Большой секретик• 02 октября 2023

Чем угощать коллектив на работе, ДР пропадает в рабочий день

Готовить некогда да и желания не будет
GaleTTa• 02 октября 2023
Я бы заказала суши и пиццу

Незламна• 02 октября 2023
торт
Вот Она Я• 02 октября 2023
А как у вас принято?

У нас бывали разные варианты - от тортика или пирогов до суши, пиццы, шашлыков. Сам обычно никто не готовит (я не уверена, что все мои коллеги вообще умеют готовить)).
Аnnеt• 02 октября 2023
а пропетлять никак?

кумарят ДР в коллективе и эти вечные тортики на от***ись.

работала когда-то в одной фирме и именинников там поздравляли просто конвертом от начальства. коллектив не скидывался, еда была под запретом. идеально!
Хачапууури• 02 октября 2023
Фрукты и торт.
Котомафия• 02 октября 2023
пережиток радянщини
Нагайна• 02 октября 2023
Я замовляла фудбокси.
Типу таких
Життє Бентежне• 02 октября 2023
Я б взагалі не святкувала на роботі. Якщо з´їхати ніяк, бо так прийнято в колективі давно, то формально тортик чи щось таке. Поляни накривати нікому не потрібно.
Забагаловка• 02 октября 2023
У нас тортики и пиццы обычно. Когда тортики, пытаюсь сделать вид, что сильно спешу ..
Один раз были суши, но их большая половина нашего коллектива (кафедра в университете) не ест, поэтому сбежали почти все, кто был в наличии

Поэтому я заказываю хорошую пиццу. Интересно если будут на разном тесте - та же черная хорошо выглядит на столе. Ну и напитки не забудьте - вода, соки..у нас и по бутылке шампанского и вина допустимо (можете кидать тапки в педагога, но вот так сложилось))), но и празднуем обычно после пар

Хачапууури• 02 октября 2023
Ответ дляАnnеt
а пропетлять никак?

У нас сейчас так. А вообще всегда беру на др выходнойили отпуск на неделю. И никого не кормлю. У нас по желанию. У меня нет желания)))
Хачапууури• 02 октября 2023
Ответ дляНагайна
Я замовляла фудбокси.
Типу таких
Слишком жирно так кормить по сути чужих людей
Moon shine• 02 октября 2023
Завжди беру відпустку на тиждень чи 10 днів. Раніше кудись їздила. Зараз хоч на 3дні, але беру. Нікого тортами і піцами не годую.
Нагайна• 02 октября 2023
Ответ дляХачапууури
В нас так прийнято серед керівництва.
Гладиолус• 02 октября 2023
закажите пиццу, это самый бюджетный и ненапряжный вариант
Вишнёвая Леди• 02 октября 2023
Ответ дляНагайна
Я замовляла фудбокси.
Типу таких
То у Вас грошей багато. Бюджетники купують недорогий тортик, ті, хто має чоловіка з грошима - ще й фрукти та сік.
Вишнёвая Леди• 02 октября 2023
Ответ дляХачапууури
Я на одній фірмі так взяла, то здивувалися, а ви що,святкувати не будете? Кажу ні, ми сім´єю їдемо на турбазу.
Хачапууури• 02 октября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
так,вас годувати не буду,а святкуватимемо з родиною))). головне- одразу це дати зрозуміти.
Вишнёвая Леди• 02 октября 2023
Ответ дляХачапууури
На мені тоді ці люди чужі були, я прийшла працювати в кінці травня, а др в середині червня, яке ще свято? А наш заст. директора гарно святкував, замовив дуже багато десертів в кафе, не знаю як звуться, всі різні, десь штук 70,а колектив був людей 16 чи 17, то ходили брали три дні
Хачапууури• 02 октября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
заступник директора має іншу зарплату - це раз. і це керівник- це два,керівники зазвичай пригощають. а от коли звичайний працівник вистрибує з штанів і всіх пригощає - це дивно.

Вишнёвая Леди• 02 октября 2023
Ответ дляХачапууури
Я теж так думала. В мене на роботі нова прибиральниця святкувала ювілей, якраз місяць, як почала робити. Я здивувалася, як з розмахом. Ну захотілося людині, хай буде.
Хачапууури• 02 октября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
може в неї чоловік заможний,чи син. я на кожне др купую собі золоту прикрасу. І замість того,щоб годувати чужих людей,я маю нові сережки(пусети),чи колечко. в мене вже які хочеш (від сапфірів до...)
Нагайна• 02 октября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Нащо ви мої гроші рахуєте?))
Вишнёвая Леди• 02 октября 2023
Ответ дляНагайна
Нащо ви мої гроші рахуєте?))
Я не Ваші, я свої
Нагайна• 02 октября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Я не Ваші, я свої
Ви ’оцінили’ мій гаманець навіщось))) Автор просто просила ідеї.
Вишнёвая Леди• 02 октября 2023
Ответ дляНагайна
А Ви принизили мене своїм багатством, я написала, як роблять люди, які отримують мінімальну зп, і Вам далі хочеться самостверджуватися. Я у Вас нічого не прошу.
Нагайна• 02 октября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Господи, що з Вами?(( я просто відповіла на питання і не просила ваших оцінок. Ніхто вам не винен нічого і мені теж.