Ширли-Мырли• 05 октября 2023
Впродовж дня я якась позбавлена сил, наче сухому якийсь
Якось геть не енергійно себе почуваю, ніби постійно спала б
Працюю, але в основному дистанційно
Роботи вистачає, багато спілкуюсь з людьми, розумію, що могла б і більше роботи робити, бо з цим заробіток повʼязаний, але якось не знаю де ту енергію брати
Може якісь ранкові ритуали, спорт? До війни могла і побігати зранку і зарядка , а зараз не уявляю, щоб я зранку таким займалась
Звідки черпаєте енергію, порадьте щось
В мене ще тиск понижений по життю , то я ще з цим трохи повʼязую свою вялість
Працюю, але в основному дистанційно
Звідки черпаєте енергію, порадьте щось
Ширли-Мырли
• 05 октября 2023
Ответ дляverschwommenheit
заведите мужчину
Є чоловік) мені й зі своїм лінь останнім часом ,кажу ж якось ні на що не стоїть , не те щоб ще з кимось
Мені б поспати , подрімати
Може це вже старість гряде? 36 рочків мені
Мені б поспати , подрімати
verschwommenheit• 05 октября 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Мені б поспати , подрімати
тю, молодая еще
может к вам подход надо подобрать)
Не боюся осуду• 05 октября 2023
Люди тягнуть енергію. Я теж вже не можу, готова звільнитись прямо завтра. Просто задрали всі і вся
Ширли-Мырли
• 05 октября 2023
Ответ дляverschwommenheit
тю, молодая еще
может к вам подход надо подобрать)
Я якось себе і молодою вже не відчуваю з цією війною)
Ширли-Мырли
• 05 октября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
эти дни сильные магнитные бури, сама маюсь
В мене ще й ці дні, то взагалі капець
На_оба_рот• 05 октября 2023
Проверьте вит.Д.) у меня такое было при незвхватке.
+ хороший сон
+ контрастный душ
+ хороший сон
+ контрастный душ
Ширли-Мырли
• 05 октября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
+ хороший сон
+ контрастный душ
+ хороший сон
+ контрастный душ
Ну хороший сон, то вже не геть від мене залежить) а від довбаних сусідів -терорашки
Щодо вітаміну д - дякую, треба здати
annetta888• 05 октября 2023
Автор, а як може адекватна людина зараз бути з силами?
Я новини прочитала і все, стан - лежати і дивитися в 1 точку хочеться.
annetta888• 05 октября 2023
Недавно теж це питання писала тут.
А потім проаналізувала і зрозуміла причину.
До війни себе балувала покупками для себе або щось для душі, зараз балую себе донатами - більше від них отримую задоволення, ніж від покупок довоєнних.
Вишня на торті• 05 октября 2023
Это удалёнка,квартира,отсутствие двигательной активности.Секситесь чаще.
Ширли-Мырли
• 05 октября 2023
Ответ дляannetta888
Та не знаю, так зі сторони на деяких подивишся , такі активні, аж дивуюсь як вони так вміють зараз
Ширли-Мырли
• 05 октября 2023
Ответ дляannetta888
Недавно теж це питання писала тут.
Є теж таке. Ловлю себе на думці, що вже якось почала жаліти кошти наспіві
Типу є норм одяг, з нового не багато і думаю а нахіба мені ще це барахло, стільки людей, котрі потребують допомоги, військові
annetta888• 05 октября 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Це картинка. Може, у них така реакція на стрес або змобілізована психіка дуже.
Але ж вона колись розслабиться...
Вам пишу,а собі відповідаю, бо прям так само питала на днях
Але ж вона колись розслабиться...
Ширли-Мырли
• 05 октября 2023
Ответ дляannetta888
Але ж вона колись розслабиться...
Дякую
Ширли-Мырли
• 05 октября 2023
Ответ дляВишня на торті
Енергія виробляє енергію
Так і є , головне почати
annetta888• 05 октября 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Як свої думки прочитала
Але все одно балувати треба себе хоч чимось.
Сьогодні купила ефірну олію улюблену. Залишилося сили знайти лампу запалити і порелаксувати перед сном.
Спокійної ночі🙏
На_оба_рот• 05 октября 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Щодо вітаміну д - дякую, треба здати
Понимаю.
Просто сужу по себе: когда высыпаюсь-готова двигать земную ось вопреки войне.
Но вит.Д реально влияет на энергию,я одила после месяца приема.