Olenka_y• Изменено 30 сентября 2023

Мами, які годують дітей вночі по 4 рази - ГВ. Як виживаєте?

Дівчата, хто на ГВ, поділіться, як у вас із самопочуттям після 4-6 місяців вставань уночі по 4-5 рази? Я от 6 місяців малечу годую грудьми, забираю щоразу з її ліжечка, і вже просто змучилась до краю. По-перше, немає і разу, щоб я поспала за цей час хоча б 4 години поспіль. По-друге, зрагку особливо не доспиш- знов годувати кожні 1,5 - 2 години. По-третє, все важче брати маля з ліжечка - вже 7 кг 300 гр, і моя спина каже прощавай, сильні болі. Протягом дня тахікардія, голова крутиться. А ще ж купа всього зробити - пригоувати їсти хоча б раз на 2 дня, але з запасом, прання, збирання-фасування речей. А ще прибрати підлогу, бо повзає ж дитина по кімнаті і найменший бруд збирає пузіком в сліпі. Чоловік допомагає пилососити, малу гуляє зранку з 8 до 10-30, протягом дня може допомогти взяти-поміняти-трохи побавити в перервах у роботі своїй. А я щодня як той зомбарь, що оживає. Але сили вже менше і менше, лягаю спати з відчуттям, що я б втекла кудись просто відіспатись день. Хочеться заридати. Перейти на пляшку пробували - сильна прив.язка до грудей- моя лікар каже - «сісечніца мала». Не бере соски, пляшки взагалі!..((( чоловік іноді може споїти дитині 80 мл суміші, але це малувато і довго, поки те вип.є, - зовсім крайній випадок, і ненадовго. Поділіться, як вижити ще десь пару місяців у такому режимі? Лайфхаки? 🙏🏼
Ума Палата• 30 сентября 2023
в мене були такі ночі що кожні 20хвилин годувала. перші півтора роки дитини взагалі не спала
Ластовиння• 30 сентября 2023
Жах, тримайтесь. У мене дітей немає, але навіть прокинувшись раз за ніч то сон вже переривається, і зранку хочеться спати. А тут 4-5 разів 😳 Тримайтесь!
СкрипяСердцем• 30 сентября 2023
Не годувала вночі , з 6 міс вже починала поступове відлучення , тому таких проблем не було
автор Olenka_y • 30 сентября 2023
Ответ дляУма Палата
🥲плак (((( кластерне годування я теж проходила, перші 2 місяці
автор Olenka_y • 30 сентября 2023
Ответ дляЛастовиння
Дяяяяякую😌 щиро
Коренная киевлянка• 30 сентября 2023
І для чого такі жертви ?
автор Olenka_y • 30 сентября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
А можна взнати - як так, що дитина не прокидалась до грудей поїсти вночі?
автор Olenka_y • 30 сентября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
І для чого такі жертви ?
Нууу- без варіантів інших зараз. На пляшку не виходить перевести
Eva2023• 30 сентября 2023
Дивіться, мій суб´єктивний досвід: дитина спала з нами, тому не доводилося її перекладувати, відповідно у мене нічого не боліло клопоту було менше. Зараз дитині 2 роки, вона спить окремо.
Зроблено у 80-х• 30 сентября 2023
Багато читати
Але я спала з дитиною, груди не ховала, їв коли хотів, бо то було неможливо прокидатись кожний раз
СкрипяСердцем• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
Ні , від народження спали по 6 год вночі
Куда ж без меня• 30 сентября 2023
1. Спите когда спит ребенок.
2. Я с 6 месяцев забрала ребенка в нашу с мужем кровать. Стала просыпаться только дать грудь и отключалась. Идеально
Советничаю тут• 30 сентября 2023
Ответ дляУма Палата
аналогічно. Тому я так і не ризикнула народжувати вдруге. Вже ресурс не той
автор Olenka_y • 30 сентября 2023
Ответ дляEva2023
Від народження мала спить в своєму ліжку . А як ви вночі годували? Лежачи? Як чоловік спав поруч? Не придавити випадково щоб
автор Olenka_y • 30 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
1. Спите когда спит ребенок.
Зараз денного сну 2 рази по 40 хв… не виходить
Куда ж без меня• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
Ну забирайте ребенка в свою кровать с вечера, я с того момента высыпаюсь вообще как до беременности.
Сейчас не сплю, так как хочу пожить для себя немного😄
Ребенок с мужем давно спят
АяВсёЗнаю• 30 сентября 2023
Ни одного из пяти детей не кормила по ночам. С роддома!
Последний раз в 24.00, первый в 6.00
Дети здоровы и полны сил. Старшей уже 30.
Eva2023• 30 сентября 2023
Ответ дляOlenka_y
Годувала лежачи. Можна коконом відгородити дитину, чи окреме одіялко скрутити, зробити бортик. Тато спав на животі, намагався не крутитися зайвий раз. Теж переживала щоб не придавити, але потім звикла і чутко спати і старатися не дуже крутитися в ліжку. Якось воно і вийшло все.
автор Olenka_y • 30 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Последний раз в 24.00, первый в 6.00
Я б теж не годувала. Але просинається ж і кричить просить!
АяВсёЗнаю• 30 сентября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
І для чого такі жертви ?
А щоб чудніше)))
Работать надо• 30 сентября 2023
С роддома спал со мной и мужем, вообще со сном не было проблемы. Он квакнет - я грудь в рот и спим дальше. Утром просыпается и сам находил и сосал.
После полугода приставили кроватку к нашей кровати и сняли бортики. Покормила и перекинула к себе, он и сам мог отползти.
Честно, за все время вообще не было бессонных ночей
Щось не спиться• 30 сентября 2023
До 1,5-2 лет дети будили по 5-8 раз за ночь с 4х месяцев. Потому спала вместе. Тогда и выспаться получалось. В 1,5-2 года сворачивала ГВ, тут же сон налаживался на всю ночь, перекладывала в кровать. С тех пор спят всю ночь и отдельно
Гарні диньки• 30 сентября 2023
У меня 4, все спали со мной. Проблем никаких. После 2 уже все спали отдельно.
автор Olenka_y • 30 сентября 2023
Ответ дляРаботать надо
Поясніть - а як це, сам знаходив? Треба ж для цього на боку голою спати? Моя і в силячому положенні сосок сама не знаходить
автор Olenka_y • 30 сентября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Огоооооо загадка просто
ОйЙой• 30 сентября 2023
Старшая ненаедалась и кричала чуть ли не круглые сутки: в 4 месяца дала на ночь смесь, ребенок поел в 11 вечера и проснулся в 6 утра; на следующий день я свернула никому ненужное геройство.

С младшей было более чем достаточно молока: спала со мной, ночью просыпалась один раз.
polesskaya• 30 сентября 2023
Выход один-я спала с сыном вместе
Я часто и не просыпалась, когда он ел
Высыпалась отлично
Eva2023• 30 сентября 2023
Вам потрібна допомога щоб відпочити. Запросити бабусю на тиждень можете?
Доль Чекомбана• 30 сентября 2023
Спала з дитиною. Окремо від чоловіка.
Висипалася .
Полуничка• 30 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Последний раз в 24.00, первый в 6.00
А що ви робили, як просинається вночі і плаче? Невже всі 5 ваших дітей спали вночі цілу ніч?