Куколка-мяуколка• 30 сентября 2023
Хочу оставить новорожденного ребенка мужу
С рождением ребенка отношения с мужем испортились, он мне хамит, чувствуя мою уязвимость, ведь я сижу в декрете, завишу от него финансово.
Хочу уйти от мужа, надоело так жить, в вечном стрессе.
До декрета работала, обеспечивала себя сама, но вот на жизнь и на няню для грудничка не хватит, по этому хочу оставить ребенка мужу. Муж не против разойтись, но когда я сказала ему о том, что ребенок остается с ним, а я ухожу, начал вопить, что везде: на работе моей, перед всеми знакомыми будет меня позорить, что я бросила ребенка. Я то конечно ему ответила, что пусть делает, что хочет, мне все равно . Но!
С чего у нас в обществе такие стереотипы, что отцу можно оставлять ребенка с матерью, а мать оставить ребенка отцу не может?
Просто выговорится хочется
Нормально оставить ребенка с отцом при разводе, или нет?
Просто выговорится хочется
Результат:
вже голосів:
548 (54.64%)
Норма оставить ребенка отцу
313 (31.21%)
Не нормально
142 (14.16%)
Ответы, свой вариант
Акуна_Матата• 30 сентября 2023
Ответ дляМольфарочка
Сексизм та мезогінія, толерування чоловічої зради, інфантилізму, безвідповідальності, знецінення жінки. Жінка у всьому винувата і завжди винна, а чоловік бубочка ’іди пожалію і свою зірочку підставлю, бо та була погана, а я ні’.
Ще раз. Тато і мама несуть однакову відповідальність.
Конкретно у випадку автора, ніхто не хоче нести відповідальність. Так буває. Рідко але буває.
То в такому випадку щоб не покалічити дитину краще віддати на усиновлення.
За дитиною від здорових батьків черги стоять.
Фоточки нема• 30 сентября 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
та грудничку пофигу кто его будет качать и кормить из бутылочки, уж поверьте. Как раз груднички и привыкают быстро, и особо не циклятся на руках и внимании от одного человека. Любой человек ему будет любим за пару дней рядом с ним.
Правда когда подрастет будет спрашивать почему у всех есть мамы ,а у меня нет
Куколка-мяуколка
• 30 сентября 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Ну нехвй оплачує няню.
Ну пусть оплачивает, если ему надо, но ребенок будет с ним
Подмигашка• 30 сентября 2023
Ответ дляМуркошечка
Батько дитини така ж зозуля. Чому про нього не пишете?
Чому батько зозуля, батько живе зі своїми батьками і цим сином, не женився, він не покидав дитину.
І що ти ставиш ці дизлайки?
Забризкана водою• 30 сентября 2023
Ответ дляМуркошечка
Суми не відрізняєте
Ви сплутали тепле з м´яким.
Акуна_Матата• 30 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Автор, чому не відповідаєте на незручні питання?
Лика-прилипка• 30 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
А варіант жити разом і ви ходитеина роботу, дитина з нянею не розглядається зовсім? Чи він оплачує няню а ви живете з дитиною окремо? Чи ви принциво хочете лишити дитину з ним?
Люблю пиво• 30 сентября 2023
Да можно все, но Любому ребенку нужна мама в первую очередь, это вам скажет любой психолог. С мамой связь другая (даже на физическом уровне, потрму что мать породила его)
Акуна_Матата• 30 сентября 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Я думаю автор хоче використати дитину як інструмент помсти.
Куколка-мяуколка
• 30 сентября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
А любити дитину хто буде?
Папа и мама, а что?
Подмигашка• 30 сентября 2023
Автор, не хочете дитину, кидайте, навіщо дитині така мати, краще вже її відсутність в житті дитини, чим відчути її нелюбов на собі.
Не за Будка• 30 сентября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Мой муж прекрасно справляется с сыном и проводит с ним больше времени,чем я.Так что это все глупые стереотипы.
Здається чоловік автора не такий, дитина йому потрібне ще менше ніж автору. Саме через це і конфлікт - не допомагає. Чи якщо залишити дитину, то тато різко зміниться і буде ідеальним, прям як у вас?
Акуна_Матата• 30 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Папа и мама, а что?
Так ви ж вже її не любите.
Куколка-мяуколка
• 30 сентября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Автор, я вже багато разів писала вам.
Якщо дитина нікому не потрібна, чому не віддасте її на усиновлення?
Поищите, я там пару паз отвечала на такой тупой вопрос
Муркошечка• 30 сентября 2023
Ответ дляПодмигашка
І що ти ставиш ці дизлайки?
Мамі ж написали, що дитину виховували бабуся з дідусем. А батько жив у батьків і користувався всим готовим. Шик
З понеділка на дієті• 30 сентября 2023
Милая автор , а вы не рассматриваете вариант - уйти с ребенком ?
Возможно у вас послеродовая депрессия?
А сможете ли жить без своего ребенка ?
Я вот не смогла бы. Настолько я их люблю , обнимаю , целую и не представляюкак жила без них
Возможно у вас послеродовая депрессия?
А сможете ли жить без своего ребенка ?
Лика-прилипка• 30 сентября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Інструмент так соб якщо батькові все рівно
Куколка-мяуколка
• 30 сентября 2023
Ответ дляФоточки нема
Если вы оставляете, будете платить алименты на ребенка?
Да, конечно
Муркошечка• 30 сентября 2023
Ответ дляЗабризкана водою
Ви сплутали тепле з м´яким.
2000 від 20000 спочатку почніть відрізняти)
Діалог не має сенсу. На все добре
Подмигашка• 30 сентября 2023
Ответ дляМуркошечка
Де ви беретеся такі, фу противно.
Лика-прилипка• 30 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Да, конечно
Чоловік ваш згоден сам виховувати дитину?))
Акуна_Матата• 30 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Вибрала всі ваші відповіді.
Ви не відповіли чому не хочете віддати дитину усиновителям, коли дитина не потрібна ні вам ні чоловікові.
Свезло так свезло• 30 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Он нуждается в еде, тепле и уходе
Мда🙈. Хотела написать, что в первую очередь ему нужна мамина ласка, но похоже если с вами останется, то недождется…
З понеділка на дієті• 30 сентября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Вибрала всі ваші відповіді.
А чоловiку теж маля не потрібне? Автор писала? , щось я не побачила. Може пропустила
Радість моя• 30 сентября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
А нахуа рожали? «Так надо»?
А муж нахуа ребенка завел? У нас разные права и обязанности. Если люди разводятся ребенок живёт с мамой или папой. Почему только женщина всегда всем должна?
Акуна_Матата• 30 сентября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
В старпості. Істерику влаштував
Акуна_Матата• 30 сентября 2023
Ответ дляРадість моя
Дитина вже є.
Раптом виявилось не потрібна ні татові ні мамі.
Що там з кошенятами роблять? Віддають в хороші руки
З понеділка на дієті• 30 сентября 2023
Нещодавно одна недомамка ( село поруч з містом моїм) відправила на той світ 2 синів...своїми руками...
А тепер : да краще б вона їк кинула , залишила батьку !!!!
Йосип_молодий• 30 сентября 2023
Ответ дляМольфарочка
Є ще один приклад з життя, але вже подруги. 3е діток (3го він сам просив), у нього з´явилась фея, кохання просто шалене. Ну і типу, хата моя, ти йди з дітьми, а я аліменти платити буду. Вона зібрала речі і поїхала, сама, дітей йому лишила. Там і погрози були в її бік, психував так, що кпрець і мати його підключалась сидіти з дітьми, але не витримала, няню наймав. Скільки критики вона почула від знайомих, рідні своєї, але не відступила. А фею, як зрозуміла що діти з ним і це не жарти, здуло... Коротше через півроку зійшлись, вимолив пробачення, тепер пилинки з неї здуває...
Ось дуже гарний приклад!
А суспільству нашому ще треба дуже і дуже багато працювати над питанням гендерної рівності.Бо жінка всим винна,а чоловік завжди необтяжений нічим.