Байрактарна• 30 сентября 2023
Хто правий, свекруха чи я.
На сімейних посиденьках у свекрухи приїхали сім´ями, ми з чоловіком і донька зі своєю сім´єю.
Там чоловіки трохи хильнули. І чоловік доньки почав приділяти мені забагато уваги.
Це звісно бачили всі, ми кутках не ховалися.
Я звісно почала біля чоловіка триматися, а його сестра розплакалась і пішла. Вони вранці поїхали, а свекруха почала мені прямо вискакувати про сучку і кобеля, і що чоловіку потрібно придивитися. На що я їй аідповіла - з яких пор вона стала Донною Бейжою? Все життя проїбалась з чужими чоловіками, троє дітей і ні разу не заміжня, а я за 20 років заміжжя прутня чужого не бачила, а вона мене вчити буде. Свекруха полізла дратись. А я зібрала речі і вийшла за ворота.
Тепер мені чоловік висказує що треба було промовчати.
Играю_на_кларнете• 30 сентября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Что ж свекровь его на место не поставила, а крайнюю нашла?
Она за доцю заступается)))
ОленаЖабаЗелена• 30 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
Поясніть.
Аххаха, тобто ви пишите сценарій і муза вас покинула?)
не тупіть, зять незважав, що образить і сестру вашого чоловіка и жінку (вас). Бо мабудь знав, що буде безкарним
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляОленаЖабаЗелена
Ой, ну тут такий момент. Ми ж не лізимо кожного разу в драку коли хтось щось робить не так
І коли ви бачите дурака, не завжди кажете що він дурак.
Мені на той момент здалось що краще не роздмухувати скандал, що нехай вони самі собі розберуться. А ми їх наступного разу зустрінемо коли вже старі будемо.
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Ее поведение самое непдекватное
Ну якось так воно один за одним закрутилося.
Ну розпустив руки, встав йому пістонів наодинці. Сестра загострила на цьому увагу ( можливо там було підгрунтя) а свекруха вже вирішила винних знайти чого сестра плаче
Колгоспниця• 30 сентября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Она за доцю заступается)))
Ну так и заступалась бы там, где обижают.
Ответ дляИграю_на_кларнете
Не поняла, как ее муж вам внимание уделял? Просто сидел рядом анекдоты травил или конкретно лез обниматься/целоваться? Если первое, то почему расплакалась сестра? Если второе, то надо было самой на место поставить или мужу вашему.
Я два рази перечитала, чоловік доньки, але автор так написала, що по тексту виходить, що донька її, а по факту то сестра чоловіка автора. І до автора залицявся зять свекрухи, а не її зять. Бо я аж прозріла спочатку, що до автора підбивав клинці чоловік її доньки і їй було норм, ’’по кутках не ховалися’’, прийшлося весь опус три рази читати, щоб зрозуміти.
Колгоспниця• 30 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
В общем, дура.
Ответ дляol_kin
Не знаю как вы читали но мне сразу было понятно что сестра мужа
Анонимарик• 30 сентября 2023
Муж сестры Вашего мужа симпатизирует Вам.И что?Это проблемы не Ваши.Вы же повод не давали.Свекровь претензии не по адресу направила.Просто свою дочь защищает.
Кофр для ноги• 30 сентября 2023
Тобто чоловік сестри кобель,а ви щей вині в тому ?!
Ото треш...
Зоя Жорівна• 30 сентября 2023
отлично, автор
вам палец в рот не клади.
а то как почитаешь тут темы, все мямли, сопли жуют, ни слова связать не способны, Пту на минималках
вам палец в рот не клади.
Байрактарна
• 30 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
А шож язык втянул когда вас оскорбляли?
Мабуть подумав що я й сама не погано справляюсь. Аж занадто
жижифреймут• 30 сентября 2023
Ответ дляАnnеt
муж дочери же лез. а рыдала сестра какая-то
Донька свекрухи = сестра мужа
Ответ дляТайТаке
Вот фраз з старт топіка, що тут понятно ’’приїхали сім´ями, ми з чоловіком і донька зі своєю сім´єю’’ де зрозуміло чия донька?
Можливо, люди у яких діти маленькі, або є сини прочитали інакше, у мене доросла донька яка має чоловіка і я прочитала так як написано, донька автора з чоловіком, а не сестра чоловіка,
ВерСаСе• 07 октября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Мабуть, прутень показував автору)
ВерСаСе• 07 октября 2023
Ответ дляБайрактарна
Так, почав руки розпускати. Я просто від нього відійшла і сиділа біля чоловіка весь вечір. Драку не влаштовувала
К нему у свекрухи претензий нет?
ВерСаСе• 07 октября 2023
Ответ дляБайрактарна
Я сказала ’ протягались’
Хорошие ’’сімейнi посиденьки’’ получились)