Эт вернячОк• 02 октября 2023
Не росте харя у кота
Їсть добре, весь росте, але морда маленька. Загалом, по фігурі нагадує кліща - маленька голова і солідна жопа. Корм роял, даємо асорті: для британців, для кастратів і для вибагливих. Також, даю консерви котячі, він любить. Чи може бути в кота така фігура? І коли в ваших улюбленців повиростали щоки?
Байрактарна• 02 октября 2023
Отстаньте от кота. Нормальная харя. Ему замуж и на подиум не надо
Эт вернячОк
• 02 октября 2023
Зараз, шукаю фото, де прям видно різницю між початком кота і його кінцем
Крем для арбуза• 02 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Конец можно не фоткать)
Свекруховна• 02 октября 2023
Гарний кіт, на кліща не схожий 🤣. У мого щоки виросли десь в 4 роки, коли перестали пускати на вулицю
Крем для арбуза• 02 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Ось, тут видно. Ну кліщ
То он так сидит. Задние лапы создают иллюзию здоровой ж.пы.
Нормальный кот
БезПаспортаНеПродаю• 02 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Ось, тут видно. Ну кліщ
это он просто лапы так подобрал) все у него норм,строение такое
Нога на ногу• 02 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
то перекормленные, плохо для здоровья, а у вас норм, красавчик)
Байрактарна• 02 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Ось, тут видно. Ну кліщ
Автор, а вы часом не прибухнули в обед?)))))
Эт вернячОк
• 02 октября 2023
Ответ дляСвекруховна
От, я про щоки. Це має старший стати? Бо він молодий. Рік і два місяці приблизно йому.
Непонятно• 02 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Ось, тут видно. Ну кліщ
фігура груша, нормальний кіт
Мавка• 02 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Ось, тут видно. Ну кліщ
Так у него и плечи не растут. Фигура не мужская. На плаванье отдайте.
Нога на ногу• 02 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Ось, тут видно. Ну кліщ
та ладно, все отлично)
Нога на ногу• 02 октября 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
У нашего дворянина тоже самое. Маленькое лицо и большое тело
уххх какой
Непонятно• 02 октября 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
яке гарне пузко у вашого
Басноплетка• 02 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
В мене теж британець, щоки не ростуть(((. Думаю може дворняга))
Эт вернячОк
• 02 октября 2023
Ответ дляБайрактарна
Нажаль, ні) просто мама зараз казала, що кіт в нас не дуже пропорційний, то я вирішила поцікавитись у більш досвідчених котоводів) я собачник, там питань до морди не було)
Крем для арбуза• 02 октября 2023
Автор, а он кот или все же котенок?
Бо если ему года еще нет, то нужны корма для котят. И миксить или чередовать их не надо
Мавка• 02 октября 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
У него ожирение. У подруги кот сдох от ожирения, все кормила и радовалась.
Сама купляю квіти• 02 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Та класний кіт, все пропорційно))
Ось моя манюня, в неї точно мордочка буде худенька)