Хвець-тець• 01 октября 2023

Які дешеві духи з гарним ароматом купити

До 300 грн максимум? Дуже хочеться себе потішити, і давно вже не мала парфумів. Може ландор хтось пробував, що можете сказати
БолеИменее• 01 октября 2023
Що є для вас гарним ароматом?
Ошеламиссимо• 01 октября 2023
То ми ж не знаємо, які для вас хороші)
Я от у Єві придбала The City Spirit Vanilla Wild, червоний флакон, ціна 200 грн з копійками, була вражена якістю та тим, які вони стійкі, особливо для своєї ціни. Аромат реально дорогий та складний, але це для поціновувачив гірко-солодкої ванільки, пряностей та теплостей у ароматі.
жінка незаміжня• 01 октября 2023
Світ дрім від шакіри, 30 мл.
Бідося• 01 октября 2023
А що таке духи?
Благоуханочка• 01 октября 2023
Ответ дляОшеламиссимо
То ми ж не знаємо, які для вас хороші)
Ага, у них и голубой аромат раньше был очень даже ничего.
Автор, мне на осень персиков захотелось. Взяла Le Bouquet parfait Delicieuse Nectarine за 249 грн, по отзывам. Прямо очень класс, то что хотелось, не приторные, не душат и держатся долго. Но шлейфа нет, конечно, что жаль.
Чумачечая_• 01 октября 2023
Я на Кремчике купила Armaf Edition One Women. Очень приятно удивилась - цветоный аромат с нотками меда, не навязчивый и достаточно стойкий.
Міняйловна• 01 октября 2023
Взяти розпив хорошого парфюму на Кремчике. На 300 грн можна взяти мл 15 чогось якісного
Пацелуйнитуда• 01 октября 2023
Ответ дляОшеламиссимо
То ми ж не знаємо, які для вас хороші)
Слишком много пряностей ,я сестре отдала ,удушливые .
Чумачечая_• 01 октября 2023
А вот Ландор не рекоменую, вонючка типа Систер Аромы.
На паровозе• 01 октября 2023
Зелений чай візьміть, він легкий і приємний, щоб інші не страждали від ваших духів з гарним ароматом
Почекуха• 01 октября 2023
арабів дивіться
jabka ya• 01 октября 2023
Ответ дляПочекуха
арабів дивіться
наприклад можете порадити?
Почекуха• 01 октября 2023
Ответ дляjabka ya
наприклад можете порадити?
Кудряшка Сью• 01 октября 2023
если совсем не заморачиваться- купите типа таких-200-250 грн-именно в таких бутылках с черной крышкой. Дороже их не берите. Из того, что Стойкое,шлейф и приближено к оригиналу- Хлое, Кирке, и др.
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/parfumeriya-duhi-1...
НаливайКа• 01 октября 2023
Я пробовала Эйвон и мне нравились
Ла риве дешевле.
Я очень хочу попробовать девочку которая плохая, но аналого не знаю
ВсеЧетко• 01 октября 2023
Автор, я коли хочу себе потішити чимось дорогим-беру на розпив 5-10 мл оригінальних парфумів.
Неначасі• 01 октября 2023
Я обожаю Lancome La Vie Est Belle. Когда не было денег на оригинал, взяла в Заре red vanilla, очень похожи и стойкие на удивление.
Столічна штучка• 01 октября 2023
Ейвон Аttraction, не гірше люкса. Найкращі в ейвон.
короткопамятна• 01 октября 2023
На олх масляні з білою кришкою на 300 грн вийде штук 5 різних. Вони стійкі, схожіть з оригіналом на 90%. Від них найбільше отримую компліментів, брала ганімед. Теж хтось тут порадив десь рік назад
Мамина квіточка• 01 октября 2023
Ответ длякороткопамятна
А можете посилання дати, щоб зрозуміти про які саме йде мова?
короткопамятна• 01 октября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Ось такі з білою кришечкою. Їх там багато продавців. Шукайте в кого є ваші улюблені аромати
Мамина квіточка• 01 октября 2023
Ответ длякороткопамятна
Дякую!
Чемна панночка• 02 октября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Я беру іноді в цьому магазині в інстаграм такі ж масляні версії клонів, загалом подобаються, хоча розпилювання мені краще, ніж намаз
Чемна панночка• 02 октября 2023
Ответ дляПочекуха
фото
Вони самі класні з серії Гіпюрів-))) маю два, але цей аромат - фаворит-)
Бензопирен• 28 октября 2023
+
Чемна панночка• 29 октября 2023
Ответ дляПочекуха
фото
Доречі, це ж не араби, це сама справжня Франція, Jeanne Arthes!
Я задублила на Нотіно флакон ще одного їх красунчика Lover in dark, на осінь, зиму , вечірній аромат, не кричить, не приторний, дуже мені імпонує, на одязі трохи довше тримається, одразу кажу, що не дуже стійкий, ціна буває просто вражаюче бюджетна, цього разу мені дістався за 165грн, зараз навіть огляд на нього від пані Світлани, вчительки французької, пришлю. А хто бажає знати, як правильно звучать назви парфумів, то на цьому каналі є уроки парфумерної французької мови.