Трактор Віка• 02 октября 2023
Какое домашнее животное не требует много ухода и внимания?
Астоновитесь!• 02 октября 2023
Ответ дляПез Году Неделя
им же вроде уход все равно нужен. и температурный режим, и ультрафиолет. и за клювом следить, подпиливать у вета.
Да, и террариум необходимо периодически мыть, автору не понять, что за всеми живыми существами нужен уход, животные ведь не игрушка, чтобы их заводить и забывать о них.
Ответ дляFeel good
Бо у Вас безпроблемна кішка.
І великий пес (або середній але з охотнічих)
Мені з собакою 4 кг простіше, ніж з котом.
І віддачі набагато більше.
Кіт дер все. І випорожнення дуже із запахом. Линяв.
І віддачі набагато більше.
Собака буде теж безпроблемний, він просто поки цуценя, перший рік завжди важко. В нас пес дуже чемний і спокійний, але це тварина, в неї є потреби і енергія яку треба кудись діти) і так, він доволі великий - буде десь 30-35 кг, але порода спокійна і не супер активна.
коти в цьому плані сплять собі і погратись можуть, якщо настрій є
З приводу запаху і линьки - в нас девон рекс, не дере нічого крім кігтедерки, якщо стригти кігті раз на два тижні і підібрати таку, що сподобається (в нас три види, одну ігнорує повністю), туалет має запах тільки якщо його відкрити і чистити - коли закритий - норм, раніше використовували бетоніт з ароматизатором - взагалі проблем не було, як з´явився пес - лазить в туалет, то довелось змінити тимчасово для його безпеки на дерев´яний, стало трохи гірше, але за рахунок того, що туалет-будиночок - в квартирі запаху немає (я перевіряю на мамі, в якої немає котів і яка дуже чутлива до запахів, тому що знаю, що хазяї іноді ’принюхуються’). Що стосується шерсті - в девонів коротка курчава шерсть, раз на два тижні глажу її спеціальною рукавичкою - судячи по результатам робота пилососа - з мене волосся набагато більше падає)
Але з приводу характеру і виховання погоджуюсь - саме тому ми брали її у заводчиці, їздили, дивились на батьків і котенят, я бачила, як вона ще в 3 місяці ходила в черзі зі своїми братами-сестрами на лоток і дерла кігтедерку)
Кошенят, які народились на волі - треба привчати, тут треба вміти це робити і мати терпіння, а кошенята з розпорядників частіше за все вже всьому навчені, треба тільки забезпечити спеціальні умови.
Моторошні троянди• 02 октября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Ну як це немає запаху? А від пелюшки? Від усіх тварин, які більші за хом`яка є запах. Та і від хом`яка є, якщо не прибирати вчасно клітку. + по розповідях кількох знайомих, власників маленьких собак, дуже люблять мітити свою територію в квартирі. Ну і всі наслідки від того.
Это разве что кобели. У меня девочка, ничего не метит. Как часто менять пелёнки, зависит от вас
Куда ж без меня• 02 октября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Я просто звикла до папуг вже, 2 з 3х були ручні і дуже розумні. Один ніяк не приручався, хоча було видно, що не боїться. Але я усіх їх любила дуже сильно і зараз свого поточного улюбленця дуже і дуже люблю. А чоловік, то взагалі. Мені деколи здається, що любить більше папугу, ніж мене
А цей папуга любить більше тата, розмовляє його голосом, сидить у нього на плечі, коли той ходить по квартирі. Хоч піклується, кормить та прибирає мама. Але він доволі ручний та контактний, відчуває себе хазяїном, в клітці майже не сидить, вона відкрита постійно, тільки їсти туди заходить та спати.
Анчо Ус• 02 октября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Можливо і так. Я насправді дуже люблю собак. Але на мою думку, собака - це тварина або для приватного будинку або для хоча б 3-кімнатної квартири (і то, якщо порода маленька).
Електрохарчування• 02 октября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Маю теж хвилястого папужку. До нього мала ще двох (більша частина мого життя пройшла з папугами саме хвилястими). ’Шкодність’ папуги залежить насамперед від характеру, так само, як і його когнітивні здібності. Цей і попередній мої улюбленці (хлопчики) не зіпсували в плані погризти практично нічого. А от дівчинка, яка жила 8 років сильно погризла дверцята кухонних меблів. Ну але в принципі до такого і потрібно готуватись власникам папуг. Від свого ховаю усі паперові вироби, гроші, квіти в вазонах, бо все це буде моментально погризене, як тільки я вийду хоч на 2 хв з кімнати. Але хвилясті - це найменш проблемні з папуг. І дуже велика перевага, що запаху немає дійсно від них жодного і від їх какульок (бо вони дуже маленькі). Якщо б Вам попався кіт, який би не привчався до лотка (а такі бувають) і обпісяв всю хату, дивани, постіль, одяг, ще можуть і шпалери всі обдряпати, меблі, кидати вазони і на штори вилазити. У Вас просто чемний кіт, але бувають і не чемні. Тому в принципі від нечемного папуги буде таки менше шкоди, ніж від нечемного кота чи собаки. Щодо їх утримання - то клітка+аксесуари купуються один раз на все їхнє життя (ну аксесуари можна докупляти звісно, якщо щось зламається). Корм купую найдорожчий преміум - 157 грн. за 1 кг, цього вистачає мінімум на 2 місяці. Решта раціону - фрукти і городні овочі (які ми і самі їмо), листочки плодових дерев і гілочки, листочки кульбаби. Це все реально майже безкоштовно виходить.
В мене два хвилястими в будинку, і в усіх кімнатах маю дизайнерський ремонт обоїв від них, закеканого ковра і ролети на вікнах.
А як захворіє, то треба шукати пташиного лікаря в обласному центрі. Та й не кожен господар буде папугу з клітки випускати, або тільки після роботи пізно ввечері, то це тюрма для птаха.
Як на мене котик менш проблемний, навіть якщо буде гадити.
Анчо Ус• 02 октября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
В нас так само) дуже активний, розумний, вміє говорити) Навіть понавчовувався сам того, що не треба
Але на щастя, мені здається, що любить нас із чоловіком порівну.
Моторошні троянди• 02 октября 2023
Ответ дляПишу, не читаю
получается , если берешь новых рыбок, им тоже нужен карантин?
У моей мамы был большой аквариум, новые рыбы жили какое-то время отдельно в маленьком, прежде чем в большой переселяться
Пез Году Неделя• 02 октября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Теж була на виставці великих папуг колись. Вони дуже красиві, але було їх дуже шкода. По-нормальному, якщо заводити великих папуг - то це улюбленець на все Ваше життя, бо вони і по 40-80 років можуть жити (деякі види). Ну і для дійсно великого папуги, мабуть потрібна ціла окрема кімната або величезний вольєр. От великі папуги точно дорогі та непрості в утриманні.
я офигела, когда узнала, что большие попугаи - я про зеленых смотрела - живут в сосновых лесах, в том числе заснеженных. вот это птичка так птичка!
у нас во дворе такой беглец жил среди сорок и ворон несколько зим. интересно, смог ли он в войну выжить? там прилет ракеты нехилый был в первые дни, стена упала.
Фрикаделька• 02 октября 2023
Заведіть чоловіка, його легше привчити до лотка, іноді сам після себе прибирає))
Астоновитесь!• 02 октября 2023
Я нашла🤣 самое неприхотливое и надоедливое существо, если о ней забыли, она напомнит о себе приятным жужжанием, правда мало ест и много срёт, ну то ничего, зато своя, хорошая, глазастенькая🤣
Пез Году Неделя• 02 октября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
А мы живыми кормили. Крысами и хомяками
это и насилие над мышкой, и для змеи небезопасно.
видела последствия, когда грызун - он же защищается! - травмировал змее глаз, пришлось удалить его.
Астоновитесь!• 02 октября 2023
Ответ дляТрактор Віка
Какой милый. Это ваш или из интернета фото?
Из интернета.
Анчо Ус• 02 октября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Можливо Ви і праві. Папуги іноді шкодні дуже навіть бувають. От з мінусів - нам довелось зняти усі картини в кімнаті і коридорі, бо пташка сідала на них і какала на стіну. Про те, що випускати - то одназночно треба. Мені шкода папуг безвідповідальних власників. Бо це для їх фізичного здоров`я насамперед дуже зле. Вони мають трохи літати, щоб м`язи на крилах були в формі+в них дуже специфічна і дихальна система і їм обов`язково ’провітрювати’ свої легені під час польотів. Ну але і самовигул купу проблем має. Пташка може кудись впасти чи зачепитись за щось (ну але таке буває не часто). Самовигул - означає багато какульок, які потім з вологими серветками прибирати (благо, це швидко і неважко зовсім це робити, ну мене принаймні не бісить). +В нас з чоловіком виробився рефлекс, коли заходимо до кімнати то перші секунди шукаємо очима папугу, щоб не стати на нього, чи не сісти, бо він може сидіти на дивані, чи бігати по землі (чого бігати, як він має крила - я цього не знаю
він мені не каже, теж дивуюсь)
Пез Году Неделя• 02 октября 2023
Ответ для4udik
коты спят... когда сами хотят.
мне сегодня все утро не давал поспать - гоцал по мне, по коридору, 150 раз просил открыть балкон, закрыть балкон, поднять его чтоб потаращиться в окно, поиграть в прятки.
а потом - да, таки пообедал и пошел спать
Анчо Ус• 02 октября 2023
Коротше, автор - ми прийшли до висновку, що безпроблемних улюбленців не буває, на жаль. Можливо поки поживіть без улюбленця, якщо у Вас немає часу. Ну або знову рибки. Ви вже принаймні знаєте, як з ними себе +/- вести. Та і рибки мені здається не мають таких когнітивних здібностей, щоб сумувати за господарем поки його немає вдома.
Трактор Віка
• 02 октября 2023
Ответ дляФрикаделька
Дверной_Проем• 02 октября 2023
Джунгарик хомячок. Только нужно чтоб он был один, иначе будут на смерть драться. Они не любят когда их беспокоят, трогают, это животные одиночки. За ними интересно наблюдать. Убирать конечно придется, раз в неделю достаточно если клетка нормальная, не тесная. В крошечной клетке не держите. Беговое колесо на ночь блокируйте, чтоб не шумел.
Пез Году Неделя• 02 октября 2023
Ответ дляАнчо Ус
він мені не каже, теж дивуюсь)
а чого ж не бігати, як він має ноги))
Пез Году Неделя• 02 октября 2023
у меня тут в телеке показывают гигантского роющего таракана. такой милаха на пол ладошки) говорят, неприхотливый!
в лотке с землей живет.
Дверной_Проем• 02 октября 2023
Только никогда не заводите декоративных мышей. Это ужас! Они милые, но вонючие такие хоть святых выноси. Очень пугливые, могут умереть от страха если тронуть. Привыкают к хозяину, но быстро забывают, на след день опять будут бояться вас.
НашлаПерепискуМужа• 02 октября 2023
Все животные требуют внимания, ухода, забота и любви. Рыбок вы уже угробили, не заводите никого, пожалейте животину, она вам ничего плохого не сделала. Ну для чего вам животное, если не хотите внимание уделять, не говоря уже об уходе, для интерьера? Будьте хоть немного ответственными, откажитесь от этой идеи. Пожалуйста.
НашлаПерепискуМужа• 02 октября 2023
Ответ дляТрактор Віка
Та ні, риби не помруть, якщо забути погодувати. Навпаки, раз на тиждень взагалі радять не годувати.
Купила нових рибок, вони заразили всіх інших. Самі померли і усіх за собою забрали.
Карантин?
НашлаПерепискуМужа• 02 октября 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Догляду потребують всі. Але коти бувають доволі самостійні і їм вся ця увага до мохнатої дупи.
Далеко не всегда. Кот может страдать от одиночества, если часто и надолго останется один и заболеть от недостатка внимания. И вообще с ним может быть куча проблем. Кота и собаку автору точно не надо.
НашлаПерепискуМужа• 02 октября 2023
Ответ дляПез Году Неделя
причем соседский)
чтобы от автора получал внимание, только когда красиво сидит за окном у соседей!