Teonaa• 30 сентября 2023

Дайте посилання на БОТ для передачі показів лічильника - хоча б гарячу воду

Будь ласка
Півгодини лишилось
Води немає вже років 5. Як не передаю, 1500 в рахунок кидають, потім перерахунки ці із визовом людини
ЗдесяЯ• 30 сентября 2023
Місто не важливе?
Соображалочка• 30 сентября 2023
А шо сталося?• 01 октября 2023
Якщо Київ,то сайт ЦКС в особистому кабінеті
Кредитная• 01 октября 2023
Цкс не работает в такое время, и в выходные тоже.
Мишка-шалунишка• 01 октября 2023
Когда то регилась в теплоенерго и подаю, первая ссылка в гугле. Вроде раз забыла летом и мне поставили правильно, как в водоканал отвод подала, не знаю как
А_мій_самий_самий• 01 октября 2023
Если Киев, то горячую воду передаю через Киевтеплоэнерно личный кабинет, а холодную через Киевволоканал личный кабинет
автор Teonaa • 01 октября 2023
Ответ дляКредитная
Як сайт може працювати по якомусь графіку,😳
автор Teonaa • 01 октября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
БОТ казала
Кредитная• 01 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Сайт працює постійно.
Але дані внесені в п´ятницю ввечері фіксуються тільки в понеділок в робочий час.
Кредитная• 01 октября 2023
Якщо ви місяці 31 день, и ви дані передаєте 31в 23.35 їх зафіксують тільки в офіційний робочий час( т.е з 9 ранку до 18 вечора)
автор Teonaa • 01 октября 2023
Ответ дляКредитная
Це дуже погано
Знов нарахують що хочуть
Нічого я не подала знову
Кредитная• 01 октября 2023
Я тоже один раз перепутала, сейчас слежу за календарем (конец месяца горячая и хол.вода, начало месяца подача данных за свет).
автор Teonaa • 01 октября 2023
Ответ дляКредитная
Та у мене жопа
Спочатку забуваю подати. Не сплачую бо жду поки перерахують, це довго, ще раз не сплачую. Потім не влаштовує як вони перерахували, бо не розумію. Знов не сплачую. І сніжний ком