ОноВамнадо• 04 октября 2023

Зайшла в тему про поїздки і тут тема виплат. Вже зовсім ку ку

Мені правда сиішно як там все перекрутили, але чого людей це прямо чіпляє до такої степені що ні про що інше не думають, прямо клинить на тих виплатах
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3413547
Карамбулкул• 05 октября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Ви пробачте, но Вас тригерить звичайна жаба)
Так і не зрозуміла, чому Вас кооблять справи інших людей, котрі закон іншої країни не порушують? Чому Вас не коробить сусід, який в Україні нічого не робить???
Від Вас такою ’совєтчиною’ тягне з екрану, що аж в мене запахло
....Чому Вас не коробить сусід, який в Україні нічого не робить???...- 100%
Або крадії при владі, які ніяк не нажруться ...
Гомосноб• 05 октября 2023
Ответ дляДля драки
Самое интересное, что люди не понимают, что на эти выплаты прожить нереально
Я пол года жила в Швейцарии на взрослого 330, ребенок до 16 лет 260
Хватало на еду и средства гигиены, проезд очень дорогой, одежда только самая необходимая. В кафе не сходишь, никуда не съездишь
Реально еда и средства гигиены
Хорошо, что в Украине мы с безопасного города и было куда вернуться
Лучше сирены потерпеть, чем так жить
Тут в теме про недвижку одна мадам писала, как она на выплатах собирает на квартиру. И она уже посчитала, что за 3 года у нее будет сумма в 25к. После таких мыслей и комментов многие так и реагируют на ’выплаты’
САМ_ТАКОЙ• 05 октября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Так вони і є мої сусіди.
Про справи сусідів в Україні я не дуже в курсі. Всі працюють, по можливості донатять, більше не знаю.
А цих маю щастя спостерігати зблизька. Тому і висновки роблю з того, що бачу.