Там все розмивчато• 03 октября 2023

З яких причин людина взагалі не п´є алкоголь по життю?

Познайомилась з мужчиною з СЗ.
Зовсім не п´є. 45 років.
Мені здається, що щось тут не те.
Мене насторожує, коли людина отак в крайнощі.
Думаю - або кодировка, або шось тіпа гепатиту чи віч?
Кодировка навряд чи, бо він про алкоголіків погано відгукувався неоднократно.
Як думаєте, при яких синдромах люди не п´ють взагалі?
Аnnеt• 03 октября 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Закодовані, хворі і азіати...
не пью. не болею, не азиатка, не кодировалась.

Свекруховна• 03 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Звичайне коло. Не маргінали. Просто я дуже спостережлива. І помічаю те, що інші не бачать.
😂😂😂😂😂😂😂
вкрации• 03 октября 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Віруючі?
Як всі, православні, дотримуються свят, не із-за цього, а тому що шкідливо. Вони йогою займаються, щовечора сканді ходьба, на вихідних велопрогулянки (50-60 км), в мами розтяжка краща ніж в мене в 40+, а ще тяжко пашуть.
Детские_Будут?• 03 октября 2023
Ответ длявкрации
Які молодці
БеллаДонна• 03 октября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
я ненавижу состояние после, могу випить на новий год и то это пол бокала и все.
мне не хочется тратить свое время потом на отходняк.
Я на новий рік не п´ю зовсім.
Якщо я ввечері вип´ю хоча б 50 мл вина, зразу хочу спати.
Тоді все цікаве просплю.
Ух яка ж Я• 03 октября 2023
Ответ дляСвекруховна
Нет негатива. Агрессия до тех, кто не пьет, вот уже и диагноз - ненормальность, приплели
Не пьет вся Франция. У нас в Украине есть тоже те, кто начинает утро с алкоголя, только не говорите, что это нормально и так должно быть
А я писала про ранок? От бачите - у вас алкоголь=алкоголізм. Тобто ви іншого не бачили. Значить, ви маєте негативний досвід, або ваша ’картинка’ вживання спаплюжена. У мене в родині ніхто не має проблем з алкоголем, але ніхто й не відмовляється категорично від келиха на свята. Ніхто не зловживає, не валяється п´яним і не має похмілля. Є усвідомлене, помірне вживання. Але для вас його чомусь не існує.
вкрации• 03 октября 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Які молодці
Так, мені б їх наполеглевість.
Горня капучіно• 03 октября 2023
О, автор, я тоже с таким встретилась.
Помешан на медитациях.

Так мы час ходили в поисках кафешки где можно выпить кофе.
В час ночи
Зілля до весілля• 03 октября 2023
Не смачно, як каже моя подруга. Ніколи не пила.

Аnnеt• 03 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
нет никакой культуры пития. это как цедить крысиный яд из трубочки и хвастаться, что вы не умерли.
Запароленое одеяло• 03 октября 2023
Знаю пару человек таких, они бывшие бухари, закодированные. Один держится, уже лет 10, второй сорвался через года 3
Но они не говорят, что ненавидят алкашей, наоборот рассказывают истории из той жизни и ржут над этим.
Дядя у меня не любил спиртное, он бывший футболист, отец у него алкаш был, а он кроме бокала вина или шампанского в компании ничего не пил.
Ух яка ж Я• 03 октября 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Закодовані, хворі і азіати...
А що ви маєте проти азіатів? Чи проти людей, які, наприклад приймають антидепресанти, чи протисудомні засоби? Вони не люди?
Свекруховна• 03 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Нет у меня негативного опыта, в меня нет потребности в нем. Но вам этого не понять
Детские_Будут?• 03 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Я не маю нічого проти
Ух яка ж Я• 03 октября 2023
Ответ дляАnnеt
Вона є, просто вам недоступна.
Хочу на Балі• 03 октября 2023
Ответ дляАnnеt
какой бред)... сорри
БеллаДонна• 03 октября 2023
Ответ длявкрации
В мене батькам по 65 років, не п´ють взагалі, в них в гостях алкоголю не скуштує ніхто.
До нас в гості бабусі зі своєю випивкою приходили.
Бо ми вже давно майже не купуємо, а вони звикли по пару келихів випивати на свята.
Видящие_помогите• 03 октября 2023
Не можу сказати, що мій батько пияка, але як згадаю ці ’рєдко, но мєтко’, коли мама всю ніч не спала, видзвонювала швидкі, морги, а це чудо являлось десь вранці в напівсвідомому стані. То нафіг воно треба. Чоловік і я не п´ємо і не задумуємось, чому))))
Ух яка ж Я• 03 октября 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Я не маю нічого проти
То чому так скептично до такого кола відноситесь?

Пацаааааааан• 03 октября 2023
Ответ дляАnnеt
Сектантка же
Країна мрій• 03 октября 2023
Люди, объясните пожалуйста, зачем вы пьете ’полбокала на НГ’?
автор Там все розмивчато • 03 октября 2023
Багато хто мене звинуватив, що я цим незадоволена.
Я задоволена і це ціню, не перекручуйте.
Просто цей феномен рідкість.
І має ознаку постійного прийому препаратів.
А так, як я пізнаю людину, то мені важливо знати, з ким я зв´язуюсь, щоб потім лікті не кушать.
От і питаю - привіт яких синдромах і терапіях людина виключає алкоголь?
Аnnеt• 03 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Вона є, просто вам недоступна.
очень смешно.
я имею твёрдость с смелость быть белой вороной и не быть стадом.
а вы подбухиваете лишь бы не отрываться от коллектива, внушая себе, что алкоголь вам вкусно, полезно и нравится.
ЧорноброваЯ• 03 октября 2023
Ответ дляSvitlo_
З досвіду:
1. Віросповідання
2. Переконання
3. Страх - в роду є алкоголіки
4. Хвороба
5. Кодування
Ще додати:
Не подобається смак
Не подобається стан
Принцип
Спортивний режим
За кермом
Просто не хоче або не бачить в цьому сенсу

Це теж з досвіду - компанія неп´ющих
Весняний Марафон• 03 октября 2023
Мій чоловік не п‘є взагалі. Іноді безалко пиво. Просто колись 20 років тому, вирішив не вживати алкоголь, бо він на нього погано впливає, неприємні відчуття не можливість себе контролювати, на ранок сильне недомагання . Алкоголіком не був до того. Принципово вирішив не вживати. Це його вибір.
Сон і дрімота• 03 октября 2023
я просто не пью, люблю всегда иметь ясную голову
Голова колгоспу• 03 октября 2023
Алкоголь і на смак гидячий. Коли все ж в підлітковому віці хотіла бути як всі і пила то рвота починалась десь після 100-150 мл і мінімум на добу. Та ну його той алкоголь.
Ух яка ж Я• 03 октября 2023
Ответ дляЛісАпетная
А не употребляющие наркотики вас тоже удивляют?
Так може сказати тільки людина, дуже далека від медицини і навіть від розуміння, як працює наш організм і мозок. І не розуміюча, в чому відмінність між алкогольною і наркотичною залежністю.
Аnnеt• 03 октября 2023
Ответ дляСон і дрімота
это вы просто не умеете пить. фу на вас. алкоголички вас осуждают.
ЧорноброваЯ• 03 октября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Мене б це теж насторожило. Всі чоловіки, яких я знаю, і які зовсім не п´ють, мають якусь проблему. Це або алкозалежність в минулому (і де гарантія, що це не повториться), або приймають медикаменти на постійній основі, які несумісні з алкоголем. Є ще азіати, якім погано від алкоголю, бо у них немає того ферменту, що його розщеплює. Але навіть вони можуть трохи випити за компанію, чогось легкого, без проблем.
Просто у вас таке оточення,
При чому обрали його ви