Ms. Доброта• 01 октября 2023

Термін дії закордонного паспорту для виїзду за кордон

Доброго вечора. Підкажіть, будь-ласка. В кінці жовтня збираюсь з дитиною їхати в Польщу в гості. Але розгледіла, що в дитини 9 грудня закінчується термін дії закорд. паспорту. Може хто стикався, чи можуть прикордонники не пустити за кордон? Бо на одному сайті прочитала, що термін дії закорд. паспорта з моменту в´їзду в Польщу повинен бути не менше 180 днів. Чи зараз пропускають і по свідоцтву про народження? Також думаю зробити терміновий загран, але вони будуть приймати не раніше 9 жовтня, то боюсь що можемо не встигнути
Диви яка я пава!• 01 октября 2023
Хотя б 3 месяца, в вашем случае делать срочный

Скляна миша• 01 октября 2023
Обовʼязково подайте документи на новий. Без паспорту вже не випускають (хіба що Ви з зони бойових дій)
Диви яка я пава!• 01 октября 2023
Нет впускают давно по свидетельству
На циголках• 01 октября 2023
Не пустять вже.Робіть новий.
Скляна миша• 01 октября 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Нет впускают давно по свидетельству
Коли ми виїздили з Польщі нам сказали, що випускають по тому документу, по якому заїхали. У випадку втрати треба консультуватись та доводити, що це саме та особа.
Та й взагалі це зайві проблеми. Краще мати дійсний закордонний паспорт
ПлюшкамиБалуюсь• 01 октября 2023
Автор, робіть новий паспорт. Влітку група дітей їхала на оздоровлення, у однієї дитини був паспорт, строк дії якого закінчувався через півтора місяці. Пропустили зі скрипом і то тільки через те, що дитина їхала без батьків і з довідкою, що вона з зони бойових дій (Харківська обл.)
автор Ms. Доброта • 01 октября 2023
Дякую. Буду робити новий.