Кацапи вдарили сьогодні о 13:15 по кафе та магазину в с. Гроза Куп´янського району, де було багато цивільних людей.
Ответ дляLady Luck 99
Глянула в тг только что, аж подурнело((
Страшно дивитись , стільки мертвих.
Lady Luck 99• 05 октября 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
Страшно дивитись , стільки мертвих.
Треш(((
Чашечка кофе• 05 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
Вони в такі теми не ходять. Десь в іншій темі будуть розповідати про расчеловєчіваніє.
А хто фейспалми ставить?
Lady Luck 99• 05 октября 2023
Ответ дляDid Panas
Господи, ну коли вже ці тварі повиздихають?
Их надо также лупить в ответ, только так они поймут. Но нам нечем, и другие страны такое не одобрят
Ответ дляKyhia
Це жахіття. Пишуть був помінальний обід, людей багато. Дитина 6 років загинула (((. Бляха, не можу читати. Хай їм в 100раз все повернеться, сцуки, за те що вони роблять
в 21 столітті це дуже важко усвідомлювати наскільки є люди страшні, які не звуться людьми
Ирина-bbd0• 05 октября 2023
Ответ дляЗлатка 07
А самі, тварюки, напишуть, що там натівські офіцери сиділи або щось типу того
Не смогут. На некоторых росфорумах наши уже проклинают тварей этих с инфой и фото
genteestupida• 05 октября 2023
Самое страшное это разговоры на неделю (( все поговорят и на этом завтра будут новые обстрелы и новые жертвы , и изменений в перспективе нет . Один беспросвет.
bespe4na_mavpa• 05 октября 2023
Они то твари без разговоров, но вот кто те наводчики? Вот бл.и кто полнейшие. Тем нас тут не жалко, а вот наши как могут быть выродками такими? Бумеранги же по всем детям их конч.ным посыпятся
Natal_ka91• 05 октября 2023
Ответ дляБізешка
Суки! І дитина 6 років загинула
Боже, чому ж люди не виїжджали з таких прифронтових територій
тварюки, ненавиджу((