Коржик• 04 октября 2023
Сходила на консультацію до косметолога. Гляньте на поради.
Проблеми які я озвучила. 43 роки. Глибока носослізка, носогубка. Брилі ( не критичні) .
Ну вона мені показала що там де має бути жирок в щічках, в мене пустота.
Каже ідеально буде філлери в носогубку, скули, носослізка.
Але я боюсь що в мене обличчя худорляве, а я перетворюсь на Свєту з привоза, зміниться обличчя.
Вона спокійно ( ну видно що нема цілі впарити ін´єкції)
Каже тоді можна спробувати ( тобто без гарантій що допоможе 100 відсотків) пару курсів карбоксотерапії, потім 3-4 пилінги, а потім rf ліфтінг.
Що скажете?
У косметолога була давненько, не в курсі які процедури дієві
Бюджет до весни 500 долларів
Що скажете?
Бюджет до весни 500 долларів
Stepa_nida• 04 октября 2023
1. Я радила почала з курсу масажів - міоліфтинговий, гоюкі, букальний. В мене подруга косметолог, яка багато чого робить, від процедур до ін´єкцій і саме на на прикладі її клієнток 40-50 років бачила від масажу класні результати.
2. Щодо об´ємів і філерів. Як на мене, цю проблему нормально вирішує ліпофілінг і погано вирішує філер. Щоб не отримати раптом pillow face, особливо коли говоримо про такі делікатні зони, як носослізка.
Коржик
• 04 октября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Филлеры только если у вас все запущено и не морщинки, а заломы уже. Карбокси - курам на смех, я его делала до 30, старше толку? разве что освежиться.
Ну як запущено.
Домашній догляд щоденний, массаж роліком пару разів на тиждень.
Санскрин як отче наш
При гарнонансеному макіяжі, коли консилером висвітляю борозди виглядаю досить не погано.
На чистовимитому обличчі вже видно обвисання. В мене на носогубкі і носослізка не зморшка а як глибока впадина
Санскрин як отче наш
Коржик
• 04 октября 2023
Ответ дляStepa_nida
Скільки слів не знайомих. Пішла в гугл
Коржик
• 04 октября 2023
Ответ дляStepa_nida
Ну ліполвфтинг це для мене занадто! І страшно і не дешево.
А от массажі теж можна спробувати, як раз косметолог і масажі робить.
Скляна миша• 04 октября 2023
Косметолог, що пропонує колоти носогубку - я б від такого бігла, ніхто з адекватних це вже давно не робить, тільки інстаграмні. Масажі також ні про що.
Коржик
• 04 октября 2023
Ответ дляСкляна миша
Добре, а що пропонують сучасні косметологи?
Скляна миша• 04 октября 2023
Ответ дляКоржик
Я роблю ніті. Але я ваше обличчя не бачу, може у вас нема показань. Сходіть ще до іншого косметолога.
Кудесница_с_пургеном• 04 октября 2023
Ответ дляКоржик
Ну як запущено.
Санскрин як отче наш
Выше советовали биоревитализацию я тоже за эту процедуру. Сейчас сама делаю. Но мы вас не видим же, может вам другое что то надо….
Воленс-неволенс• 04 октября 2023
А как эти процедуры восполнят недостаток обьема? Если у вас жирок из одного места сполз чуть ниже, то пилинг тут вообще не даст результат
Педиатор_я• 04 октября 2023
Ответ дляКоржик
Об´єму не вистачає, це я і без косметолога бачу.
А вес какой?
Сама не знаю• 04 октября 2023
Ответ дляБрюльтик
Я дуже ціню тих косметологів, які пропонують альтернативу уколам.
Дуже багато майстрів перешли на інʼєкції і навіть в прайсі немає того рф, чи мікротоків.
Вигідніше ж заколоти обличчя.
Наоборот, иньекции дешевле. Результат моментальный после 1 раза, а на микротоки нужно 10 раз ходить
Слава Українi• 04 октября 2023
Ответ для__Jane__
Це супер💪. Але я про гравітацію, але на конкретному прикладі
Та старіє тіло як не крути)
Я то хорохорюсь, але…,