40ка• 02 октября 2023

Де шукати безплатну няньку?

В коментарях прочитала, що найкращий варіант - безробітна родичка з інвалідністю.
Ну не зовсім інвалід, щоб за дітьми могла.
А як просто безплідна жінка, то ще й доплатить, аби з чужими дітьми посидіти.
Хороший варіант - будь яка жінка літнього віку. Але тут є нюанс - може захотіти грошей...
Ясно, що то просто зріз суспільної думки.
А які у вас є варіанти, кого припахати ще можна безплатно сидіти з чужими дітьми?
От я згадала ще варіант. Одна багатодітна знайома так припахала бути репетитором свою колишню однокласницю.
Ну збрехала, що заплатить. Але її не одразу прям, але розкусили )
А вас припахували до чужих?
Результат:
вже голосів: 70
53 (75.71%) Ніколи
9 (12.86%) Було ((
7 (10%) Свій варіант
1 (1.43%) Часто
dulenok• 02 октября 2023
если припахать, то только себя любимую

Irinaina• 02 октября 2023
Что я только что прочитала?
vinika• 02 октября 2023
Не припахивали. Я сама предлагала помощь с племянником пару раз на несколько дней.
Со старшим ее мама оставалась, со средним я, с младшим они ездили на лечение
автор 40ка • 02 октября 2023
Ответ дляIrinaina
Что я только что прочитала?
У нас з вами мовний бар´єр.
Скористайтеся Гугл перекладачем
чир• 02 октября 2023
Приходи к нам, тетя лошадь, нашу детку покачать. (с)
Kristal2013• 02 октября 2023
Читаю теми від вас, і питання виникає: напишіть телефон ділера. Заздрю від чистої душі вашій незамутненій свідомості
автор 40ка • 02 октября 2023
Ответ длячир
От точно

автор 40ка • 02 октября 2023
Ответ дляKristal2013
Ого, як у вас багато часу, навіть я свої теми не читаю
Lis• 02 октября 2023
бесплатно только бабушки-дедушки, ну может родня еще какая согласится. Остальные только за деньги. При том, деньги вперед)
Муркамурковна• 02 октября 2023
маму дітей можна припахати чи папу чи старшу дитину
personality• 02 октября 2023
Ответ для40ка
У нас з вами мовний бар´єр.
Скористайтеся Гугл перекладачем
У мене кожна ваша тема таке питання викликає 😂
margaritavoronina1• 02 октября 2023
Мене припахували. Все моє дитинство мене припахували сидіти з племінниками. Коли мої однолітки ганяли в дворі, грали в ігри, просто гуляли-я тягалася з каляскою. Спочатку з однією,потім з двома. Я була тупо як рабиня-погуляй,посиди,на молочну кухню сходи, в садок перед школою заведи,після школи забери. Таке враження що сестра родила двоє дітей мені,а не собі. Маму я не можу простити що вона не огородила мене і не захищала ніколи. Дитинства у мене не було
автор 40ка • 02 октября 2023
Ответ дляpersonality
Це тільки у мене в коментарях постійно люди, які всі мої теми читають?...
Приємно
автор 40ка • 02 октября 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Мені вас дуже шкода, я старша сестра, припахували до рідного брата хоч.
Дуже образливо, чого це я маю відповідати, якщо брат щось не вивчив до школи.
А нас вас взагалі двох повісили, я б здохла
автор 40ка • 02 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ну чекайте, мама і тато повинні
А дитина так, спеціально народжена нянька
Тут
Алина-1240• 02 октября 2023
Я какать хотела на чужих детей.себе рожали,а не мне
Роллс-Ройс• 02 октября 2023
Мені знайома пару разів привозила дітей, після другого разу я сказала більше не візьму, вони бились один з одним, не слухались. Ще було - попросив друг чоловіка залишити дітей на день, з мамою дітей він розлучений, вона в іншому місті. Забрав він іх через 2 дні :) Але я нагодувала, дала чистий одяг, моі такого самого віку діти були. На наступний раз відмовила, то він дуже здивувся чому не можна залишити.
Toryg• 02 октября 2023
Моя знайома в інтернат здала свою двійну після закінчення декрету. Батьки її вигнали вагітною в 17 років, а чоловік , коли дітям було близько трьох років, привів додому нову кохану( офіційно вони не були одружені) . Періодично, знайома дітей забирала на вихідні, коли змогла зняти житло. За 4 роки змогла заробити на квартиру маленьку і в школу діти пішли вже в звичайну. Мені дуже дивно, що ніхто із родичів ні її, ні батька дітей не захотів допомогти.
автор 40ка • 02 октября 2023
Ответ дляToryg
Ваша знайома молодець, вірю, що в 17 та ще й з двійнятами та й без всякої допомоги
Як вона не кокнулась...
Здати в інтернет тимчасово в такій ситуації можна, але уявляю, скільки на неї вилилось від усіх на світі

автор 40ка • 02 октября 2023
Ответ дляРоллс-Ройс
О, ще один бідний тато з лапками
Видно, думав, у вас і так свої є, то ви ще двох не помітите.
А він поки що по коханках.
автор 40ка • 02 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
Правильно, тому вас, певно, ніхто й не намагався припахати
звездная галактика• 02 октября 2023
Ответ дляIrinaina
Что я только что прочитала?
это вы еще остальные темы не видели
julianik• 02 октября 2023
Було таке, що намагалися впрягти мене допомагати. Але я вредна завжди була, то на мене як залізуть так і залізуть. Мені завжди казали - ти занадто гонорова. Тобто відстоювати свої інтереси це гонор?!
автор 40ка • 03 октября 2023
Ответ дляjulianik
То була спроба вас морально зламати
Ви молодець, втрималися.
Хто дітей робив, той хай і за ними дивиться