Там все розмивчато• 03 октября 2023
З яких причин людина взагалі не п´є алкоголь по життю?
Познайомилась з мужчиною з СЗ.
Зовсім не п´є. 45 років.
Мені здається, що щось тут не те.
Мене насторожує, коли людина отак в крайнощі.
Думаю - або кодировка, або шось тіпа гепатиту чи віч?
Кодировка навряд чи, бо він про алкоголіків погано відгукувався неоднократно.
Як думаєте, при яких синдромах люди не п´ють взагалі?
Зовсім не п´є. 45 років.
Мені здається, що щось тут не те.
БеллаДонна• 03 октября 2023
Ответ дляШикаю і викаю
32 годика, никогда не пил (пробовал пару раз шампанское и вино, по глотку) и не курил.
Як юним не пили, то у зрілості вже не варто і починати.
Ми якось з чоловіком вирішили спробувати, як ото романтика з келихом.
Купили пляшечку вина, цукерок до вина. Трохи випили і заснули. Хіба ж спати романтично?
Ізраїль терористи• 03 октября 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Чому?
Є легкі напої.
Є свята, романтична атмосфера.
Ну, і ви дівчина.
А тут мужик..... мені дивно, наприклад
Є легкі напої.
Є свята, романтична атмосфера.
Ну, і ви дівчина.
А тут мужик..... мені дивно, наприклад
Мій чоловік не п´є взагалі, ну пиво раз в рік. Я така ж. Просто ми адекватні. Яка ще романтика з алкоголем, попробуйте ще вколотись разом
Ответ дляУх яка ж Я
Так може сказати тільки людина, дуже далека від медицини і навіть від розуміння, як працює наш організм і мозок. І не розуміюча, в чому відмінність між алкогольною і наркотичною залежністю.
так алкоголь и есть наркотик. Так може сказати тільки людина, дуже далека від медицини - эгэж?
Ласую колобками• 03 октября 2023
Ответ дляКраїна мрій
Люди, объясните пожалуйста, зачем вы пьете ’полбокала на НГ’?
Да мне для запаху только - дури и так хватает.. (с)
Царевна_несушка• 03 октября 2023
Не смачно нам.
Нам і без нього весело.
Стоїть он дорогуще вино для гостей і амаретто для торту. Навіть не тягне.
Якщо я ще можу спробувати перед тим, як в торт додати, то чоловік взагалі ніколи.
Пиво - то взагалі буе.
По 41 годочку нам.
Нам і без нього весело.
Пиво - то взагалі буе.
По 41 годочку нам.
Країна мрій• 03 октября 2023
Ответ дляЛасую колобками
Зачем?!
Хочу на Балі• 03 октября 2023
Ответ дляАnnеt
очень смешно.
я имею твёрдость с смелость быть белой вороной и не быть стадом.
а вы подбухиваете лишь бы не отрываться от коллектива, внушая себе, что алкоголь вам вкусно, полезно и нравится.
Быть белой вороной - это не плохо, это позиция.
Но агрессивно осуждать людей с другой позицией - вот это нездорово... имхо
ГонУрова дівка• 03 октября 2023
Я вообще не пью. Мне на вкус алкоголь как противная микстура, еще и плохо потом. Бееее
Сон і дрімота• 03 октября 2023
Ответ дляАnnеt
это вы просто не умеете пить. фу на вас. алкоголички вас осуждают.
та все я умею, у меня опыт студенческих и околостуденческих лет огого, не я могу выпить в охотку раз в пятилетку, но частого желания нет)
Найщасливіша• 03 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Мене б це теж насторожило. Всі чоловіки, яких я знаю, і які зовсім не п´ють, мають якусь проблему. Це або алкозалежність в минулому (і де гарантія, що це не повториться), або приймають медикаменти на постійній основі, які несумісні з алкоголем. Є ще азіати, якім погано від алкоголю, бо у них немає того ферменту, що його розщеплює. Але навіть вони можуть трохи випити за компанію, чогось легкого, без проблем.
Ого, в мене чоловік без цього всього, ну інколи може випити трохи вина. Інші напої не подобалися йому ніколи.
Ответ дляХочу на Балі
а что мне ещё делать, когда выпившие друзья садятся за руль и ещё зовут подвести? а когда отказываюсь, то обижаются. не осуждать, радоваться за них?
Ух яка ж Я• 03 октября 2023
Ответ дляАnnеt
очень смешно.
Так мені подобається :) І смак, і відчуття легкого запаморочення, і настрій піднімається, і всі такі милі навкруги:) У мене тиск загалом низький, я астенік, помірна доза алкоголю додає мені бадьорості, бо прискорює кровообіг. Але я завжди знаю, коли зупинитись, ніколи ніхто не бачив мене п´яною, мені ніколи не буває погано на ранок. Можна вживати контрольовано і отримувати від цього задоволення. Але просто не всі вміють, ось і все.
Свекруховна• 03 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
А я писала про ранок? От бачите - у вас алкоголь=алкоголізм. Тобто ви іншого не бачили. Значить, ви маєте негативний досвід, або ваша ’картинка’ вживання спаплюжена. У мене в родині ніхто не має проблем з алкоголем, але ніхто й не відмовляється категорично від келиха на свята. Ніхто не зловживає, не валяється п´яним і не має похмілля. Є усвідомлене, помірне вживання. Але для вас його чомусь не існує.
У меня тоже нет ни алкоголиков в семье, ни негативного опыта.
В компаниях я не пью, никто никого не принуждает и косо не смотрит. Все взрослые люди, которые понимают.
Країна мрій• 03 октября 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Багато хто мене звинуватив, що я цим незадоволена. Я задоволена і це ціню, не перекручуйте.
Просто цей феномен рідкість.
І має ознаку постійного прийому препаратів.
А так, як я пізнаю людину, то мені важливо знати, з ким я зв´язуюсь, щоб потім лікті не кушать.
От і питаю - привіт яких синдромах і терапіях людина виключає алкоголь?
Знаю нескольких бывших спортсменов, которые не пили из-за режима, а потом уже и не начинали. Это если говорить о возрасте 40+
Ух яка ж Я• 03 октября 2023
Ответ дляАnnеt
Ще раз кажу - почитайте про різницю між цими видами залежності.
Мост_Устал• 03 октября 2023
Ответ дляпразники не помню
Мне 39, тоже совсем не пью. Просто не пью без каких-либо причин для этого.
Аналогично. Раньше хоть иногда хотелось ликера, пива. А уже два года как отвернуло - вообще не хочется, даже на праздники
Библиотекарь• 03 октября 2023
Я совсем не пью,у меня падает настроение от алкоголя , да и вкус водки не нравится...
Ответ дляУх яка ж Я
по статистике чаще всего спиваются именно те, у кого не бывает похмелья.
Хочу на Балі• 03 октября 2023
Ответ дляАnnеt
А мы тут каким местом к вашим друзьям?)
фрау Гітта• 03 октября 2023
Ответ дляпразники не помню
Есть не пьют и когда есть повод - то есть по праздникам не пьют тоже.
БеллаДонна• 03 октября 2023
Ответ дляКраїна мрій
Ну як у рагсі дають молодятам по келиху шампанського ’бо так треба’.
Ми брали замість шампанського сік з мінералкою. Весілля влітку було, бажання напитися вдень не було.
Ух яка ж Я• 03 октября 2023
Ответ дляАnnеt
Ну, мені скоро 50. Ще не спилась:)
Мост_Устал• 03 октября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Вообще не понимаю как эту противную водку пьют.
Она им тоже походу не нравится, кривятся и пьют
Хочу на Балі• 03 октября 2023
Ответ дляАnnеt
вы такие же. для вас алкоголь не проблема.
))))
вот из-за таких как вы, меня и настораживают непьющие люди..... они, очень часто агрессивные и нетерпимые
Країна мрій• 03 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Зачем ’треба’, если не хочется 🤔