Не стесняюсь• 05 октября 2023
Про впевнених в собі людей
Цікаво, як такими стають, який буде зріз на форумі. Чи тільки виховання, чи також вроджені риси впливають, як на вашу думку?
Ви впевнені в собі? Вас так виховали?
Результат:
вже голосів:
18 (34.62%)
Затюкували і така і виросла
13 (25%)
Затюкували, але впевнена в соб
7 (13.46%)
Виховували і такою є
7 (13.46%)
Ваш варіант
5 (9.62%)
Результати
2 (3.85%)
Виховували, але...
Хлопаю ресницами• 05 октября 2023
Я думаю тут і виховання і все таки вроджені риси. Виховання направляє і додає впевненості. Плюс життєвий досвід. Все в цілому впливає.
Сиреневенькая• 05 октября 2023
Мне кажется это дано или не дано, затюкивание это точно не про уверенность
Копуша• 05 октября 2023
Не знаю что здесь можно сказать. Я в себе всегда была уверенна. А после начала войны (она у меня вторая) меня очень сильно шатнуло. Смотрю сквозь пальцы на многие вещи, прощаю то, что никогда бы не простила и молчу там, где никогда бы не смолчала. Не знаю как восстановить психику. начала принимать таблетки. А что делать? Не справилась сама.
Теща дочки• 05 октября 2023
Мене з дитинства пресували і затюкували. Але не допомогло. Я в собі впевнена. Як я виростила в собі цю впевненість? А хз. Якось вийшло. Свою роль тут зіграла освіта, вона додає впевненості. І необхідність виживати в цьому світі. Своїх дітей виховую інакше, не затюкую. Але вони, як і всі інші діти, все одно знайдуть про що скаржитися психологу
Хочу наколоти губи• 05 октября 2023
Думаю тут є вроджені моменти. Які потрібно розвивати і відкривати в собі з юності. В мене період розкриття себе і набуття впевненності в собі припало на період 21-23 років.
olgabaluta• 05 октября 2023
Сам в себе это взращиваешь. Учишься забивать на мнение окружающих. И на самих окружающих.
Лунтик-паунтик• 05 октября 2023
В мене вселив впевненість хлопець. Мені завжди здавалось що я якась не така, хлопці не звертають уваги. А потім якось так вийшло, що я почала зустрічатись з самим класним хлопцем зі школи. Він вселив в мене ’королеву’. А потім блін ті хлопці після 10 років випуску, казали мені, що були закохані в мене, але боялись то сказати в силу свого віку, і своєї невпевненості. А я собі комплекси тоді малювала
В общем так і живу тепер з тим що вселив в мене той перший хлопець
Птица секретарь• 05 октября 2023
Ответ дляКопуша
Это не неуверенность. Это опыт, горький причём.
Ответ дляЛунтик-паунтик
хлопцям важливо показати корміліцу, решта недоліків вони не бачать
Лунтик-паунтик• 05 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
То ви по собі судите?
Бешене сарі• 05 октября 2023
Так формула давно відома - генетика, виховання в сімʼї, оточення, власна робота над собою. В залежності від потреб ці частки можна коригувати
Дюймовочка• 05 октября 2023
Меня сделала жизнь. Хотела описать свою жизнь-не пишется ..
О себе скажу так:’Жизнь прожила,что в жопе прогнила. .’
На просвет в жизни все ещё надеюсь..
Зубачистка• 05 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
виховували примітивною дурепою. Я стала розумною всупереч тупим батькам. Мої батьки тупі примітивні раби системи з однією тупою нікчемною примітивною програмою
Цікаво чим в житті займається ,,нерабиня’ ? Поза системою?
Сиреневенькая• 05 октября 2023
Ответ дляКопуша
Какие мы все разные. Я наоборот: попрощалась с друзьями (подруга, с которой дружили 34 года, оказалась ждуном и её муж тоже), никому ничего не прощаю, ну кроме самых близких. И стала жить сегодняшним днём, хотя всю жизнь жила будущим: работа, учёба, пока все наслаждались молодостью
НашлаПерепискуМужа• 05 октября 2023
Я всегда была уверена в себе. Родители затюкивали, вернее отец был очень строг и никогда не хвалил, хотя я была отличница и спортсменка. Мама просто равнодушная, холодная, не хвалила, не поощряла,
Мне это не помешало быть в себе уверенной и зла не держу на них.
Бринзолетта• 05 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
Чушь пишете
з мого досвіду - то вроджене. ми з братом однаково виховувались, він наглий і самовпевнений як танк, а я боюся всього. так само дивлюсь по знайомим - хтось впевнений собі і взагалі не париться ні про що. таке враження, що впевненим людям бракує сорому (або у невпевнених його надлишок)))))
Не стесняюсь
• 05 октября 2023
Ответ дляMarmu
А якими вас з братом виховували? Загалом про характер згідна, бо спостерігала не одну пару близнюків чи двійнят на майданчику, так навіть одностатеві завжди були різні, і один, як правило, ведучий. От цікаво, чи таких ’генетично’ невпевнених можна перевиховати?
Ответ дляНе стесняюсь
та однаково чморили) нашим батькам ніколи не було нічого достатньо, у мами була політика - я кажу тільки про погане (з наших рис і повединки), про хороше інші розкажуть!
У мене є подруга одна така мега-впевнена, але не дуже розумна. так вона весь час щось верзе, з чого всі ржуть-офігівають, її це не бентежить взагалі. Їй взагалі не відомиий ні страх, ні сором. Береться за такі такі справи, за що звичайна людина не взялась би. Це їй дуже допомагає в житті -і з чоловіками, і у роботі.
Бринзолетта• 05 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
ми оцінимо. Тим паче на вулиці по фото навряд чи впізнаємо вашу
Еще чего
Українська Мрія• 05 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
Тоже самое