Байрактарна• 30 сентября 2023
Хто правий, свекруха чи я.
На сімейних посиденьках у свекрухи приїхали сім´ями, ми з чоловіком і донька зі своєю сім´єю.
Там чоловіки трохи хильнули. І чоловік доньки почав приділяти мені забагато уваги.
Це звісно бачили всі, ми кутках не ховалися.
Я звісно почала біля чоловіка триматися, а його сестра розплакалась і пішла. Вони вранці поїхали, а свекруха почала мені прямо вискакувати про сучку і кобеля, і що чоловіку потрібно придивитися. На що я їй аідповіла - з яких пор вона стала Донною Бейжою? Все життя проїбалась з чужими чоловіками, троє дітей і ні разу не заміжня, а я за 20 років заміжжя прутня чужого не бачила, а вона мене вчити буде. Свекруха полізла дратись. А я зібрала речі і вийшла за ворота.
Тепер мені чоловік висказує що треба було промовчати.
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
муш выпимши был. все были выпимши. хорошо что до топоров дело не дошло.
Не всі, чоловіки трохи випили, ми з сестрою не пили.
Мост_Устал• 30 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
Ну він же бачив що я відразу відійшла і сіла біля нього. Ні він нічого не робив
Тогда ,если все сразу закончилось,в чем проблема? С этим типом потом обсудили ситуацию? Ваш муж конечно странный.
Играю_на_кларнете• 30 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
А че сразу возле мужа не сидели? Может этим и дали повод тому дядьке? Я на праздниках и застольях возле мужа сижу.
Мост_Устал• 30 сентября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Вы серьезно?
Ніколи не збрешу• 30 сентября 2023
Ответ дляКицюююня
А муж ваш молча смотрел?
Він спав у салаті
Играю_на_кларнете• 30 сентября 2023
Ответ дляМост_Устал
Вы серьезно?
Да, серьезно. Не шастаю с другими мужиками.
Мост_Устал• 30 сентября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Так тот мужик вообще-то с женой пришел и он муж золовки,или кто она там автору,у их мамы в доме. Это не сельская свадьба в шалаше.
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляКицюююня
А зря. Что за мужик такой. Не смог отстоять жену
Та як на мене там аж такої жахливої ситуації не було. То сиділи поруч він руку на плече поклав. Я прибрала. Потім притиснув каже пішли танцювати, тоді я вже встала і відійшла подалі.
Це все.
Можна було на жарт перевернути.
Це все.
Можна було на жарт перевернути.
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляМост_Устал
Ні, з цим типом ми більше не пересікались.
Вечір замявся, а вранці вони поїхали не попрощавщись
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
От так от всі 3 години біля чоловіка?
Мост_Устал• 30 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
Це все.
Можна було на жарт перевернути.
Це все.
Можна було на жарт перевернути.
У сестры стальные нервы,если б мой муж кого-то так прижал он имел бы что слушать.
Играю_на_кларнете• 30 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
От так от всі 3 години біля чоловіка?
А вам скучно стало и три часа возле мужа сестры сидели?
Люблю кетчуп• 30 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Вы ей так дословно и сказали, про ебалась с мужиками? тогда понятно, почему Вас полезли бить..
А надо было промолчать ? Правильно автор сказала .
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ні, сиділа за столом, в бєсєдке , курить виходила.
Мост_Устал• 30 сентября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Может оно так и есть,но леди так не выражаются)
Люблю кетчуп• 30 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
муж дочери же лез. а рыдала сестра какая-то
Сестра мужа приходится матери мужа дочерью .
Играю_на_кларнете• 30 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
Думаю, если бы на место его поставили сразу, то ссоры со свекровью не было б.
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляМост_Устал
Я не леді, але наче і в маргінали ранувато
котопёс• 30 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
прутни в руках - это что-то из Коцюбинського?
или Сухомлинского...
Мост_Устал• 30 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
Все життя проїбалась з чужими чоловіками, троє дітей і ні разу не заміжня
Это обычный разговор королевской семьи. Где ,кстати третий ребенок,не пришел?
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ну якщо вже чесно. Я не хотіла влаштовувати концертів на сімейній зустрічі. Просто відійшла і все. Я не могла передбачити реакцію сестри.
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляМост_Устал
Та по всій Україні розкидані діти. Не приїхав
Люблю кетчуп• 30 сентября 2023
Ответ дляМост_Устал
Ой , да прям - леди . Леди в первом поколении . Свекрови изначально нужно было думать , что она мелет .
Играю_на_кларнете• 30 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
Ну получается изза молчания остался открытый разговор, который закончила дракой свекровь.
Плету корзинки• 30 сентября 2023
не представляю такого в своей семье. у вас семейка маргиналов ?
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляМост_Устал
Так а на хвилинку, ця людина ще буде мені розказувати як жити, що робити, ще вчити моралі? Розказувати про сучок і кобелів?