Вишнёвая Леди• 04 октября 2023

А почему старые люди такие нечистоплотные?

Вот читала тему выше про гости и то же вспоминаю своих родственников. Некоторые даже в прошлом врачи, а посуду плохо моют, или не моют, яблоко прямо с рынка не мыла, там все перелапали. Это бывший медик, я поражаюсь. Что такое? Казалось бы здоровье уже хрупкое, надо следить, чтоб не подхватить глисты или лямблиоз, а им уже все равно? Сказать деменция нельзя, та, что была врачом очень здраво мыслит. Странно. Ваши предположения?
Радуга-дуга• 04 октября 2023
Буду в их возрасте, обязательно расскажу
Кудлата хмаринка• 04 октября 2023
Зниження критичного ставлення
5cmhybyna• 04 октября 2023
вони і молодими були засранцями.
3@йk@• 04 октября 2023
Возможно люди выходцы с села. В селе многие не моют фрукты
Natalia505• 04 октября 2023
Ответ для3@йk@
Не починайте...
интайм_не_предлагать• 04 октября 2023
яка дівка така і баба, вони такими і були. Чого в траліку одна бабулічка чиста і опрятна їде, а від іншої сцяками на кілометр несе? Бо чистоплотність з віком не втрачається. Хіба шо маразм.
Natalia505• 04 октября 2023
Старість страшна, ті хто це не розуміє, мені вас шкода.
5cmhybyna• 04 октября 2023
уявіть собі вони з вулиці ноги і пахи не миють. Всі, хто це не робить ЗАСРАНКИ
Наездница• 04 октября 2023
моя мама стала плохо видеть. От этого и пятна на одежде, и посуда грязная. Она просто не видит
Дверной_Проем• 04 октября 2023
Що значить були врачами, вони і є ними , але вже не практикуют . Не переймаються фігнею. На тому яблуці с рынка не живуть лямблії і їм про це достеменно відомо і глисти до речі теж .
автор Вишнёвая Леди • 04 октября 2023
Ответ для3@йk@
Горожане, кстати говоря.
РойЛеля• 04 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
вони і молодими були засранцями.
Да, так і є.
Люди є по своїй натурі безалаборні з дитинства і все життя.
Іншими вони не стануть
Natalia505• 04 октября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Горожане, кстати говоря.
Отакої..
Зламали стереотипи.
5cmhybyna• 04 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Да, так і є.
Іншими вони не стануть
деколи як відкриє двері в коридор сусідка, а штин сечі і ше чогось такий шо вивертає. І живуть і їм нормально
Natalia505• 04 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Да, так і є.
Іншими вони не стануть
Стануть, всі на старості стануть іншими. І ми з вами також.
5cmhybyna• 04 октября 2023
Ответ дляNatalia505
не стану я засранкою. Біде вмонтую автоматичне японське
Дідова баба• 04 октября 2023
Моя мама в 50 вже не так виглядає і не так пахне. Не знаю чому так
Само_достаточная• 04 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Старость это одно. Но если человеку 50 лет, но он и в 40 таким был и в молодости тоже. На деменцию не похоже. Но злит это засранство ужасно(
автор Вишнёвая Леди • 04 октября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ну, со сцяками тут сложно. Бывают старички плохо двигаются, а с возрастом мочевой сфинктер перестал работать, и они не могут себя качественно обслужить. Тут сложно сказать. А вот я о тех, кто без патологий, нормально двигается, может стол накрыть. Как выше в теме.
Люблю пиво• 04 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Это норм. Советчицы думают, что будут вечно молодыми, ага. Меня уже даже не удивляют темы, пробивающие дно. Всё в стиле советчиц.
Вам телефонограмма• 04 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
Сколько вам лет?
Не больше 16-ти наверное по ответам.
Natalia505• 04 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
Особливо якщо інсульт або деменція, скліроз, на старості біде на дуже допомагає.
интайм_не_предлагать• 04 октября 2023
Ответ дляNatalia505
послухайте у нас дідусю було 88 років, завжди чистий, вибритий, вимитий, опрятний, в чистій рубашці і брюках.
5cmhybyna• 04 октября 2023
Ответ дляNatalia505
в такому стані здам себе в хату пристарілих
Natalia505• 04 октября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Це тільки говорить про те, що йому пощастило залишатись здоровим.
РойЛеля• 04 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Ясно, що щомь зміниться. Але коли людина чистоплотна і неминучі зміни старості відчуввє на собі, то вона і митись частіше починає.
Одна бабка вранці і ввечері милась повністю, так і казалв що не хоче щоб від неї старістю пахло людям.
Важко даються ці процедури всі звичайно. Прийняти душ і вже втомився. Але до останнього чистота тіла повинна бути номером один. З останніх сил треба намагатись
Люблю пиво• 04 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
Как такая звёздочка живёт с такими соседями? Где же собственный пентхаус с личным лифтом?
Добра всем!• 04 октября 2023
По перше погано бачать, зір не той. Мити/ся їм теж важко, руки не слухаються так, чутливість менша, да і вже немає такої гнучкості, спину потерти, у ванну залізти ноги вже не піднімається, голова крутиться. І тп
Natalia505• 04 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
Якщо по вулицям не підете блукати, шукати дзен на помийках, бо і таке буває.
Барабан для дорослих• 04 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
В задницу?)