ТебеОноНадось• 30 сентября 2023
Посоветуйте производителя итальянских сумок
Можно не брендовых.
Ганцю в кєдах• 30 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Дякую
А это итальянские , я покупала у этой девочки. А по двум ссылкам выше я не покупала, только подписана на них
Слава Українi• 30 сентября 2023
Ответ длямиссАрфография
Рада за вас) Просто не нужно говорить, что это итальянские сумки по 2000
если напрямую привозят, то может быть и такая цена
Бла бла бла• 30 сентября 2023
Ответ дляДайте подуться
Купіть українського виробника, а зекономлене донатьте ЗСУ.
Можете поливати брудом, якщо хочете, мені все одно.
Український виробник відповідної якості дорожче італійського.
Залатавая• 30 сентября 2023
Ответ дляДайте подуться
с укр производителем сэкономить не получится
Дайте подуться• 30 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Що ви з мене хочете?
Нічого. Запитала просто. Йдіть собі з богом.
Бла бла бла• 30 сентября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
знаю, тут все обсеруть любителі брендів. Тільки чомусь в реальному житті зовсім інша картина
Да ни при чем бренды. Эти реально страшные. Алиэкспрес бывает лучше.
Кавуся• 30 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Я купувала в Венеції в минулому році крос боді за 15 ну то, і шопер за 60 евро. Зараз хочу придбати подібну.
Ви купували аж ніяк не італійські сумки за 15 евро, а китайські, які продають таким невибагливим туристам на вулицях. Фабричні шкіряні італійські сумки, які називаєте ноунеймом, навіть близько не коштують 15 евро.
ТебеОноНадось
• 30 сентября 2023
Ответ дляКавуся
Ні я купувала саме італійські, а китайські я теж вмію розрізняти. Я багато років назад продавала сімки італійського виробництва, і знаю як вони виглядають. Зараз потрібно придбати подібну.
Кавуся• 30 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Як би Ви розумілись на італійських сумках та продавали іх, то не зверталися за порадою виробника італійських сумок. Фабричні італійські сумки навіть 20 років тому не коштували 15 евро.
ТебеОноНадось
• 30 сентября 2023
Ответ дляКавуся
О 20 та 10 років назад ціни були від 5 евро))
Ms. Анонимная• 01 октября 2023
Ответ дляБла бла бла
ну то замовляйте на аліекспрес. Я не навʼязую