Удачная• 02 октября 2023

Нотіно. Що буде, якщо не забрати посилку?

Люблю цей сайт і постійно замовляю. На вихідних зробила замовлення і так складися обставини, що дуже потрібні кошти на інше. Розумію, що без косметики обійдуся, якщо не заберу. Але така ситуація вперше. Чим це загрожує?
Сиджу тихенько• 02 октября 2023
А что вам не позволяет просто отменить заказ? Муж? Религия?
автор Удачная • 02 октября 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Кнопки скасувати уже нема
Сиджу тихенько• 02 октября 2023
Ответ дляУдачная
Кнопки скасувати уже нема
Так позвоните им, либо напишите и отмените заказ
Покращена• 02 октября 2023
Ответ дляУдачная
Кнопки скасувати уже нема
А в поддержка обратится? Ну вы серьезно 😟 посылка едет с Чехии, остановите ее пока она еще там
Мішечок щастя• 02 октября 2023
А там точно оригиналы духов продаются? Не стрёмно покупать?
ПесиКот• 02 октября 2023
Ответ дляМішечок щастя
2 рази приїхало чорті шо мені. Відгук мій видалили. Більш не ризикую
автор Удачная • 02 октября 2023
Ответ дляМішечок щастя
Я Нотіно довіряю більше нід Мейкапу, але духи рідко замовляю, більше косметику.
Мішечок щастя• 02 октября 2023
Ответ дляПесиКот
Из парфюмов?
Как вы определили?
ПесиКот• 02 октября 2023
Ответ дляМішечок щастя
Из парфюмов?
Как вы определили?
1 раз просто сам целофан чи як правильно)) був завеликий, коробка вільно вверх вниз їздила. Навіть не забирала.
2 раз - вже вдома відкрила, ну явна паль пляшечка
Мішечок щастя• 02 октября 2023
Ответ дляПесиКот
Спасибо. Боюсь заказывать

Раньше всегда в дютиках покупала духи. Сейчас не могу так и боюсь.