ОноВамнадо• 04 октября 2023

Зайшла в тему про поїздки і тут тема виплат. Вже зовсім ку ку

Мені правда сиішно як там все перекрутили, але чого людей це прямо чіпляє до такої степені що ні про що інше не думають, прямо клинить на тих виплатах
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3413547
Тільки не про гроші• 04 октября 2023
Топ тема не удалась, решили еще одну создать?
автор ОноВамнадо • 04 октября 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Ви зараз про що?
Карамбулкул• 04 октября 2023
А мені не смішно.
Готові один одного зжерти і не тільки за виплати?
Прости мене Господи, але все частіше в частіше, задаю собі питання - що, ми за народ? А може й не народ? За що кого гинуть наші захисники, якщо більшість з нашого народу, того не варта.,.
Шпондєр• 04 октября 2023
1. Странно на советчице спрашивать про устричные фермы в Италии
2. Тригернуло что-то, раз так зацепили комментарии озлобленных женщин
3. Странны обе темы. Что та, что эта
Тільки не про гроші• 04 октября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Ви зараз про що?
А вы
автор ОноВамнадо • 04 октября 2023
Ответ дляШпондєр
3. Странны обе темы. Что та, что эта
Та це справа автора, устричні не устричні, вона нічого не порушила, просто це справді смішно, прибігти і висмоктати з пальця Німеччину з виплатами
Шпондєр• 04 октября 2023
Автор темы про устрицы очень агрессивно себя ведёт. Если это вы же, то сейчас начнёте и тут бросаться на всех
Marmu• 04 октября 2023
Ответ дляКарамбулкул
А мені не смішно.
ви думаєте, десь народ інший чи що? поляки он рубляться за і проти абортів, Штати поділилися -Трамп/Байден, ліберали з консерваторами. Навіть он хасіди - типу богообраний народ ведуть себе як повні мурла. Чого ви від нашого народу очікуєте якихось нереальних висот?)
автор ОноВамнадо • 04 октября 2023
Ответ дляШпондєр
О і тут почалось :)))
Шпондєр• 04 октября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Людей багато дивних.
Чого звертати на це увагу.
Автор тієї теми дуже включилася в те все і пилає агресією
Для драки• 04 октября 2023
Самое интересное, что люди не понимают, что на эти выплаты прожить нереально
Я пол года жила в Швейцарии на взрослого 330, ребенок до 16 лет 260
Хватало на еду и средства гигиены, проезд очень дорогой, одежда только самая необходимая. В кафе не сходишь, никуда не съездишь
Реально еда и средства гигиены
Хорошо, что в Украине мы с безопасного города и было куда вернуться
Лучше сирены потерпеть, чем так жить
автор ОноВамнадо • 04 октября 2023
Ответ дляШпондєр
Людей багато дивних.
Чого звертати на це увагу.
Я не побачила агресії, тут чомусь прийнято клювати автора і коли він не проковтне а відповість тим де відразу- агресивна, хамка і тд
автор ОноВамнадо • 04 октября 2023
Ответ дляДля драки
Реально еда и средства гигиены
Лучше сирены потерпеть, чем так жить
Та це зрозуміло, ну але якщо комусь вдалось відкласти, назбирати і тд. В чому проблема, що за неадекватна реакція?
Для драки• 04 октября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Вы как первый день на советчице. Тут 90% неадекватной реакции, учитесь не принимать близко к сердцу
автор ОноВамнадо • 04 октября 2023
Ответ дляДля драки
Я тут справді дуже недавно
Ms. Любмая жена• 04 октября 2023
Мене дивує і те, що в когось викликають заздрість ті «пособія» і чужі відпустки, і те, що у 21 столітті люди не в стані користуватися картами. У висновку - усі травмовані в тій або іншій мірі і накидаються один на одного навіть в таких дрібницях.
САМ_ТАКОЙ• 04 октября 2023
Напишу всім, бо то мої коментарі про пособіє.
І так, мене таке триггерить. Бо багато вже надивилась на таких, через екран відчуваю, і таки ж не помилилася.
Мова не про зжерти когось.
Просто коли я бачу, як тут користаються ситуацією, стає страшно і соромно. Не кажу про всіх, звісно, але моя статистика сумна - з десь біля 80 людей працюють 2, решта другий рік В1 опановує.

Але всі гарні, вії/нігті то святе, в чаті дівчата закликають сітки плести, рук не вистачає, проте бажаючих катма. Всі в темах про подорожі.
Чи донатять на ЗСУ - не знаю, а от сумки з Тафеля пруть дай боже.
Брешуть джобцентру, начорно вдома стрижуть клієнтів, мають бізнес в Україні, спеціально В1 завалюють, щоб працювати не йти...
Звісно, це не всі українці таки. Дві мої колеги працюють з перших днів і вчать успішно мову, але їх лиш дві! На приблизно 80...
Основна маса стогне, як їм бідосям важко. Курси, подумайте, щодня!
Багато хто питає - а який сенс працювати, грошей же більше не буде, бо пособіє знімуть. Рука, як то кажуть, ліцо.
Зараз джобцентр почав вимагати хоча б міні джоб від них. Сидять, обурюються. Не для того мама квіточок ростила...

Ну от подивишся на таке, і думаєш, чи казати що я теж українка, чи й подумати(.

Автор, а ви мені не відповідайте.
Я то іншим написала.
Христя в тiстi• 04 октября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мова не про зжерти когось.

Автор, а ви мені не відповідайте.
Я то іншим написала.
Коні, люди..
Ну та й грець з ним.
автор ОноВамнадо • 04 октября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мова не про зжерти когось.

Автор, а ви мені не відповідайте.
Я то іншим написала.
О Боже ну вас і коробить, ви тим всім людям платите виплати? Чи є список того куди людям не дозволено витрачати гроші що їм належать? І з чого ви вигадали що там автор на якихось німецьких виплатах в Італії?
Чумацький Шлях• 04 октября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мова не про зжерти когось.

Автор, а ви мені не відповідайте.
Я то іншим написала.
Профильный врач вам точно поможет.))
автор ОноВамнадо • 04 октября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мова не про зжерти когось.

Автор, а ви мені не відповідайте.
Я то іншим написала.
До речі, не кажіть що ви українка, не позорьте націю
САМ_ТАКОЙ• 04 октября 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Профильный врач вам точно поможет.))
Психолог коштує 160 євро в місяць. Весною я на нього витрачалась, коли було геть зле.
Потім зрозуміла, що не вистачає ні сил, ні грошей, ні часу.
Але трохи допоміг.
Можете юморити далі.
Кіна не буде• 04 октября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Здається то була таки ваша тема? То ви ферму вже знайшли?
автор ОноВамнадо • 04 октября 2023
Ответ дляКіна не буде
Ви прям через екран все впізнаєте
Фоточки нема• 04 октября 2023
согласна
увы
Кіна не буде• 04 октября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Ви прям через екран все впізнаєте
Вам нечем больше заняться в США, кроме чем рвать себе душу за автора искавшего устричную ферму?
автор ОноВамнадо • 04 октября 2023
Ответ дляКіна не буде
А вам є чим занятись ? Ви на свої інтереси зверніть увагу
Кіна не буде• 04 октября 2023
Ответ дляОноВамнадо
А я уснуть не могу, вот читаю чепуху разную. А у вас 14.00 сейчас)) Вы не работаете?
автор ОноВамнадо • 05 октября 2023
Ответ дляКіна не буде
Хочете мене звинуватити у несанкціонованих розтратах німецьких пособій?
Завжди мало• 05 октября 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мова не про зжерти когось.

Автор, а ви мені не відповідайте.
Я то іншим написала.
Ви пробачте, но Вас тригерить звичайна жаба)
Так і не зрозуміла, чому Вас кооблять справи інших людей, котрі закон іншої країни не порушують? Чому Вас не коробить сусід, який в Україні нічого не робить???
Від Вас такою ’совєтчиною’ тягне з екрану, що аж в мене запахло