Работать надо• 04 октября 2023
На нотино духи оригинальные? Думаю заказать оттуда
На каких сайтах оригинальные?
Дідова баба• 04 октября 2023
Да оригінальні. В броке часто скидки на сайте. Можно купить дешевле чем нотино
Свекруня• 04 октября 2023
Ні, не оригінал.
Ну не може парфюмерія люкс всюди коштувати дорого, а в нотіно на 30+50% дешевше.
Сама вумна тутички• 04 октября 2023
Ответ дляСвекруня
Ні, не оригінал.
В нотино дешевле? Не сказала бы. Разве что когда акция.
Брала у них настолько парфюмов. Оригиналы.
Курочка-чубаточка• 04 октября 2023
Ответ дляСвекруня
Ні, не оригінал.
Вот и мне странно. Мои духи в Дугласе стоят 629 зл, а на нотино 367 зл.
Очень подозрительно....
Позитивна• 04 октября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Очень подозрительно....
А мені не підозріло, це може бути прямий імпорт і без тих податків, що в інших країнах. А ще його справжня собівартість може бути в три рази меншою, а ціну формують в залежності від купівельної спроможності регіону, референтна ціна.
Курочка-чубаточка• 04 октября 2023
Ответ дляПозитивна
Какой прямой импорт и с чего у нотино нет налога в Польше а у других есть?
Свекруня• 05 октября 2023
Ответ дляПозитивна
Тобто, весь світ: оф.сайти марок, сефора, Мейсіс, Даглас платять мито і податки, а нотіно - ні?. Серйозно?
Позитивна• 05 октября 2023
Ответ дляСвекруня
Та йолкі, я взагалі не з тої сфери професійно, але податки можуть бути різні, як і націнка на товар. Думайте що хочете собі.
Ответ дляКурочка-чубаточка
Очень подозрительно....
Уже много раз тут писала , даже с фото , в дугласе парфюм стоит 150евро , а я его на другом сайте купила за 56.
Оригинал 100% без сомнений. В моих темах есть.
В нотино много покупала , подделок не было. Всегда дотошно изучаю.