Дівчата, може комусь сьогодні сумно як і мені . Пішли погуляємо . Мені 35. Подруги чи зайняті чи виїхали . Загалом не має з ким піти . А вдома сидіти не хочу.
БезникаяЯ• 30 сентября 2023
Мені теж не хо. Завезли дитину на гурток, сиджу в авто і думаю куда б то піти.
БезникаяЯ• 30 сентября 2023
Ответ дляЛЛЛиля
Ну так гурток же не довго. За годину ми не встигнемо
До 19. Сама доїде.
Люблю гуляти по Подолу, Кудрявцю
Підмітайло• 30 сентября 2023
девочки, вы умницы, что такие легкие на подъем.
притащите сюда в тему фото с прогулки, пожалуйста. что там за цветы