Мастер Класс• 03 октября 2023
Ви купуєте такі парфуми?
Як продавати справді оригінал?
Якщо ось такого товару 95% на українському ринку
Вибачте що позичила для теми чуже фото та чесно накипіло,тут хоч для невідомої рідини у банці відповідна ціна та є і набагато вища і від цього стає сумно що так відверто дурять людей
personality• 04 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Наприклад 1000 злотих - 20% = 800 злотих. За 900 зл він продає, йому залишається 100 зл. Як на мене, непоганий бонус до з/п.
Ось, в пості №40 людина в темі, а ви оце..
Дарагая, та хто у бариг буде такі дорогущі парфуми купувати? Ангел і демон ваш потолок і 5 баксів на двох будете ділити.
АнтиТроль• 04 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Потому что суть не в том, чтобы брать % от цены сайта, а в том, чтобы брать % от стоимости со скидкой. И как-то неэтично показывать эту его стоимость со скидкой..
Как покупатель не вижу проблем
Поторописька• 04 октября 2023
Ответ дляАнтиТроль
Как покупатель не вижу проблем
Спасибо за мнение!
personality• 04 октября 2023
Ответ дляАнтиТроль
А как понять что именно эта коробка куплена по этому чеку.А не оригинал жене,а подделка получена в Украине)
Я на таке не ведусь. Парфуми то не інсулін, що вже і зараз. То можна наперед продумати покупку і когось попросити чи самій купити за кордоном
Поторописька• 04 октября 2023
Ответ дляpersonality
Та то ж не в мене, а в д´юті фрі ;) Я тільки посередник з ’відсотком навпаки’ ))
АнтиТроль• 04 октября 2023
Ответ дляpersonality
Я тоже не клиент этой схемы,до войны из семьи постоянно кто то летал,а сейчас я в Европе
personality• 04 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Дивіться щоб вас потім вдячні покупці в темній підворотні не чекали з таким наєбізнесом
Поторописька• 04 октября 2023
Ответ дляpersonality
Розкажіть, будь ласка, в чому саме ’нає’? Реально цікаво. Мій варіант - це те саме, що ви написали в пості 94, але ще й зі знижкою. Ви попросили мене привезти парфуми за 200 євро, а я вам його (саме ЙОГО!) привезу за 180 євро, якщо вас влаштовує, що я їх придбала за 160 євро. В чому ’нає’?
АнтиТроль• 04 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Проблема исключительно в доверии
Поторописька• 04 октября 2023
Ответ дляАнтиТроль
Выходит, для вас это вопрос доверия..
Мастер Класс
• 04 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Пробуйте
personality• 04 октября 2023
Ответ дляПоторописька
В мутній схемі. Бізнес або прозорий або нає 😜
Поторописька• 04 октября 2023
Ответ дляАнтиТроль
Проблема исключительно в доверии
Ясно. Выходит, как и писали выше, только сарафанное радио может помочь
Вообще, знаете, мне как предельно честному человеку, который не то что не обманет, а ещё и в ущерб себе исправит собственные фолты, очень странно читать посты о конфискате, мутках, подворотне и наебизнесе. Но ничё, переживу. Всё лишнее отсеется само собой
Поторописька• 04 октября 2023
Ответ дляpersonality
В чому саме ’мутність’? Чувак має знижку в д´юті фрі як працівник аеропорту. Тому -5 баксів вам, +5 баксів йому. Що тут незрозумілого?
Поторописька• 04 октября 2023
Ответ дляАнтиТроль
Скидка работника в дьюти)
Нет, скидка работника аэропорта.
personality• 04 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Він всім трудову буде показувати? При чому працівник аеропорту до парфумів?
Поторописька• 04 октября 2023
Ответ дляpersonality
Працівник авіакомпанії - так достатньо прозоро?)
7. Шопинг
Фрукты из Таиланда, чай со Шри-Ланки, iPhone с Америки и Armani из Италии. Бортпроводники шопятся по всему миру, покупая оригинальные и уникальные товары, а также пользуются специальной экипажной скидкой в Duty Free.
7. Шопинг
Поторописька• 04 октября 2023
Ответ дляБанка з медом
Я б купила,але якщо знаю цю людину
Дякую!
Залишилось якось зробити, щоб ви мене знали
personality• 04 октября 2023
Ответ дляПоторописька
7. Шопинг
Я не ваш таргет, успокойтесь.
Щоб заробити хочаб по 300 баксів вам тих парфумів треба буде вагон завезти. Шукайте клієнтів.
АнтиТроль• 04 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Дякую!
Начинайте сейчас чтоб к НГ оно доехало
Только с предоплатой
Поторописька• 04 октября 2023
Ответ дляpersonality
Я не ваш таргет, успокойтесь.
Ой, дуже сподіваюся стосовно таргету) Тихої ночі
Не худа ні разу• 04 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Интересно ваше мнение
Скидка 15% на оригинал - это норм? Взяли бы, с такой скидкой?
Нет
PANTERA_KET• 04 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Он не в Украине. Но просит меня помочь с продажами. А у меня опыт продаж только пролётов моих и детских))
В принципе, самая большая загвоздка в транспортировке парфюма в Украину..
А как показать полную цену в чеке?! Так будут покупать? И сколько адекватно скидывать от полной цены?..
В носибе покупаю под -30%. (100мл).дешево не выходит. В основном 100евро флакон. Армани ю вышли 77. Доставка в Украину 2.5 евро/кг. Ну и за сколько я б этим занималась? ...15% минимум. Одни духи не отправишь, не выгодно, тк доставка 15 евро будет, надо собирать заказы... головняк одним словом
Поторописька• 04 октября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Спасибо!