ёжовые рукавицы• 05 октября 2023

Багато загиблих.

Кацапи вдарили сьогодні о 13:15 по кафе та магазину в с. Гроза Куп´янського району, де було багато цивільних людей.
Ren2• 05 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
бо треба суку дочку путіна викрасти і відрізати в прямому ефірі по куску поки сука війська не виведе.
так вона в сша наче живе і працює в своїй медичній установі сама на себе
Flower Girl23• 05 октября 2023
Даже на укр. нет только что интерфейс сайта изменили...((
parele• 05 октября 2023
Падлы.
5cmhybyna• 05 октября 2023
Ответ дляRen2
це краще. Легше суку дістати.
Kyhia• 05 октября 2023
Ответ дляЗлатка 07
А самі, тварюки, напишуть, що там натівські офіцери сиділи або щось типу того
100%.Чи може, що то ми сами себе обстріляли. Там стандартні відповіді.Тварі
UkraineMari• 05 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
Так це ж падло давно десь сидить напевно на безлюдному острові
LudaSHS• 05 октября 2023
І ще є що тут пишуть - як гарно біля русні - ехай туда сюда, в Крим. Свободно
Нікого не трогають
Zelenkа• 05 октября 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Они то твари без разговоров, но вот кто те наводчики? Вот бл.и кто полнейшие. Тем нас тут не жалко, а вот наши как могут быть выродками такими? Бумеранги же по всем детям их конч.ным посыпятся
Хто, свої ж. Сьогодні рівно рік, як дронами вночі розхерачило в нас в місті великий об’єкт. Допитували наводчицю, і де вона?
А так віддали б на самосуд суку, якась інша тварина б задумалась.
Witty• 05 октября 2023
Ответ дляmurmurik
И вы посмотрите сколько тут этой шушары ,под вашим постом 5 рука лицо
Ну я поставила.
Бо я ненавиджу орків. Але й не хочу, щоб наші люди ставали такими ж, що луплять без жалю і розбору. Ніхто не повинен ставати такою ж мразотою

Але тут за таке в матрьохи записують
5cmhybyna• 05 октября 2023
Ответ дляUkraineMari
не думаю.
Ren2• 05 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
це краще. Легше суку дістати.
то ж ніхто іі не чіпає там , в сша, робить собі і живе, дуже странно це все
СhanelKa• 05 октября 2023
Тільки що побачила в ФБ (
Тварюки кончені ….
tanya210587• 05 октября 2023
Дуже жалко, але не зрозуміло чого так багато людей в кафе і магазині було, якщо вже 49 людей?У нас в місті меньше людей в закладах
murmurik• 05 октября 2023
Ответ дляWitty
Ну я поставила.

Але тут за таке в матрьохи записують

Вы равняете нашу ненависть и тех тварей? Что в вашей голове????
5cmhybyna• 05 октября 2023
Ответ дляRen2
не дивно, а сплановано. Я би дітей відприсків парашної еліти в прямому ефірі на куски різала і припалювала, шоб не здохли
Чашечка кофе• 05 октября 2023
Ответ дляWitty
Ну я поставила.

Але тут за таке в матрьохи записують
Перша розповідь про расцєловєчіваніє є!
LudaSHS• 05 октября 2023
Ответ дляelegante
Самое страшное это разговоры на неделю (( все поговорят и на этом завтра будут новые обстрелы и новые жертвы , и изменений в перспективе нет . Один беспросвет.
Одна надежда - наращивать свои ракеты и дроны.
Иначе это не закончится.
Tatka Kiev• 05 октября 2023
в мене ступор та шок, бляяяя пів сотні людей! це просто жах
скільки горя приносить ця пухлина землі,тварі!
murmurik• 05 октября 2023
Ответ дляtanya210587
Все что вас волнует ?
Lady Luck 99• 05 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Иначе это не закончится.
И ПВО, иначе я не знаю как это все может закончиться вообще 😭
Деметра-c3d4• 05 октября 2023
Як страшно, що гинуть люди просто так бо ці тварюки так хочуть.
Загиблим Царство небесне та вічний спокій.
LudaSHS• 05 октября 2023
Ответ дляFlower Girl23
Везде валом инфы
5cmhybyna• 05 октября 2023
Ответ дляДеметра-c3d4
люди гинуть бо прості люди не хочуть воювати в сторону дітей еліти парашної в ЄС і США. Звісно наша влада проти цього бо в них є домовленість не чіпати. Треба шоб наші люди самі викрали і організували сафарі на виблядків
murmurik• 05 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Везде валом инфы
Вы не правильно поняли
tanya210587• 05 октября 2023
Ответ дляmurmurik
Все что вас волнует ?
для чого люди скупчуються ?
miya ya• 05 октября 2023
а они еще и рыдать умеют оказывается
UkraineMari• 05 октября 2023
Дівчата, шукаємо в інтернеті де сидить ця парашинська сука…. Якщо в США …. то треба якось діяти, тобто мислити що можна зробити.
murmurik• 05 октября 2023
Ответ дляtanya210587
для чого люди скупчуються ?
Идите .....
Vlada-Maria• 05 октября 2023
Ответ дляZelenkа
їм, тварюкам двоногим, на відосиках ще й лице блюрять
tanya210587• 05 октября 2023
Ответ дляmurmurik
Идите .....
ви мене не зрозуміли. Всього найкращого