ПесиКот• 04 октября 2023

Подарунок чоловіку ( не офіційний ще) на ДР

Зустрічаюся з мч, скоро на носі 50 років. Фінанси в мене такі собі. Одна з дитиною. Думаю витратити 1600-1800 грн. Планувала замовити ремінь з ініціалами і знаком зодіаку і парфуми(як раз у Єві скидка на Версаче). Це нормальний подарунок? Мені взагалі якусь херню подарували. Нічого з того не використовую. Чи не вистрибувати зі штанів і подарувати щось одне? ремінь з гравіровкою у дерев*яній коробці коштує 700 грн + 100 грн кожна гравіровка. Єдине,не знаю,чи ремінь автомат чи класичний брати. Ну і парфуми Версаче 50 мл 1200 грн, або Трусарди Май Ленд,або Ланвин Еклат для чоловіків(цей найдешевший).
Чесно брешу• 04 октября 2023
Мда. А кажете фінанси такі собі
автор ПесиКот • 04 октября 2023
Ответ дляЧесно брешу
Мда. А кажете фінанси такі собі
в мене зп 23 тис грн на двох. Київ. я ще нічого не купила. я просто приміряюсь. взагалі думала один ремінь і не видумувати більше нічого
Ластоноша• 04 октября 2023
Если вам подарили фигню, зачем выдумывать ему что-то, купите бутылку виски и хватит с него
Неробименінерви• 04 октября 2023
Просто ремень без парфюмов
автор ПесиКот • 04 октября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Просто ремень без парфюмов
+++ оце так думала на початку. Дякую.
Янгол в камуфляжі• 04 октября 2023
Просто ремінь. Без знаків зодіаку та ініціалів
Більше нічого
автор ПесиКот • 04 октября 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Більше нічого
+++++дякую
Чесно брешу• 04 октября 2023
Просто ремінь за 200 грн. Вистачить.
автор ПесиКот • 04 октября 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Більше нічого
а який зручніший? класика чи автомат?
Паспортний стіл• 04 октября 2023
Ответ дляПесиКот
Він фігню подарував?
Маю натхнення• 04 октября 2023
Слушайте, за пол часа 4 темы о подарках мужчинам..... Что, у всех кризис жанра?
Паспортний стіл• 04 октября 2023
Ответ дляПесиКот
а який зручніший? класика чи автомат?
До яких штанів?
Ластоноша• 04 октября 2023
У меня был прикол, встречалась с парнем подарил на 8 марта духи миниатюру (что-то 15 мл, точно не помню) и мимозу, как в школе, до сих пор помню😅
5cmhybyna• 04 октября 2023
який зодіак чоловіку. Подаруйте секс. Можливо анал мінєт чи ше шось екзотичне шо він хоче і якшо хоче. Може секс на даху чи ше шось
Чесно брешу• 04 октября 2023
Ответ дляЛастоноша
А мені квіти паперові зроблені з безкоштовних газет
І це нам було по 30)
автор ПесиКот • 04 октября 2023
Ответ дляПаспортний стіл
До яких штанів?
в основному джинси. класику носить раз в рік
автор ПесиКот • 04 октября 2023
Ответ дляМаю натхнення
я вперше пишу
Паспортний стіл• 04 октября 2023
Ответ дляПесиКот
Тоді не автомат
автор ПесиКот • 04 октября 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Тоді не автомат
ок.дякую
ДваДваВісім• 04 октября 2023
Точно никаких гравировок
Можно ремень и духи но мч пусть сам накрывает поляну, или в ресторан ведёт.. а то сильно жирно подарки и упахивайся с готовкой
Ластоноша• 04 октября 2023
Ответ дляЧесно брешу
І це нам було по 30)
Ого, серьезно? Я думала, что мой случай уникален😂
Не танцую- но пою• 04 октября 2023
Звичайний ремінь без гравірок
Чесно брешу• 04 октября 2023
Ответ дляЛастоноша
Тільки мені на день народження таке подарував, навіть без шоколадки чи цукерки. І зроблені були як в 3 класі….
А я мудрували з подарунком, тисячу грн виклала для нього, дурна була )
Продавчиня кіз• 04 октября 2023
За 1800 я б подарувала пляшку віскі.
Ластоноша• 04 октября 2023
Ответ дляЧесно брешу
Я раньше тоже выдумывала, чтоб оригинально было, а потом поняла, что это прерогатива мужчины, удивлять и радовать подарком)
автор ПесиКот • 04 октября 2023
Ответ дляДваДваВісім
Точно никаких гравировок
накрывать я точно ничего не буду
автор ПесиКот • 04 октября 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
За 1800 я б подарувала пляшку віскі.
він не п*є і до спиртного байдужий
Околовита• 04 октября 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
За 1800 я б подарувала пляшку віскі.
Спиртное дарят в основном тем, кто это ценит. У меня дома 15 бутылок виски , есть и за 23 тыс. Мужу надарили, он вообще не пьет и никогда не пил. И все на работе это знают. Да вообще все его окружение в курсе, что не пьет.
автор ПесиКот • 04 октября 2023
Ответ дляОколовита
так отож. для цього чоловіка віскі це не подарунок
Околовита• 04 октября 2023
Ответ дляПесиКот
Що він вам подарував, якщо не таємниця? Можна зеркально зробити , тільки в чоловічому варіанті.