Байрактарна• 30 сентября 2023
Хто правий, свекруха чи я.
На сімейних посиденьках у свекрухи приїхали сім´ями, ми з чоловіком і донька зі своєю сім´єю.
Там чоловіки трохи хильнули. І чоловік доньки почав приділяти мені забагато уваги.
Це звісно бачили всі, ми кутках не ховалися.
Я звісно почала біля чоловіка триматися, а його сестра розплакалась і пішла. Вони вранці поїхали, а свекруха почала мені прямо вискакувати про сучку і кобеля, і що чоловіку потрібно придивитися. На що я їй аідповіла - з яких пор вона стала Донною Бейжою? Все життя проїбалась з чужими чоловіками, троє дітей і ні разу не заміжня, а я за 20 років заміжжя прутня чужого не бачила, а вона мене вчити буде. Свекруха полізла дратись. А я зібрала речі і вийшла за ворота.
Тепер мені чоловік висказує що треба було промовчати.
Дюйм оф о4ка• 30 сентября 2023
Я вважаю, що ви все правильно сказали
І хай чоловік каже свекрусі про те, що краще б промовчала
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Перечитавши виглядає як сімейка алкашів маргіналів((
Круто да? Тому ми їздимо до неї раз на два роки
Диверсификация• 30 сентября 2023
Автор,ржу просто.Но обычно самые конченные стают такими праведниками.Забейте.
А_мій_самий_самий• 30 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
Ви теж туди ж(((
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ви теж туди ж(((
За якими моїми діями ви такі виводи зробили?
Играю_на_кларнете• 30 сентября 2023
Не поняла, как ее муж вам внимание уделял? Просто сидел рядом анекдоты травил или конкретно лез обниматься/целоваться? Если первое, то почему расплакалась сестра? Если второе, то надо было самой на место поставить или мужу вашему.
Дякую_аж_підскакую• 30 сентября 2023
В першу чергу я б висказала б чоловікові сестри,поки він був там, якщо б тільки побачила закидони , які для мене не припустимі або своєму чоловікові сказала,що мені не подобається. А далі як піде
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Так, почав руки розпускати. Я просто від нього відійшла і сиділа біля чоловіка весь вечір. Драку не влаштовувала
А_мій_самий_самий• 30 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
За вашими висловами у старпості((
Пристойна жінка так не висловлюється
Библиотекарь• 30 сентября 2023
Вы ей так дословно и сказали, про ебалась с мужиками? тогда понятно, почему Вас полезли бить..
Библиотекарь• 30 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
а что за сестра там рыдала и почему?
я так поняла это сестра мужа, ее партнер к автору лез
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
За вашими висловами у старпості((
Пристойна жінка так не висловлюється
Пристойна жінка мовчки встала і пішла б.
Я такою була 20 років.
Мост_Устал• 30 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
Бред какой-то,почему вы сразу не сказали тому мужику, отлезь? Его жена чего расплакалась, она без языка у вас?
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Я сказала ’ протягались’
Библиотекарь• 30 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
муж дочери же лез. а рыдала сестра какая-то
дочь свекрухи, видимо)
Играю_на_кларнете• 30 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
Мой муж уже б на кусочки порвал этого козла. Реально, почему молчал? Сам довел до того, что свекровь полезла драться.
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
Дочка свекрухи, сестра чоловіка
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляМост_Устал
Я не хотіла публічних сцен при гостях.
Чого розплакалась не знаю, може не перший раз, може соромно
No problems• 30 сентября 2023
Немає тут правих, дивна і не правильна поведінка всіх членів сім ї , крім дочки
Мост_Устал• 30 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
Дочка свекрухи, сестра чоловіка
Чего она рыдала и где была в тот момент свекровь,чего вы все ему по роже не надавали по-свойски?
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляКицюююня
А муж ваш молча смотрел?
Ну він же бачив що я відразу відійшла і сіла біля нього. Ні він нічого не робив
Кицюююня• 30 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
А зря. Что за мужик такой. Не смог отстоять жену