Чупа-чупс• 04 октября 2023

Почему за границей прозе найти пару?

Мне кажется, или наши мужчины выдвигают слишком высокие требования к женщинам?
автор Чупа-чупс • 04 октября 2023
Ответ дляСоветчица Года
От в тому і різниця, що в Україні ви хотіли чоловіка, який би вам все оплачував. А за кордоном ’я и сама могу’, вже не ставите вимог щоб забезпечував, головне щоб був:)))))
И в Украине не хотела чтобы меня обеспечивал, хотела чтобы не меньше зарабатывал
жар-птица Нюра• 04 октября 2023
Ответ длямесяцкие
У нас в Украине хороших мужчин ещё щенками разбирают и потом фиг кому отдадут. Там же норма в 30-40 лет ещё ни разу не жениться
У нас к 40 как раз они освобождаются,разводятся,правда сразу переходят в другие руки,без пауз)
Країна мрій• 04 октября 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
А потом куда они деваются?)
Встречаю других, явлюбчивая.
іронічна антитеза• 04 октября 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ті, що починають в 6 роботу, то закінчують в 14
Я сама працюю з 7 до 15 максимум
В пʼятницю до 12
Не бачила багато товстих жінок, навпаки - худі, але з морщинками і сиві
На відстань до 5 км всі стараються їхати на велосипеді, хоча машини мають
То може в містах так, в Копенгагені прямо засилля велосипедів бачила. В моїх краях 500 метрів машиною їдуть. І таки у великих містах процент тих жо менший, бо життя жвавіше ну й не будуть кожного разу до паркінгу йти))

Так, закінчують раніше, але потім ще навколо дому шарудять. Дітей вигуляти, траву покосити, машину помити, дошку на терасі підбити, двір від снігу розчистити...ну завжди знаходиться робота. А якщо натягався, наприклад, кабелі за робочий день, то після того ’відпочинку’ вдома спати дуже хочеться.

А щодо зморшок: це тип старіння мілкозморшкуватий, і якраз йому я заздрю. Бо маю як у більшості слов´янок стомлено-деформаційний, і краще була б родзинкою в старості, ніж бульдожкою 😂
іронічна антитеза• 04 октября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Если не швейцарец,украинец,китаец,тогда он чех или поляк?
Есть 5 стран на планете? 😂
Телепузик• 04 октября 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Поэтому там слово почти, если округлить будет два
Автор,е придумуйте вашим стосункам півтора року) ви можете і розійтися ,поки до двух дотяните
КондуктЕр тролейбуса• 04 октября 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Есть 5 стран на планете? 😂
Есть 5 топовых стран айтишников
Телепузик• 04 октября 2023
Ответ дляЧупа-чупс
У меня не упали требования, просто тут я смогла найти пол свои требования, а в Украине - нет.
І що з того? Ви так пишите,наче вже золоте весілля відіграли.)Ви що в Україні не мали стосунків?
іронічна антитеза• 04 октября 2023
Ответ дляТелепузик
Не про автора, але про себе вище писала. 10 років разом. В Україні було багато серйозних стосунків, але жодних, у яких хотілося дітей народжувати. І якщо золотого весілля не буде, то шукати українця вже точно не стану, маючи з чим порівняти (не лише своя сім´я, але й друзі та оточуючі)