Там все розмивчато• 03 октября 2023

З яких причин людина взагалі не п´є алкоголь по життю?

Познайомилась з мужчиною з СЗ.
Зовсім не п´є. 45 років.
Мені здається, що щось тут не те.
Мене насторожує, коли людина отак в крайнощі.
Думаю - або кодировка, або шось тіпа гепатиту чи віч?
Кодировка навряд чи, бо він про алкоголіків погано відгукувався неоднократно.
Як думаєте, при яких синдромах люди не п´ють взагалі?
Свекруховна• 03 октября 2023
Ответ дляSvitlo_
З досвіду:
1. Віросповідання
2. Переконання
3. Страх - в роду є алкоголіки
4. Хвороба
5. Кодування
Ничего из вышеперечисленного

Svitlo_• 03 октября 2023
Ответ дляТам все розмивчато
1 і 5 відпадають
Звідки ви знаєте? Це ж чоловік з сайту знайомств - він може і не говорити правди
Пацаааааааан• 03 октября 2023
Ответ длявкрации
Яке ж у нас суспільство жахливе, що людина без шкідливої звички вважається якимось ненормальним.
Знаю купу здорових, чоловіків, які ніколи не вживали і не вживають алкоголь.
Яка може бути романтика з алко - штучна.
Я тоже в шоке, когда читаю такие темы. Мой отец был хирургом и не пил. Для меня с детства норма, что мужчина не смердит сигаретами и не пьёт.
Мая твая не панимать• 03 октября 2023
Ржунимагу.... З самого ранку)))
Свекруховна• 03 октября 2023
Ответ длявкрации
Ну мы ж не знаем, может автор из маргинального общества, где пить это часть жизни.
Svitlo_• 03 октября 2023
Ответ дляСвекруховна
Ничего из вышеперечисленного
Я написала зі свого досвіду, чому не вживають алкоголь мої знайомі. У вас він може бути інший.
Фляшунька• 03 октября 2023
у меня знакомая чай не пьёт и кофе. её считают странной.

алкоголь это наркотик, яд, депрессант, причина колоссального количества горя и бед. нет, чтобы радоваться, что попался трезвенник...
Аноним_• 03 октября 2023
Я колись так влипла(((
Коли зустрічались то і увагу не придала що не п’є бо і я так ш_ б пити то ні, коротше вже через пів роки як почались відносини, я закохалась ми двічі подорожували на відпочинок і після 2 з’їхались все і почалося, а вірніше в нього продовжилося, він бухар зі стажем
При тому бізнесмен і забезпеченийб накидався не будь чим а дорогущим вином, віскі, заходив в «штопор» капався потім ще Борис клініка був, то не вопрос визвати швидку і там покапатис
Короче опа, довго розповідати((( я якийсь час за нього «боролась» але йому не треба було
Пацаааааааан• 03 октября 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Сестра

Але ж у нас з Вами повного табу нема, розумієте різницю?
А почему Вы кокс не употребляете ? Для романтики, для расширения сознания?

Пускаю бісики• 03 октября 2023
Я не пью, потому что это мне не доставляет никакого удовольствия. Достаточно веская причина?
40ка• 03 октября 2023
Цікаво, ’по життю’ це як?
От ви суржиком спілкуєтеся по життю, а до тверезих чіпляєтесь
Пацаааааааан• 03 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Мене б це теж насторожило. Всі чоловіки, яких я знаю, і які зовсім не п´ють, мають якусь проблему. Це або алкозалежність в минулому (і де гарантія, що це не повториться), або приймають медикаменти на постійній основі, які несумісні з алкоголем. Є ще азіати, якім погано від алкоголю, бо у них немає того ферменту, що його розщеплює. Але навіть вони можуть трохи випити за компанію, чогось легкого, без проблем.
Действительно, больное общество, когда непьющий человек вызывает подозрение...
Фляшунька• 03 октября 2023
Ответ дляПускаю бісики
выфсёврёти. это падазрительна. значит вы запойная алкоголичка.
по логике авторицы.
Хочу на Балі• 03 октября 2023
Я тоже настороженно воспринимаю совсем не пьющих мужчин.
Либо в прошлом все было плохо, либо нудоты с непонятными ’принципами’ ... имхо
Аноним ФЕЯ• 03 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Интересное у вас окружение
тяжкаялюдина• 03 октября 2023
В мене чоловік не п´є. Йому не подобається алкоголь, ні смак, ні стан сп´яніння.
Хоча свекруха дуже любила випити, кожне святотвона дуже напивалась, і коли він маленький був також. Може це на нбого так подіяло
ЛісАпетная• 03 октября 2023
Ответ дляПацаааааааан
Точно, не мужик, тикайте.
А если в штаны себе нассал/насрал, в морду получил и ей потом дал, из дому все вынес и пропил - мужик, надо брать
Фляшунька• 03 октября 2023
Ответ для40ка
Цікаво, ’по життю’ це як?
пришло срачельник развести кто как говорит. не так пьют, не так говорят, не так дышат. откуда вы лезете?
вкрации• 03 октября 2023
Ответ дляСвекруховна
Ну вот по нормам автора у вас не нормальные родители.
У меня на столе алкоголя тоже нет, но у меня и окружение такое, что люди от этого не страдают
Мені колись так одна дама і сказала, що в мене ненормальні батьки, бо не п´ють зовсім. А в неї нормальні - батько в 63 роки помер від алкоголю ((((. От як буває.

СкокоМнеДадите• 03 октября 2023
В детстве мог попробовать и ему не понравилось, вот мой брат например, попробовал в 13 лет покурить в затяжку, с тех пор у него отвращение от сигарет категорическое, ему 38 лет сейчас. Ваш МЧ вполне мог также испытать отвращение от алкоголя🤷🏻‍♀️
Телячі ніжноСті• 03 октября 2023
Або здоров’я, або релігійний, або спортсмен.
Ух яка ж Я• 03 октября 2023
Ответ дляСвекруховна
Так, а також вся Франція-Італія-Іспанія - самі маргінали, для яких келих вина за вечерею - звичайна справа. Мене, чесно, насторжують люди, які прямо з агресією ставляться до алкоголю і тих, хто його вживає. Це значит, вони мають якийсь негативний досвід, чи спаплюжене уявлення, в якому немає картинки помірного вживання на свята чи з нагоди якоїсь події. А є якась інша картинка, вкрай негативна.
Детские_Будут?• 03 октября 2023
Ответ длявкрации
В мене батькам по 65 років, не п´ють взагалі, в них в гостях алкоголю не скуштує ніхто.
Віруючі?
Детские_Будут?• 03 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Яке у вас коло спілкування цікаве))
А я с Рио-де-Житомира!• 03 октября 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Чому?
Є легкі напої.
Є свята, романтична атмосфера.
Ну, і ви дівчина.
А тут мужик..... мені дивно, наприклад
У пеня в окружении пару человек не пьют; одна девушка, у нее мать алкоголик, так она панически боится просто его, даже конфеты с алкоголем не ест, и мужчина, его историю не знаю , но думаю, что тоже в семье что такое было, потому что знакома с ним с его лет25, он уже не пил, по жизни очень успешен , карьеру невероятную сделал
Ух яка ж Я• 03 октября 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Яке у вас коло спілкування цікаве))
Звичайне коло. Не маргінали. Просто я дуже спостережлива. І помічаю те, що інші не бачать.
Свекруховна• 03 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Нет негатива. Агрессия до тех, кто не пьет, вот уже и диагноз - ненормальность, приплели
Не пьет вся Франция. У нас в Украине есть тоже те, кто начинает утро с алкоголя, только не говорите, что это нормально и так должно быть
Детские_Будут?• 03 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Закодовані, хворі і азіати...
Аноним_• 03 октября 2023
Прочитала що написала, наче сама п‘яна
Він не пив спочатку зовсім, бо тримався після чергового довгого запою після лікування, як раз ті пів року без спиртного протягом яких я і влипла і закохалась, а потім зірвався
Як виявилось це в нього по колу йде таке життя і як під копірку
БеллаДонна• 03 октября 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Чому?
Є легкі напої.
Є свята, романтична атмосфера.
Ну, і ви дівчина.
А тут мужик..... мені дивно, наприклад
У мене однокласник не п´є, бо йому не подобається відчуття, коли не зовсім себе контролюєш.
Не знаю, чи пив він алкоголь хоч раз у житті, а йому 43 роки.
Є люди, які вміють веселитися і без алкоголю.
Ми з чоловіком п´ємо мало і нечасто (може бути пів келиха вина раз на півроку чи раз на три роки). І компанія у нас така ж.
На свято чудово п´ється сік.
Глінтвейн з вишневого соку так само смачний.
У походи раніше ми брали коньяк, додавали у вечірній чай по столовій ложці на кружку, якщо було холодно. Часто ту пляшку назад привозили. Зараз ходимо з дітьми вже зовсім без алкоголю.
У мене були сусіди, які зловживали, і до п´яних з того часу я відчуваю відразу.
Не всі люди вміють вчасно зупинитися, коли ’святкують’. Я надивилася на таких дитиною. Брр.