якось так. Тож не варіант годувати задля ситості кашами нагіч.. не радять лікарі
Я ввела задля ситості - для чого ж його ще вводити, якщо дитина їсть щогодинно.
Але таке. Спіть разом)
Звездолётчица• 30 сентября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Моїй доні рік і місяць уже, теж важко спочатку було зі сном. Але вибачте, що розчаровую, але попереду ще зубии🙈🦷 коли вони почали прорізатись я зрозуміла, що все, що про них казали- все правда 😂 якщо десь від 6 місяців вже прокидатись почала вночі раз в 3 год, то як в 8 місяців почались 🦷 знову щогодини 😵💫 ну і так періодично повторюється, бо ж ростуть по черзі
Останній місяць уже прокидається раз в 4 години, то вже супер. Але дитина з народження спить з нами, щоправда ліжко під стіною, от вона з того боку від стіни біля мене ( бо чоловік у мене спить, то себе не контролює, може руку закинути, то я одразу біля себе її, я дуже чутливо сплю, тай вже навчилась в одній позі спати 😂 )
Але в загальному легше трохи стало коли почала ходити, спина менше вже болить ( моя 9.200 кг в рік)
То ж з часом інтервали будуть збільшуватись, легше стане)) 🤞
А мій 8.6 в 4,5 місяці
Лукава Кішка• 30 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
Маю на увазі близькі родичі. Від них хіба сховаєш?
Нема такого. Якщо ви живете окремо, хто і як зможе знати про ваше гв, а тим паче щось радити чи засуджувати.
Звездолётчица• 30 сентября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Дитина їсть стільки, скільки потребує.
Лукава Кішка• 30 сентября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Если мама хочет кормить долго, то сама подбуживает и кормит, чтобы стимулировать выработку молока
Ну не в півроку. При зрілому гв (місяців після 3 переважно) - таким не займаються.