КвартираЧья• 03 октября 2023
Посоветуйте детского психиатра. Киев
Ребенку 11 лет. Видит то, чего не может быть (сущности)
winter2011• 03 октября 2023
Гулєнко Ольга Ремівна, центр Софія, раніше була головним лікарем в психіатричній лікарні на Кирилівській
КвартираЧья
• 03 октября 2023
Ответ дляwinter2011
Дякую
Файна цьоця• 04 октября 2023
Ответ дляMarmu
Порекомендую Чернову Оксану Василівну. Я колись собі шукала, то перечитала купу відгуків. Я ходила до неї, вона мені прописала супер-лікування, яке допомогло. Але це мене винятково прийняли, вона взагалі дитячий лікар
Скажите пожалуйста вам АД назначали или нет? Сколько прием стоит?
Ответ дляФайна цьоця
Вона мені назначила нейролептик (і зараз я пішла до іншого психіатра, він підтвердив, що мені АД не потрібні), так що необов´язково всім АД призначають. Прийом до війни був десь 600 грн. Але у них там клініка для спеціальних діток, там багато лікарів різних, туди зі всієї України приїжджають - подивіться тут. На Порика основна клініка
Файна цьоця• 04 октября 2023
Ответ дляMarmu
Дякую дуже.
Файна цьоця• 04 октября 2023
Ответ дляMarmu
А як Ви до неї потрапили бо як я зрозуміла через сайт клініки це неможливо бо я не дитина. Може є якись контакти щоб хоч спитати прийме чи ні.
Ответ дляФайна цьоця
та мене просто прийняли) але потім уже не приймали, я порадила її своїй подрузі. може, не вистачало пацієнтів абощо)) в іншій клініці, де вона приймає, мені одразу відмовили. Ви не автор, я думала, то я їй відповідаю.
Ще ця лікар хороша, і я ходила, і подруга моя -
теж виписала подібне лікування без АД. я не повірила, то пішла до Чернової) але вона підтвердила. І мій останній психіатр теж сказав, що все правильно вони призначали.
Файна цьоця• 04 октября 2023
Ответ дляMarmu
Дякую дуже. А ви часто відвідуєте психіатрів? Бо ще ніколи не була і не розумію як проходить лікування! Кожен місяць чи більше?
Ответ дляФайна цьоця
Ні, не часто. Спочатку признчають лікування, потім скажуть прийти через 2 тижня - місяць, що подивитися, як діє препарат. З цими препаратами може бути затик, чесно кажучи. Я до того намагалася пити двічі і не змогла і покинула. Але народ пише, що треба перетерпіти і буде добре. Мені від цього нейролептика ордразу було нормально, моя одна подруга казала, що я дуже змінилася, стала терпиміша. Я і сама це відчуваю. Я десь після того роки 2 не зверталася, хоча це неправильно. Зараз я перехворіла ковідом важко і батько ще помер, то щось мене знову колбасить. Пішла до ще одного психіатра (я люблю ходити до нових лікарів))), то він мені прописав омегу у високих дозах і куркумін. Ще я здала один генетичний аналіз, то чекаю на результат, далі буде дивитися.
Ответ дляФайна цьоця
а у вас які симптоми? я колись починала з психотерапевта, але так важко знайти ефективного, на жаль. я зверталася десь до 5 (це, з якими я працювала якийсь час, як мін кілька місяців), одна була дуже крута. Але вона була специфічна дамочка і вигнала мене через кілька місяців, сказала, що їй набридло слухати одне і те саме) але це вона така унікальна, зазвичай вони такого не кажуть, можна роками нити
Файна цьоця• 04 октября 2023
Ответ дляMarmu
Депресивний стан на фоні відносин у родині. Ні терапевта я не хочу. Хочу саме психіатра. Бо важко. Іноді приймаю гідазепам..
Файна цьоця• 04 октября 2023
Ответ дляMarmu
Це як жарти про стоматологів коли за один зуб їздять відпочивати роками)) так і тут. Дамочка мабуть була більш спрямована на результат.
Ответ дляФайна цьоця
Вибачте, звісно, але мені здається, вам психотерапія показана. Вона дуже допомагає у стосунках: якісь покращиться, якісь відпадуть)
До речі, я теж раніше приймала часом гідазепам, зараз ні, якось немає потреби, можу впоратись, хоча і ковбасить інколи.
Ответ дляФайна цьоця
Ага, я ніколи не розуміла, коли люди звинувачують лікарів, шо їм багато прописують. Я свого останнього психіатра просила коліс, він сказав - ніфіга, пийте місяць омегу) і взагалі я часто до різних ходжу, ніхто зайвого не прописує
Файна цьоця• 04 октября 2023
Ответ дляMarmu
Мені завжди здавалось что терапія це балачки і дуже довго. У мене просто вага 49 кг і за 2 тижні я втратила 5 кг. І не можу набрати. Не можу їсти в такому стані. Не лізе нічого. Немає року чи пів року щоб нити терапевту. Ось в цьому біда. Можливо потім до нього і дійду.
Ответ дляФайна цьоця
ідіть і туди, і туди одночасно. балачки - це довго, але це дуже круто, коли тебе годину слухають, не сперечаються і хочуть допомогти
Файна цьоця• 04 октября 2023
Ответ дляMarmu
Дякую вам!!