Байрактара• 05 октября 2023
Дівчата,скажіть що я не дурію..
В суботу в мами був інсульт ну звісно я перелякалася і зараз страшні панічні атаки і стан мій бажає кращого.Дойшло до того,що мені здається ,що я перестаю відчувати ліву сторону.Ніби рука і нога не працюють нормально.Хоча все нормально.Сьогодні була в кардіолога бо тиск шкалить,пульс за 110.Сказав,що це на фоні стресу.Але…чому таке відчуття з одного боку,ще здається що стягує щелепу та губи,починаю накручуватися і знов ПА.Чи все таки могло щось бути(в суботу тиск 150/105).Кардіологу все розказала,кардіограмі нормальна,а я не можу зібратись до купи і не розумію що робити(.Накручую себе?
Залізна пані• 05 октября 2023
То треба мрт робити, здається. Коли у кума був інсульт, він теж ліву сторону погано відчував, але за кермом їздив, то кума його на мрт загнала. Та це все, що я знаю.
Просто болталка• 05 октября 2023
Если у вас панические атаки , значит надо идти к психиатру, пусть подбирает препараты, раз вы сами со своим состоянием не справляетесь.
Байрактара
• 05 октября 2023
Ответ дляЗалізна пані
Я теж за кермом нічого такого не відчуваю коли щось роблю,оце коли лежу,ходжу і щось мережитиму не те(
А на мрт щось показало знайомому?
Залізна пані• 05 октября 2023
Ответ дляБайрактара
А на мрт щось показало знайомому?
Так, був інсульт. Робили операцію. Я не хочу вас лякати, просто написала, що саме робили люди, щоб підтвердити. Можливо, простіше зробити і спати спокійно.
Дюймовочка• 05 октября 2023
у меня при паниках когда то подумала что столбняк будет поранилась,скулы сводить начало так что в итоге воспалился тройничный нерв.когда начинаю паниковать что рак шейки матки-прямо там колет и болит.когда нервнича что цироз или рак печени то там болеть начинает и тд...гиперчувствительность и концентрация в одну точку позволяет почувствовать все прелести...
Байрактара
• 05 октября 2023
Ответ дляЗалізна пані
А через скільки виявили?
Залізна пані• 05 октября 2023
Ответ дляБайрактара
А через скільки виявили?
Може тиждень. Вона була з дитиною у батьків, він розповідав симптоми і нічого не робив, то вона не витримала і поїхала його перевіряти.
Мрт показало одразу.
Байрактара
• 05 октября 2023
Ответ дляКвартираЧья
Вам надо невролог, а не кардиолог...
На завтра записана
1. вы перенервничали, добавьте успокоительное. Или невролога.)
2.. Бывает, что когда поднимается давление - не голова болит, а разная локация - шея. челюсть , за ушами, ухо.
То , что плохо ощущаете левую сторону - может быть реальность и мнительность.
Реальность - надо проверить и сделать исследования.
Если все ок, то будете знать, чтого в реале нет, тогда другие пути решения проблемы.
3. При ПА