Поки українці воюють, іншим потрібні ігри.
17 термочашок за 1,35 млн грн. хоче купити філія “Укрбургазу” з Харківщини!
Термофіліжанки не прості, а зі з’ємною склянкою із нержавіючої сталі - інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі.
Одна термочашка коштуватиме ≈ 79 тис. грн.
Аукціон має відбутись 9 жовтня. Дозорро
Укрбургаз вже купував ідентичні філіжанки у 2021 р.
Тоді 1 чашка коштувала 38,8 тис. грн.
А Ви як гадаєте, чи потрібні такі чашки?
Джерело
Аукціон має відбутись 9 жовтня. Дозорро
Тоді 1 чашка коштувала 38,8 тис. грн.
Джерело
Результат:
вже голосів:
103 (58.86%)
Ні, це ганьба
60 (34.29%)
Тиц-пиздиц
8 (4.57%)
Так, життя триває
4 (2.29%)
Це краще, ніж барабани
Санька-4b93• 03 октября 2023
Ответ дляYN8678
Интересно, а есть ещё страны где так в наглую воруют и ничего не будет?
Кроме России, вряд ли. Может, ещё в Африке в племенах какие то туземцы
Ответ дляКава з перцем
ну це нормально, а чому Мрію залишили тоді?
Бо керівництво не вважало за потрібне її евакуювати.
І ніхто нікого не посадить, тому що навіть простий недосвідчений адвокат у захисті використає офіційне відео, де Президент переконує у відсутності загрози.
Ответ дляСhanelKa
Я не знала
Зроблю на олх обʼяву на обмін)
Капець, то печально звичайно
Але, не люблю срач
Нічого не зміниш (
Зроблю на олх обʼяву на обмін)
Капець, то печально звичайно
Але, не люблю срач
Нічого не зміниш (
то за скільки свої чашки продасте?
Vlada-Maria• 03 октября 2023
Ответ дляКава з перцем
на презент. От тільки вперті українці знову всі карти сплутали, як янику Майданом
Vlada-Maria• 03 октября 2023
он ще, свіженьке...
Міністерство культури витратило понад 60 млн грн на The Gaze – нове англомовне ЗМІ, яке ніхто не читає і не дивиться
Повідомляється, що із зазначеної суми 11,6 млн гривень було витрачено на розробку та технічне обслуговування платформи, тоді як основна частина коштів пішла на створення контенту. Вартість відеовиробництва становила 35 млн гривень, а текстових матеріалів — 11 млн гривень.
Також відомо, що на платформі The Gaze та її каналі на YouTube представлено сім програм, включаючи лялькове шоу Hidden Angle, політичну передачу Talk For More, кулінарне шоу Chefs Next Door та гумористичне шоу European Edge.
Особливо затратним виявилося кулінарне шоу, виробництво одного епізоду якого коштує 261 тисячу гривень, середня кількість переглядів на YouTube становить лише 900.
Ось так треба, це вам не ’барига’)))
Vlada-Maria• 03 октября 2023
Ответ дляСhanelKa
Тільки на обмін
На позитивні емоції
посодЮт за корупцію
Ответ дляVlada-Maria
он ще, свіженьке...
Ось так треба, це вам не ’барига’)))
Круть 💪
Ответ дляVlada-Maria
он ще, свіженьке...
Ось так треба, це вам не ’барига’)))
Та шо вы мелочитесь, то ж гривен, а не баксов!
Нам все дадут, top-of-the-line, и ’Абрамсы’, и ’Ф-16’, и авианосцы. Ядерные подводные лодки тоже дадут. Главное, верить.
А сейчас закройте глазки и ушки (это вполне реально сделать одновременно, попробуйте прямо сейчас), мальчикам таки нужно немножечко заработать. Подрастает новое поколение Артистов.
Клементина• 03 октября 2023
У нас вообще писец творится.
Я даже смотрю по товару, который моя организация экспортирует и в Украине.
Я когда вижу по чем его военные купили: у меня волосы дыбом. Огромные партии, а цена дороже розничной раза в полтора.
Автор, прежде чем зраду объявлять посмотрите, что именно они закупают. Вы же сами ссылку на тендер кинули и посмотрели , что перед этими они так же закупила. А дальше воспользоваться Гуглом и посмотреть, что это лабораторное оборудование, а не чашки для кофе , не? Теория зрады поломается ?
Ответ дляpuma25
Отож-бо й воно. Але як працюють ці класифікатори що відносять його до ’спортивних ігор’. Згадала як колись не могла добитись щоб мені в лабу закупили банальні штативи для пробірок, хоч які вони були дешеві, просто тому що вони теж були в якійсь лютій категорії яка погано виглядала у звітах.
Ответ дляpuma25
какое еще лабораторное оборудование, термочашки для спортивных игр
Ответ дляpuma25
Во многих СМИ написали,это факт, а не теория
Ответ дляpuma25
вот еще в СМИ про то, что это ТЕРМОЧАШКИ, а не лабораторное оборудование. Может барабаны и овощерезки по вашему тоже ’лабароторное оборудование’?
Ответ дляКава з перцем
А вы сами читали ? Где там стакан для кофе?
В харьковских пабликах эта новость уже пару дней ходит и там в комментариях многие написали , что информация в так называемой статье бред, рассчитаный на тех кто не читает дальше заголовка. Но нет, зачем разбираться, лучше притащить это сюда в надежде, что тут типа одни домохозяйки и слово cup или термочашка это исключительно стаканчик для кофе. Зато сколько зрадоньки можно собрать и барабаны сюда приплести. Критическое мышление не ваш конек.
Не чіпай - вб ю• 04 октября 2023
А яким чином ми можемо вплинути на ті липові тендери що бачимо на Прозорро? Що реально можна зробити?
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Журналісти оприлюднюють ці злочини, західні партнери бачать на Прозорро, а ми можемо аналізувати процеси та робити правильні висновки