Мастер Класс• 03 октября 2023
Ви купуєте такі парфуми?
Як продавати справді оригінал?
Якщо ось такого товару 95% на українському ринку
Вибачте що позичила для теми чуже фото та чесно накипіло,тут хоч для невідомої рідини у банці відповідна ціна та є і набагато вища і від цього стає сумно що так відверто дурять людей
Вишня на торті• 03 октября 2023
Ответ дляМастер Класс
Є офіційні магазини які мають відповідні документи а ті які продають фейк їх видно одразу.Та на Тенерифе є і свої плюси
Два доволі великих магазини в Пуэрто де ла Крус, типу нашого Броку - обидва повні підробок, і навіть продавці не наполягають, що це оригінал:) Не арабські лавки чи ларьки.
Поторописька• 03 октября 2023
Ответ дляАнтиТроль
В сефоре они сейчас 260
Я не про сейчас, а вообще. Реально ли найти покупателей на такие условия и есть ли вообще смысл заваривать кашу?
Вишня на торті• 03 октября 2023
Ответ дляЖерица ночи
Вам сейчас расскажут про переформулировку. Но действительно, у меня не совпадали запахи новинок из брокарда с такими же в европейских магазинах. И даже с тестером. Было очень обидно, тогда еще студентка, подрабатывала, чтоб купить облюбованный парфюм, обрадовалась скидке...а там пахучая водичка
Сейчас сюда прибудет эксперт, которая расскажет, что у нее квадриллион ароматов, поэтому она большой эксперт, и может утверждать, что и в броке, и на мейкапе только оригиналы:) А наши носы ничего не понимают. Нужны более веские доказательства подделки:))))
АнтиТроль• 03 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Реально,но если он работает в Европе,как он тот флакон будет срочно в Украину передавать,ещё и чтоб не заменили по дороге
Поторописька• 03 октября 2023
Ответ дляАнтиТроль
Отож(( Но теоретически есть варианты..
personality• 03 октября 2023
Ответ дляМастер Класс
Звісно,та сумно що на просторах нашої країни стільки фальсифікату
Ой та в Європі того Китаю дешманського завалісь. При чому тут Україна?
Лох не мамонт при чому без кордонів.
Не худа ні разу• 03 октября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Он 100 евро стоит 100мл. Я тоже его люблю. Он легкий, мне нрав)) желаю вам жадор оригинал!!!!
Спасибо
personality• 03 октября 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Пф... це те саме, коли в нас можна купити брендові кроси ходового розміру втричі дешевше ніж на оригінальному сайті
Та да 😂. Баєр за самбою три тижні полювала, а на шафі тої самби до кольору до вибору.
Мастер Класс
• 04 октября 2023
Ответ дляpersonality
Лох не мамонт при чому без кордонів.
Є теж не заперечую та ці лавки продавалки фейків видно не озброїним оком,а в нас де ви впевнені що купуєте оригінал 100%? Є такі магазини?якщо моя знайома не простий робочий в брокарді яка займає досить високу керуючу посаду сама підставляє по магазинах фейки і ділиться з продавцями
Ось так
personality• 04 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Девочки, кому не жалко, посоветуйте, плиз, где лучше продавать парфюмерию из магазина duty free? На какой площадке? И самое главное, как донести до покупателей, что это именно оригинал, чтобы поверили?.. С этими подделками доверия к продавцам ноль(((
Если что, это родственник хочет попробовать такой вид деятельности.
Дєятєльний родич. Ну то чек нехай бере в магазині. Бо буде розказувати про дьюті фрі і конфіскат від кума митника🤦♀️
Поторописька• 04 октября 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Да, люблю жадор, покупаю на розлив. Оригинал мне недоступен
Интересно ваше мнение
Скидка 15% на оригинал - это норм? Взяли бы, с такой скидкой?
Поторописька• 04 октября 2023
personality• 04 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Если продавать дешевле на 199 злотых - это норм? Ну, и родственнику немного капнет)
Ви волшебна 😂
Поторописька• 04 октября 2023
Ответ дляpersonality
Ви волшебна 😂
Чому?
Хоч якась копійка. Чи краще сидіти на дупі рівно?)
personality• 04 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Спасибо за ответ, поняла вас. Но у него есть скидка, и он хочет продавать не дороже, от цены сайта, а, наоборот, дешевле. Вот только так сразу вопрос возникает об оригинальности..
Питання виникає відразу бо неозброєним оком видно що ви мутите з вашим дружбаном. Вже якась знижка зʼявилась, то дьюті був😂
personality• 04 октября 2023
Ответ дляАнтиТроль
В каком магазине у него постоянно-20?
В імеджіленді😂
АнтиТроль• 04 октября 2023
Ответ дляpersonality
Скидка работника в дьюти)
АнтиТроль• 04 октября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Где он столько стоит?
Поторописька• 04 октября 2023
Ответ дляpersonality
Мені дивно, чому ви не допускаєте, що існує реальна людина, яка має можливість придбати оригінальні парфуми в дьюті фрі зі знижкою та запропонувати їх поціновувачам трохи дешевше, ніж на сайті?
А чек якось невдобно показувати, тому що в ньому буде видно, за скільки він їх придбав.
Поторописька• 04 октября 2023
Ответ дляpersonality
Зроз
personality• 04 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Чому?
Ви плануєте на баночці парфуму заробляти 10-15 злотих. Вам треба фурами то возити, щоб хоч якийсь толк був
АнтиТроль• 04 октября 2023
Ответ дляПоторописька
В чем проблема чека ,если за %,как посредники с инсайтов
personality• 04 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Ну то нехай ціну замалює бізнесмен мамкин, мені назва парфума потрібна і дата покупки.
Поторописька• 04 октября 2023
Ответ дляpersonality
Наприклад 1000 злотих - 20% = 800 злотих. За 900 зл він продає, йому залишається 100 зл. Як на мене, непоганий бонус до з/п.
Ось, в пості №40 людина в темі, а ви оце..
Поторописька• 04 октября 2023
Ответ дляpersonality
Оце по ділу, дякую!
personality• 04 октября 2023
Ответ дляАнтиТроль
Ви не зрозуміли, він буде дешевше дьютіка нам продавати. Волонтерити
АнтиТроль• 04 октября 2023
Ответ дляpersonality
А как понять что именно эта коробка куплена по этому чеку.А не оригинал жене,а подделка получена в Украине)
АнтиТроль• 04 октября 2023
Ответ дляpersonality
Это я поняла,но это навар с яиц)
Поторописька• 04 октября 2023
Ответ дляАнтиТроль
Потому что суть не в том, чтобы брать % от цены сайта, а в том, чтобы брать % от стоимости со скидкой. И как-то неэтично показывать эту его стоимость со скидкой..
Поторописька• 04 октября 2023
Ответ дляpersonality
Так, так