В коментарях прочитала, що найкращий варіант - безробітна родичка з інвалідністю.
Ну не зовсім інвалід, щоб за дітьми могла.
А як просто безплідна жінка, то ще й доплатить, аби з чужими дітьми посидіти.
Хороший варіант - будь яка жінка літнього віку. Але тут є нюанс - може захотіти грошей...
Ясно, що то просто зріз суспільної думки.
А які у вас є варіанти, кого припахати ще можна безплатно сидіти з чужими дітьми?
От я згадала ще варіант. Одна багатодітна знайома так припахала бути репетитором свою колишню однокласницю.
Ну збрехала, що заплатить. Але її не одразу прям, але розкусили )
А вас припахували до чужих?
Результат:
вже голосів:
53 (75.71%)
Ніколи
9 (12.86%)
Було ((
7 (10%)
Свій варіант
1 (1.43%)
Часто
Kristal2013• 02 октября 2023
Читаю теми від вас, і питання виникає: напишіть телефон ділера. Заздрю від чистої душі вашій незамутненій свідомості
personality• 02 октября 2023
Ответ для40ка
У нас з вами мовний бар´єр.
Скористайтеся Гугл перекладачем
У мене кожна ваша тема таке питання викликає 😂
margaritavoronina1• 02 октября 2023
Мене припахували. Все моє дитинство мене припахували сидіти з племінниками. Коли мої однолітки ганяли в дворі, грали в ігри, просто гуляли-я тягалася з каляскою. Спочатку з однією,потім з двома. Я була тупо як рабиня-погуляй,посиди,на молочну кухню сходи, в садок перед школою заведи,після школи забери. Таке враження що сестра родила двоє дітей мені,а не собі. Маму я не можу простити що вона не огородила мене і не захищала ніколи. Дитинства у мене не було
Ответ дляmargaritavoronina1
Мені вас дуже шкода, я старша сестра, припахували до рідного брата хоч.
Дуже образливо, чого це я маю відповідати, якщо брат щось не вивчив до школи.
А нас вас взагалі двох повісили, я б здохла
Роллс-Ройс• 02 октября 2023
Мені знайома пару разів привозила дітей, після другого разу я сказала більше не візьму, вони бились один з одним, не слухались. Ще було - попросив друг чоловіка залишити дітей на день, з мамою дітей він розлучений, вона в іншому місті. Забрав він іх через 2 дні :) Але я нагодувала, дала чистий одяг, моі такого самого віку діти були. На наступний раз відмовила, то він дуже здивувся чому не можна залишити.
Моя знайома в інтернат здала свою двійну після закінчення декрету. Батьки її вигнали вагітною в 17 років, а чоловік , коли дітям було близько трьох років, привів додому нову кохану( офіційно вони не були одружені) . Періодично, знайома дітей забирала на вихідні, коли змогла зняти житло. За 4 роки змогла заробити на квартиру маленьку і в школу діти пішли вже в звичайну. Мені дуже дивно, що ніхто із родичів ні її, ні батька дітей не захотів допомогти.
Ответ дляToryg
Ваша знайома молодець, вірю, що в 17 та ще й з двійнятами та й без всякої допомоги
Як вона не кокнулась...
Здати в інтернет тимчасово в такій ситуації можна, але уявляю, скільки на неї вилилось від усіх на світі
Як вона не кокнулась...
Ответ дляРоллс-Ройс
О, ще один бідний тато з лапками
Видно, думав, у вас і так свої є, то ви ще двох не помітите.
А він поки що по коханках.
звездная галактика• 02 октября 2023
Ответ дляIrinaina
Что я только что прочитала?
это вы еще остальные темы не видели
Ответ дляjulianik
Було таке, що намагалися впрягти мене допомагати. Але я вредна завжди була, то на мене як залізуть так і залізуть. Мені завжди казали - ти занадто гонорова. Тобто відстоювати свої інтереси це гонор?!
То була спроба вас морально зламати
Ви молодець, втрималися.
Хто дітей робив, той хай і за ними дивиться
Ви молодець, втрималися.