Нульовий сантиметр• Изменено 02 октября 2023
Ви взяли б дитину родича під свою опіку?
Можливо хтось був у такій ситуації та розповість про свій досвід.
Питання не про опіку у буквальному сенсі (дитина лишається з батьком), а про допомогу у вихованні дитини.
Є близький родич, вони розлучились з дружиною. Не можу знати, що в них сталось, але на виході - певно, що дружина втомилась бути господинею, матірʼю, вона хоче пожити для себе. Дитині три з половиною роки. Лишила сина на батька (тобто, колишнього чоловіка). Сама зібралась та виїхала за кордон, у своє, скажімо так, виправдання постійно казала, що їм не вистачало на життя і вона буде допомагати сину (та по суті - втікла).
Хлопчик місяць живе з батьком і я бачу, як важко обом: дитина ходить в садок, батько зашивається на роботі. На вихідних вештається без діла, так як батьку треба ще встигнути підробити на іншій роботі (в майстерні, дитину бере з собою, де хлопчик практично весь час сам по собі). Лікарняних ще не було за цей місяць, але не уявляю, як батько буде брати перерву в роботі, якщо його заробіток напряму залежить від кількості відпрацьованого часу (ніхто лікарняні платити не буде, він працює сам на себе). До цього всіма подібними питаннями займалась дружина.
У мене двоє дітей і я лише почала відходити від цього всього, так як діти підросли. Знову впрягатись в догляд за малою дитиною я не хочу, хочу вже пожити для себе. Але совість не дозволяє лишити все так, як є. Ні, родич не просить допомоги, але бачу, як йому важко. Як він був би радий, аби син не вештався у майстерні, не дихав фарбою та пилом, а проводив час на свіжому повітрі, мав нормальне харчування, а не перекуси (їжу теж готувала дружина).
Я могла б допомогти їм, але тоді вихідних не буде в мене. І на лікарняних прийдеться сидіти з ним.
Та й дитина росте, час швидко мине, треба буде готувати до школи. А якщо вже почну допомагати - кинути «на пів дорозі», як-то кажуть, не дозволить совість.
Як би Ви вчинили? Звісно, кожен приймає власне рішення, але цікаво почути думки інших людей.
Мабуть напишете, що можна допомагати по бажанню, але ж це дитина, їй потрібен догляд та жіноча рука поруч. Це не песик, якого взяли на вигул декілька разів на тиждень. Я вже уявляю, як він буде ночувати в нас кожні вихідні, так як батько займається роботою. Як я його забираю з садка, коли батько затримається. Як вожу до лікарів серед білого дня тому, що батько не може кинути клієнтів.
Оце все мене не влаштовує. Але й дитину шкода
СкумбріяП8• 02 октября 2023
допомагайте зрідка, не берыть на себеповныстю функції мами. Якщо буде така як в останньому абзаці то й батько може теж ’втікти’
СкумбріяП8• 02 октября 2023
Ответ дляПес Патрон
За каждой мамой- одиночкой стоит её заботливая мать или же другой родственник (зачастую). А ещё сейчас многим очень ’удобно’ быть матерью- одиночкой. Работаю в детском саду и знаю тыщупяцот случаев, когда семья полноценная, а официально оформлена мать- одиночка.
звідки ви знаєте про повноцінність та як офіційно все оформлено?
Я-ваш шанс• 02 октября 2023
Так. Я би не змогла жити спокійно, якщо дитина потребує моєї допомоги. У мене троє дітей, і для мене не існує’ чужих дітей’. Є дитина і її потреби. Не розумію тих, хто може спокійно спати, коли дитині потрібна підтримка і поміч. Так, це складно, але ж дорослі можуть про себе подбати, а дитина ні.
Чеширская кошечка• 02 октября 2023
У дитини є жива матір і батько, до чого тут ви? Якщо вам подобається вирішувати чужі проблеми за свій рахунок і своїх справ у вас немає - допомагайте звісно.
Йосип_молодий• 02 октября 2023
Даа родственника мужа остались одни с детьми с начала войны . Жены выехали за границу ,уже нашли мужчин.
Растить детей помогают бабушки .
Настасья Пицун• 02 октября 2023
Ответ дляПес Патрон
На тот момент была полноценная семья. А теперь у ребёнка только папа, которому нужно всё успеть.
Ну ничего, как сотни тысяч женщин в таком положении, так дай Бог, что б им их мамы помогали, никто не думает, как женщина одиночка, а часто ещё и с 2детьми будет крутиться, а как мужчина, то ой, как же он бедный с сада заберёт и на больничном посидит.
Вподобайден• 02 октября 2023
Ответ дляОябунчик
Мамам одиночкам работающим не кидаются на помощь
Почему не кидаться? У всех моих мам одиночество была помощь в виде родителей и других родственников, некоторые оставляли детей родителям, всем надо помогать.
Зайканалужайке• 02 октября 2023
Ответ дляХвець-тець
Я погана людина. У братової троє дітей і вона запропонувала нам, щоб ми оселилися поруч, з прицілом, щоб я гляділа дітей, бо я людина з інвалідністю, не працюю. Я відмовилася. Соромно, звичайно, але як є
А чому соромно?
Не пью, не курю• 02 октября 2023
Коли матері одиначки без допомоги крутяться, то ніхто не всхлипує і не кидається на допомогу. У мене стільки прикладів, коли жінка крутиться одна, ще й під осудження оточуючих - сама винна і ТД. Перекуси? Він не може приготувати, бо чоловік чи тому що не хоче? Дитина з ним на роботі, ну що ж і таке буває. Візьмете це на себе, спершу будуть дякувати, а потім це стане Вашим обов´язком. Дивіться по своїм силам і бажанню. У мене б його не було.
Не пью, не курю• 02 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Я - узяла би.
Але для всього того, що описали ви, - можна обійтися послугами няні. Шукайте якусь жіночку літнього віку, яка би змогла забрати із садочка, посидіти, коли хворий, повести до лікаря тощо.
Відмазки про ’жіночу руку поруч’ - це мамонтівське мислення. Хто виростив собі на біду такого пречудового ’побутового інваліда’, від якого втікають дружини, і який неспроможний сам собі навіть організувати побут?
За ходом ваших міркувань - проблема вигадана вами самою. Родич вас навіть і не просив про допомогу. ’Я бачу, як би він хотів’ - це ваші домисли й фантазії.
Успіхів вам!
100%
західний_діалект• 02 октября 2023
Вичитала, що ходить в садок.
А до якої год. він працює? У нас до 19:30
Нехай батько свою роботу організовує, раз він одинак. Нехай на аліменти подає.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 02 октября 2023
Ответ дляПес Патрон
У меня, когда отец шел от мамы, родственники ’отца’ отвернулись, очень многие ’друзья’ перестали общаться с мамой (так как теперь она не семейная), в том же месяце умерла ее мама после инсульта. Это был ноябрь 98 года, город на 60 тыс и задержки зарплаты и мы мелкие с сестрой.
Ни единого раза мама никому не жаловалась и помощи ни от кого не было.
У всех очень разные ситуации и Вы видите только одну сторону. Вполне возможно, что те, про кого Вы и не подумали бы, живут очень стесненно.
Хвець-тець• 02 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
А чому соромно?
Що я прорахувала ситуацію наперед, все зважила і що прийняла рішення не допомогати сім´ї брата з дітьми
західний_діалект• 02 октября 2023
Ответ дляПес Патрон
Не за кожною
Хвець-тець• 02 октября 2023
Ответ длязахідний_діалект
Не за кожною
На превеликий жаль. І всі толерують, якщо чоловік забив на дітей повністю
Я натуралка• 02 октября 2023
’як же він візьме вихідні’, ’зарплата залежить від відпрацьованих годин’ - уявляєте, а в жінок та сама ситуація! і навіть не тільки в самотніх
ми з чоловіком працюємо на однакових посадах, але лікарняні - завжди моя ’проблема’, і щось ніхто не бідкається, як же мені важко
хіба що моя мама.
а щодо самотніх - так багато самотніх мам навколо, їм не сильно-то співчувають, зате більше косих поглядів і досі клеймо ’невноцінна сім’я’ - це щось жах жах яке позорне. ні, жити в токсичній атмосфері - от що справді позорне.
а по Вашому питанні, як тітка, ви могли би забирати собі племенника час від часу на вихідні. це нормально, навіть якщо б родич з жінкою досі були разом.
хіба що моя мама.
Тантрический кекс• 02 октября 2023
Одинокий тато, так же як і мама, може найняти няню чи попросити про допомогу бабусь.
Ви не лізьте краще, бо ще будете винувата. Благими намірами як то кажуть...
Думаю мама за пів року рік вернеться.
Губки-уточкой• 02 октября 2023
Помогать-но не в ущерб себе и своей семье. Допустим,один день в неделю вы смотрите за ребенком(не целый день,а какое-то время), ну и по возможности-если в больницу-то что ж делать, можно и пойти.
Полонянка SexShop-а!• 02 октября 2023
Ответ для40ка
Ну так, там в людей свої діти.
На них забити?
Ох, ці добренькі в інтернетах
На них забити?
Ох, ці добренькі в інтернетах
Так это дети сестры! Она умерла. Пусть племянники по помойкам лазят? Деградация общества на лицо.
Слухи-руки не распускаю• 02 октября 2023
автор, СЛУШАЙТЕ СЕБЯ! зачем писать сюда? у нас свое внутреннее состояние у каждой - кто-то живет в счастье и радости даже сейчас, кто-то переживает по-настоящему тяжелые времена, связанные и с войной, и с личными обстоятельствами. Кто-то спасет умирающее бездомное животное, а кто-то переступит и пойдет дальше - и Вы спрашиваете совета и у них тоже! Вот что говорит Вам Ваше сердце, так и поступайте - только Вам принимать решение и Вам потом нести ответственность.
ЭмчЭндЭм• 02 октября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Нас было трое в семье,мама умерла в наши С братом 11 лет,а младшему было девять.Отец страшно выпивал,мы были по сути нищими ,без ухода и заботы.У мамы бало два брата с семьями своими и вот они при нас обсуждали типа может разберут нас по семьям своим ,а потом такие : у них есть отец,пусть он и заботится.Короче итог детство треш и юность в голоде,без одежды толком и обуви,когда болели некому было даже жаропонижающее купить.А дяди пару раз приезжали и буханку хлеба привозили.Да мы выжили ,стало легче когда начали работать.Отца давно уже нет,но я проклинаю его за такую жизнь и родственникам незачто говорить спасибо,а за что,за то что пару раз к себе на месяц брали после смерти матери,а потом живите как хотите.Хотя они все прекрасно знали как мы живём,дети так не должны были жить.
Ну вот и ответ. Если будете иногда брать,вас все равно будут ненавидеть, детям то злобу нужно вымещать. И не на родителях же,для них есть отмазки
Роздратована шкіра• 02 октября 2023
Не прочитала до конца ибо распирает написать
Значит, когда мудак кидает жену с 1-2-3 детьми, женщина сама справляется со всем и ее ещё всякие пиявки кошмарят на тему, что она не сохранила семью и это нормально. И да, у мамы в разводе дети едят полноценно, а не перекусы
А как мужику оставили ребенка, так оспидя, какой он бедный-несчастный и нужнА помочь
ЭмчЭндЭм• 02 октября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Сестра не виновата в этом. И не обязана тянуть чужих детей,даже если это племянники. Не нужно на других навешивать свои проблемы.
Педиатор_я• 02 октября 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
И как часто вы одиноким мамам помогали? И чем?
Полонянка SexShop-а!• 02 октября 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Понятно, все с вами. Животные чужих детенышей выхаживают, а человек племянникам помочь не хочет. Не удивительно, что в нашей стране столько детских домов и искалеченных тяжелым детством детей.
ЭмчЭндЭм• 02 октября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Это с вами все понятно. Вы неспособны принимать реальность, инфантильны и хотите чтоб ваши проблемы решали другие
Полонянка SexShop-а!• 02 октября 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Как дети могут решать свои проблемы с отцом алкашом? А сестра с того света вернётся решать проблемы детей? Чушь не пишите.