За ким я буду?• 05 октября 2023
Девочки как торговать в интернете в Польше? Кто подскажет - олх аллегро?
Хочеться шось подібне до звичної на промі діяльності. Де выяснять налоги та інші закони правила
Рожайтретьего• 05 октября 2023
Идите в бюро рахунковое по поводу налогов. Там вам все расскажут.
Там могут и бухгалтера предложить для всех расчетов.
Горлаю зрання• 05 октября 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Дякую
Відкривати діяльність ,сплачувати податки,вам треба консультуватися з юристом, який допомагає у відкритті діяльності іноземцям,ну і в бугалтера треба теж