ЖонДуан• 02 октября 2023
Яку кашу зварити крім гречки, щоб додати цибулю і моркву туди?
КохайтесьЧорнобровi• 02 октября 2023
Да почти в любую можно. Булгур и рис будет вкусно с морковкой и луком, готовлю их так.
ЭкстрасенсиХаЯ• 02 октября 2023
Любу. Варите кашу, додаєте цибулю/моркву і їсте. А якщо м´яса додасте, то вааабще офігенно вийде.
Жирафовое варьенье• 02 октября 2023
Я варю суміші різні, давно тут розказую про них. Від настрою, трохи сочевиці(люблю червону), гречки, пшона або пшеничної крупи, з овочами взагалі дуже смачно. Готую в товстостінній сковороді, нічого не пригорає. Тільки воду доливаю, пробую, коли готова. Такі готові суміші в Польщі продають.
Анютины ласки• 02 октября 2023
Любую крупу, любую, какую любите. Я в казанке обжариваю лук с морковью, специи добавляю, соль, потом всыпают промытую крупу, заливаю водой и до готовности. Потом перемешала и всё, прекрасно выходит любой вид крупы.