Борщичок• 05 октября 2023
Когда выбрасываете одежду?
Каждый сезон чистите гардероб? Или когда сносились вещи?
У меня уже шкаф не закрывается. Покупала каждый сезон капсулу, но старые вещи не выбрасывала и вот собралось очень много вещей. Теперь не знаю куда день их.
Джонсонюк• 05 октября 2023
Я вообще за эко подход, поэтому у меня не бывает не нужных вещей. Но регулярно перебираю и отдаю, обычно перед новым годом
Бабайко• 05 октября 2023
Когда надоест. Это может быть и после того как один раз надену. Чтоб не раздражало.
Ничего не занашиваю до состояния старой вещи
Борщичок
• 05 октября 2023
Ответ дляБабайко
Да вот и у меня до такого не доходило со времен юности. Муж не понимает моего стремления выбросить вещи. А шкаф уже скоро лопнет.
Крошка Енот• 05 октября 2023
Ответ дляБорщичок
Купите второй.
Бабайко• 05 октября 2023
Ответ дляБорщичок
Ну если лопнет, то значит не так уж вы и выбрасываете. У меня всегда в шкафу только новое все
Мамина квіточка• 05 октября 2023
Ответ дляЖертва интернета
В мене якісні дорогі речі. Можу і 10 років одягати.
У меня тоже ! Туфлям и лоферам до сих пор сносу нет . Вот это качество было .
Парасюха• 05 октября 2023
Никогда в жизни. Не понимаю, как можно выбросить одежду. Для меня это святое. То, что 20-летней давности - стоит в пакетах. Детские вещи тоже. Даже мои детские вещи в пакетах
Тріль підпільний• 05 октября 2023
Ответ дляПарасюха
Не выбросить, а поделиться с нуждающимися.
Жертва интернета• 05 октября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Бабуля, ти?
На привозе• 05 октября 2023
Ответ дляБабайко
Я занашиваю, денег нету((
Парасюха• 05 октября 2023
Ответ дляТріль підпільний
У меня все вещи любимые и у меня к ним есть привязанность. Не могу ни отдать. ни выбросить.
ДеньгиНеСдаю• 05 октября 2023
Якщо не одягла річ за сезон жодного разу - викидую. Ну і те, що вже трохи втратило вигляд викидую також.
Бабайко• 05 октября 2023
Ответ дляНа привозе
Я занашиваю, денег нету((
Тоже были такие времена в институте, было стимулом для меня большим
Сама купляю квіти• 05 октября 2023
Теж лежить,в цьому році щось мене пробило влітку і вдягала рубашки ,які до того лежали років три
Летюча помилка• 05 октября 2023
По-різному. Є речі, що довго не ношу, бо явно купила щось не своє. А є щось улюблене, тоді викидаю, коли вже починає розлазитись.
Летюча помилка• 05 октября 2023
Ответ дляПарасюха
Ви, як моя мама. Коли розгрібала її квартиру перед продажем, то постійно матюкалась, і бухала вечорами.
Доречі, мама пережила, що все добро переїхало на звалище. Так обставини тоді склались, але я ті 2 тижні буде памʼятати довго.
ДеньгиНеСдаю• 05 октября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Оце « не своє» краще віддати, щоб хтось інший поносив, бо всеодно те викинете через років 5. Речі з натур тканин залежуєються і потім при прані розлазяться.
Летюча помилка• 05 октября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я передаю в село, там згодиться, навіть, якщо носити не будуть, то на город чи в хлів вдягнути можна. Чи знайдуть кому віддати.
ДеньгиНеСдаю• 05 октября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
О, моя бувша свекруха зберігала ( і далі зберігає) погремушки і іграшки дітей. Оті мʼякі ватні іграшки, які просто бруднезні і страшнезні після стількох років, то просто треш. Колись то був напевно дефіцит, а зараз - копійки. А ще піаніно вже посохше зовсім стоїть і викинути ні-ні. Після смерті хтось буде виносити все те на смітник. А могли б вчасно комусь віддати, то речі б послужили б комусь. Особливо піаніно жалко.
Летюча помилка• 05 октября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я теж тоді чемодан своїх повзунів знайшла, і куртку в якій в школі ходила. Мій перший ранець, мого батька перший ранець😂🙈 Та багато чого.
Нехай щастить• 05 октября 2023
в мене шафи не закриваються а носити нема що)
після декрету вже багато моїх офісних нарядів і суконь в тому числі не актуальні і носити їх точно нема куди вже. а куди діти хз. продавати то будуть висіти ще довго. та й купа неадекватних питань при продажі за символічну суму.
зараз кожен раз як є трохи вільного часу і натхнення потрохи щось складаю в пакет і виношу. може ще хтось поносить
ДеньгиНеСдаю• 05 октября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
І як люди не усвідомлюють, що це не нормально? Ну вже стільки інформації про таке. Особливо поки молоді, то можна над цим попрацювати, полікувати. Бо з роками це переростає просто в писець.
ЗаведУющая• 05 октября 2023
Ответ дляБабайко
И у меня, люблю, что бы все красиво висело, старых вещей не люблю