Кацапи вдарили сьогодні о 13:15 по кафе та магазину в с. Гроза Куп´янського району, де було багато цивільних людей.
UkraineMari• 05 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
бо треба суку дочку путіна викрасти і відрізати в прямому ефірі по куску поки сука війська не виведе.
Так це ж падло давно десь сидить напевно на безлюдному острові
Ответ дляbespe4na_mavpa
Они то твари без разговоров, но вот кто те наводчики? Вот бл.и кто полнейшие. Тем нас тут не жалко, а вот наши как могут быть выродками такими? Бумеранги же по всем детям их конч.ным посыпятся
Хто, свої ж. Сьогодні рівно рік, як дронами вночі розхерачило в нас в місті великий об’єкт. Допитували наводчицю, і де вона?
А так віддали б на самосуд суку, якась інша тварина б задумалась.
Ответ дляmurmurik
И вы посмотрите сколько тут этой шушары ,под вашим постом 5 рука лицо
Ну я поставила.
Бо я ненавиджу орків. Але й не хочу, щоб наші люди ставали такими ж, що луплять без жалю і розбору. Ніхто не повинен ставати такою ж мразотою
Але тут за таке в матрьохи записують
tanya210587• 05 октября 2023
Дуже жалко, але не зрозуміло чого так багато людей в кафе і магазині було, якщо вже 49 людей?У нас в місті меньше людей в закладах
Ответ дляWitty
Ну я поставила.
Але тут за таке в матрьохи записують
Вы равняете нашу ненависть и тех тварей? Что в вашей голове????
Чашечка кофе• 05 октября 2023
Ответ дляWitty
Ну я поставила.
Але тут за таке в матрьохи записують
Перша розповідь про расцєловєчіваніє є!
Tatka Kiev• 05 октября 2023
в мене ступор та шок, бляяяя пів сотні людей! це просто жах
скільки горя приносить ця пухлина землі,тварі!
Lady Luck 99• 05 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Одна надежда - наращивать свои ракеты и дроны.
Иначе это не закончится.
И ПВО, иначе я не знаю как это все может закончиться вообще 😭
Деметра-c3d4• 05 октября 2023
Як страшно, що гинуть люди просто так бо ці тварюки так хочуть.
Загиблим Царство небесне та вічний спокій.
Ответ дляДеметра-c3d4
люди гинуть бо прості люди не хочуть воювати в сторону дітей еліти парашної в ЄС і США. Звісно наша влада проти цього бо в них є домовленість не чіпати. Треба шоб наші люди самі викрали і організували сафарі на виблядків
UkraineMari• 05 октября 2023
Дівчата, шукаємо в інтернеті де сидить ця парашинська сука…. Якщо в США …. то треба якось діяти, тобто мислити що можна зробити.
Vlada-Maria• 05 октября 2023
Ответ дляZelenkа
їм, тварюкам двоногим, на відосиках ще й лице блюрять