Криниця щастя• 02 октября 2023

В тихом ужасе - нужно отдать 20 тыс баксов

В Америку. Но не знаю как((( у нас запретили международные переводы во время войны. Как это сделать? Поехать в Польшу и в ближайший банк? Какой там % и есть ли ограничения по сумме?
Lysiiiiii• 02 октября 2023
Ответ дляenglish book
Можливо, бо саме на карту українського ми і перераховували. На іноземну там комісія на зарахування від іноземного банку, тому навіть не розглядали.
Мы перераховували невелику суму, але підказали що обмеження обходиться карткою іншого банку. Тобто частину через один банк, частину через інший. Цього вже не перевіряла.
Ааааа, я тепер зрозуміла.

Любовь Калистратовна• 02 октября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Почему у нас запрещены денежные переводы?
Война(
Любовь Калистратовна• 02 октября 2023
Ответ дляСтриптизерка
Запрещены заграницу
Разрешены только такие переводы - оплата учебы и оплата лечения
Забрызжу ядом• 02 октября 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
а шо ви всі орку інфо даєте? ви при розумі?
Вибачте, яку інфу орку, ви про що? У мене наприклад аналогічна ситуація як у автора, треба американцю віддати борг, а валютні переводи не працюють. Яку саме інформацію секретну тут по вашому розповсюджують?
Глубоководная селедка• 02 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
краще мовчать ніж говорити
Я пані прохана...• 02 октября 2023
Ответ длязабиякина
Та ладно, не такая уж история. Мы как-то всегда находим, что вписать в письмо из того перечня разрешенного
Я за вас рада, честно, якщо у вас все легко, коли я почула список доків на купівлю обладнання, а у нас воно ще і подвійного призначення, який потрібно в банк подати, включаючи кінцевого бенефіцара того у кого ми купуємо, і уявила як я буду це просити, плюнула і купили на митній території України.
Не зви чайна• 02 октября 2023
Отдайте ему через электронный кошелёк.