Эт вернячОк• 02 октября 2023

Не росте харя у кота

Їсть добре, весь росте, але морда маленька. Загалом, по фігурі нагадує кліща - маленька голова і солідна жопа. Корм роял, даємо асорті: для британців, для кастратів і для вибагливих. Також, даю консерви котячі, він любить. Чи може бути в кота така фігура? І коли в ваших улюбленців повиростали щоки?
Татьяна-bfd8• 02 октября 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Ничего себе спрятался, я сразу и не нашла))))
Ниндзя)

hrushyk• 02 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Зараз, шукаю фото, де прям видно різницю між початком кота і його кінцем
О люди ,кінець кота
hrushyk• 02 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
От, я про щоки. Це має старший стати? Бо він молодий. Рік і два місяці приблизно йому.
Не стане мабуть
В мене шотландка,вона писець яка мордата і щоката
Їй 10 місяців
Marisha• 02 октября 2023
Если кастрировали раньше 8 месяцев голова может быть маленькой. Хз почему так, но вот такую инфу прочитала, когда готовила котов на стерилизацию.
Щеки породные имеются, уже хорошо)))
забиякина• 02 октября 2023
Ответ дляНепонятно
та він у вас жирненький
Та где он жирненький, вот мой на днях хотел в приоткрытую дверь пенала запрыгнуть, не влез, задними лапами в прыжке открыл откидную дверку ниже, приземлился на неё и вырвал с мясом петли😂
Нога на ногу• 02 октября 2023
Ответ дляhrushyk
Не стане мабуть
Їй 10 місяців
а у меня как-то мордатой и не стала, даже интересно почему)
Пошаманю• 02 октября 2023
А сколько вашему? Нашему год и 2 месяца, я тоже смотрю что морда не растет, но зато пузо знатное отъел...
Конотопська відьма• 02 октября 2023
Здається, у кастрованих немає здорових морд. У них все в жопку йде)
hrushyk• 02 октября 2023
Ответ дляНога на ногу
Ну моя такий головастік нормальний

Нога на ногу• 02 октября 2023
Ответ дляhrushyk
Ну моя такий головастік нормальний
да, щечки очень видны)
Рогнеда Карповна• 02 октября 2023
а нашо вы его вгодовуете?)
Мать драконов• 02 октября 2023
Ответ дляhrushyk
Не стане мабуть
Їй 10 місяців
Я думала шотландцы не такие мордатые, как британцы. У моей щеки шире плеч))
hrushyk• 02 октября 2023
Ответ дляМать драконов
А я навпаки помітила,що шотландці більш кругломорді,може ефект через вуха такий виходить
Але я на свою дивлюсь,мацаю,в неї реально голова велика і шерсть на щоках прям густа-прегуста
hrushyk• 02 октября 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
а нашо вы его вгодовуете?)
Товсті коти прикольні )
Теж люблю товстих котів
В міру звичайно
Бізешка• 02 октября 2023
В мого (чорного) навпаки, морда здорова, а сам як тріска, хоча їсть багато
Мать драконов• 02 октября 2023
Ответ дляhrushyk
Вот
автор Эт вернячОк • 02 октября 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
а нашо вы его вгодовуете?)
Худий кіт - хазяйкина стидоба.
Він просто любить їсти. І полежати.
hrushyk• 02 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Вот
От я в Україні в нас таких не бачила
Може Ви натикались,в інсті є мужик,якийсь китаєць,в нього два брітіша,то там реально - що розмір,що шерстяка,ну гіганти
В реалі я таких не бачила в нас
Секретница• 02 октября 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Та класний кіт, все пропорційно))
Ось моя манюня, в неї точно мордочка буде худенька)
Абиссиночка))) Мои любимые котюни) И у меня такой же, только голубой.

hrushyk• 02 октября 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Та класний кіт, все пропорційно))
Боже,яке гарне !
Мать драконов• 02 октября 2023
Ответ дляhrushyk
От я в Україні в нас таких не бачила
В реалі я таких не бачила в нас
Та ладно, породистые все такие, вот первые попавшиеся даже на лох
hrushyk• 02 октября 2023
Ответ дляМать драконов
Ну цей перший прикольний
Мавка• 02 октября 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
может не от ожирения, а проблемы с печенью или сердцем все же были?
Ну можно придумывать все, что нравится. Я написала, что было.
Анонім Завгосп• 02 октября 2023
Ответ дляМавка
так нет такой причины смерти - ожирение. любое существо умирает от отказа каких-то органов, а не от избытка жира
Грамотний хвіст• 02 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Десь років у 3, дупу за харею видно не буде
Ласковая_львица• 02 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Ось, тут видно. Ну кліщ
Бо він метис, не породистий.
В породних британців здорова , кругла морда.