Olenka_y• Изменено 30 сентября 2023

Мами, які годують дітей вночі по 4 рази - ГВ. Як виживаєте?

Дівчата, хто на ГВ, поділіться, як у вас із самопочуттям після 4-6 місяців вставань уночі по 4-5 рази? Я от 6 місяців малечу годую грудьми, забираю щоразу з її ліжечка, і вже просто змучилась до краю. По-перше, немає і разу, щоб я поспала за цей час хоча б 4 години поспіль. По-друге, зрагку особливо не доспиш- знов годувати кожні 1,5 - 2 години. По-третє, все важче брати маля з ліжечка - вже 7 кг 300 гр, і моя спина каже прощавай, сильні болі. Протягом дня тахікардія, голова крутиться. А ще ж купа всього зробити - пригоувати їсти хоча б раз на 2 дня, але з запасом, прання, збирання-фасування речей. А ще прибрати підлогу, бо повзає ж дитина по кімнаті і найменший бруд збирає пузіком в сліпі. Чоловік допомагає пилососити, малу гуляє зранку з 8 до 10-30, протягом дня може допомогти взяти-поміняти-трохи побавити в перервах у роботі своїй. А я щодня як той зомбарь, що оживає. Але сили вже менше і менше, лягаю спати з відчуттям, що я б втекла кудись просто відіспатись день. Хочеться заридати. Перейти на пляшку пробували - сильна прив.язка до грудей- моя лікар каже - «сісечніца мала». Не бере соски, пляшки взагалі!..((( чоловік іноді може споїти дитині 80 мл суміші, але це малувато і довго, поки те вип.є, - зовсім крайній випадок, і ненадовго. Поділіться, як вижити ще десь пару місяців у такому режимі? Лайфхаки? 🙏🏼
Домашка• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
🙏🏼🙏🏼🙏🏼Зааааздрю
Все в Ваших руках. Ви самі встановлюєте режим, а не дитина. Тягніть час між годуванням. Не думаю, що вже через 10 хв відхилення в часі буде скажений голодний крик. Ні. Правда це працює на ШВ. Якби я виконувала всі забаганки дитини, то б годувала сумішшю вночі. До 2-х років. А так о 22-00 до 6-00 (з 1,5 місяців)
Лукава Кішка• 30 сентября 2023
Дотягнула так до 6, почала вводити активно прикорм, зокрема каші на ніч і догодовувати сумішшю перед сном. До 8 місяців завершила гв.
Але я не фанат гв і спати разом - варіант не розглядала.
В одній знайомій зручно було і спати і годувати лише грудьми. В півтора роки нарешті вони ввели прикорм. Кожному своє.
Дівчина Бобула• 30 сентября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Можливо не вистачає молока у вас? Бо 4 рази прокидатись це багато, кожні 2 години виходить. Можливо вже якийсь прикорм добавляти?
І до речі донька теж ніяких пляшечок не приймала, почали відразу з ложки
А как автор «ночь» считает?
Мой последний ел ровно (+/-15 минут) - 9, 12, 3, 6
Вот вам и 4 раза за «ночь»
Но в 9 я еще не спала, а он спал
А в 12 я уже спать сама тулилась
Тантрический кекс• 30 сентября 2023
З першою дитиною як ви мучилася вставала і брала дитину з ліжечка, щоб погодувати. З двома іншими я спала разом, годувала лежачи і це було набагато-набагато легше.
Завжди недо...• 30 сентября 2023
Разом спали з дитиною. Потім вранці і не згадувала, скільки разів годувала вночі.
Лукава Кішка• 30 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
Скільки у вас діток? Чи родичі не дорікали вам за ваше рішення? Помітила, що часто суспільство тисне на жінок, оточення, а жінка й так втомлена… Добре, як родичі підтримують.
А звідки родичі взагалі мають знати нюанси чийогось гв 😳?
Домашка• 30 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
Троє. Дорікали. Всі, кому не лінь)))) А їм було не лінь) . Підтримки бабусь/нянь нема
Эскиз бесконечности• 30 сентября 2023
Перші три роки не спала( син спав і вдень і вночі хвилин по 40-60(( і з 5 місяців дитини вийшла на пів дня на роботу. Як вижила,не знаю(
Млинець Мій• 30 сентября 2023
Ответ дляДівчина Бобула
А как автор «ночь» считает?
Вот вам и 4 раза за «ночь»
Но в 9 я еще не спала, а он спал
А в 12 я уже спать сама тулилась
Не знаю, як автор рахує. В мене донька засинала близько 23:00, кормила її. Потім близько третьої ночі прокидалась. І вже о 6-7 ранку. То вважаю, що вона прокидалась 1 раз за ніч.
КаваЗМолоком• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
От поясніть як це? Не прокидатись, коли їсть? Моя і вдень лежачи на боку не може поїсти з груді, треба сосок вкласти
То вам так здається. Вночі прокинеться векне, ви око відкриєте, грудь в рот і далі спати.
ОйЙой• 30 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
Пусть себе тисне: лично мне мнения окружающих не интересны; так, шум ни о чём
Тут вопрос к женщине, почему она зависима от мнений из вне, а не слушает, и слышит, себя
Редиска Я• 30 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Вот и ответ на все вопросы.
Когда ребёнок наедается, он ночью не просыпается часов 6 легко.
Не правда, мой ребенок наедался, но один раз ночью стабильно просыпался.
Оксана-1939• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
Це все залежить від вашої нервово системи, з меншою я не могла спати в 4 місяці в мене їхав дах, вона спала вночі, але крутилась, кректала далі я захворіла на ковід і кашель будив її. З того моменту і др року я перейшла від неї в іншу кімнату, чоловік спав з нею , а я чула з іншої кімнати коди вона прокидалась щоб годувати,чоловік спав навіть не реагував на це. Ближче року вставала раз за ніч, дес л 5 ранку, чоловік вирішив що він її буде підтрясати, так ми позбулись нічних годувань. Далі я годувала до 1.4. Головне що мені було не приємно і я дітям давала тільки їсть 10 15 хв а не по кожному крику давала цицьку
АяВсёЗнаю• 30 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
Але ж все одно не спали, носили на руках. В мене так сестру колихали, мама спала, а бабуся з батьком сестри по півночі її носили. Добре, як є кому допомогти. А вам хтось допомагав? Я так розумію, що багато хто груди дає (окрім їжі), щоб заспокоїти дитину і швидше щоб сон прийшов.
Конечно носили на руках, когда просыпались по ночам. Это же естественно. Носил муж. Но это только роддом, когда зубы лезли или когда ребёнок приболел. А в основном, дети спали. Ночи были спокойные.
Дівчина Бобула• 30 сентября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Ну а я считаю что 3 раза :))

По этому нужно уточнять у автора, того кто жалуется, а не «додумывать» свое.

Может у автора все не так плохо. Она просто устала именно вставать и таскать подросшего ребенка. График кормления у нее приемлемый.
постою_послушаю• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
🥲плак (((( кластерне годування я теж проходила, перші 2 місяці
Совместный сон и ни одной бессонной ночи
НеКонец-Света• 30 сентября 2023
Моїй доні рік і місяць уже, теж важко спочатку було зі сном. Але вибачте, що розчаровую, але попереду ще зубии🙈🦷 коли вони почали прорізатись я зрозуміла, що все, що про них казали- все правда 😂 якщо десь від 6 місяців вже прокидатись почала вночі раз в 3 год, то як в 8 місяців почались 🦷 знову щогодини 😵‍💫 ну і так періодично повторюється, бо ж ростуть по черзі
Останній місяць уже прокидається раз в 4 години, то вже супер. Але дитина з народження спить з нами, щоправда ліжко під стіною, от вона з того боку від стіни біля мене ( бо чоловік у мене спить, то себе не контролює, може руку закинути, то я одразу біля себе її, я дуже чутливо сплю, тай вже навчилась в одній позі спати 😂 )
Але в загальному легше трохи стало коли почала ходити, спина менше вже болить ( моя 9.200 кг в рік)
То ж з часом інтервали будуть збільшуватись, легше стане)) 🤞
Лівий Локіть• 30 сентября 2023
Так само, як вам вже написали: спали разом: дитина, я і чоловік. Дітей троє і тричі та сама схема) ніхто нікого не придавив. Частіше прокидалася до необхідного стану, щоб вкласти дитині сосок в рота, якщо не дуже втомлена була, то не могла заснути, поки дитина не наїсться)) але це набагато легше ніж вставати до дитини в ліжечку. Ну а якщо втомлена, то засинала і поки дитина їсть. Якщо відчувала потребу, то вдень теж могла спати разом з дитиною, до речі, тоді дитина спить довше, може прокинутись і, якщо ви поруч лежите, прикластися до грудей і знову заснути, а без мене денний сон був 20-40 хв, я тоді толком і не встигала нічого зробити і не відпочивала
автор Olenka_y • 30 сентября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Дякую впм! І втішили, і ото таке страшне про зуби просто 🙈🙈🙈страшнувато тепер…яй
постою_послушаю• 30 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Вот и ответ на все вопросы.
Если мама хочет кормить долго, то сама подбуживает и кормит, чтобы стимулировать выработку молока
автор Olenka_y • 30 сентября 2023
Ответ дляДомашка
Крик шалений таки. Встає на ручки на животику і крик
Полуничка• 30 сентября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Маю на увазі близькі родичі. Від них хіба сховаєш?
Домашка• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
Відволікайте. Тут або Ви, або Вас! Успіхів!
Обращеница• 30 сентября 2023
А сколько мес ребёнку уже?
автор Olenka_y • 30 сентября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Прикорм вводять не пізніше шести місців і не для ситості, а задля знайомства зі смаками та процесом їжі.. ось якось так. Тож не варіант годувати задля ситості кашами нагіч.. не радять лікарі
автор Olenka_y • 30 сентября 2023
Ответ дляОбращеница
А сколько мес ребёнку уже?
6 м
Полуничка• 30 сентября 2023
Ответ дляДомашка
Ви молодець, що відстояли свою точку зору. Бо без підтримки, яка так важлива для жінок після пологів, це дуже важко.
Обращеница• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
6 м
Мы на ИВ с рождения, просыпался 1 раз только под утро в 6 мес. Сейчас 10 мес будет 14ого числа уже не встаёт спит до обеда.. Но под утро я бутылку вставляю, ест и спит далее.. Пусть у Вас все наладится. Я незнаю, что такое бессонница с рождения и колики нас настигли не с рождения, а в 3 недели.. И на ИВ каждые 3ч покормила, памперс поменяла и спать.
автор Olenka_y • 30 сентября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Прикорм є зранку для знайомства з їжею… вагу набирає ок.. значить не замало молока охохххх
Домашка• 30 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
Дякую! Важко з першою дитиною, коли, як будь-яка нормальна людина, думаєшь, що родич та чоловік допоможуть. А з наступними дітьми знаєшь, що ні на кого, крім себе разраховувати не можешь. То й доводиться обирати шлях власного виживання. Не шкодую ані краплі.