sofia-c93a• 06 октября 2023

Когда закончится война

Ваши прогнозы на год окончания войны в Украине
ДевочкаКрасавица• 06 октября 2023
Ответ дляJave
От поки є такі, які питають чим Кернес не вгодив будуть в більшості, ми будемо як держава слабкими
А кто вам нравится? Зеленский? С ним мы сильные?
Нісенітниця• 06 октября 2023
К осени 2024 будет заморозка конфликта. Под давлением партеров будут подписаны какие-то соглашения. Возможно, к нам вернутся некоторые территории, но югжная часть останется под контролем рф.

А дальше...новая вспышка через 10 лет.
lyuba111• 06 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Молитися, мені допомагає. Писати вірші, оповідання, казки, просто для своїх дітей. Рукоділля, будь яке що тішить душу. Їсти смачну їжу, яку любите. На ніч заспокійливе обов´язково і висипатися, по можливості. Ми маємо пережити пуйло.
На це все треба мати час і енергію. Ця людина мусить працювати, піклуватися про престарілих батьків (свекрів), давати раду сім´ї. То треба спробувати, щоб зрозуміти...
olechka_uli• 06 октября 2023
В Сирии уже сколько лет война? Вы сильно интересовались что там погибают люди? Так же и всем в мире все равно что там в Украине делается, не у них и хорошо. Мой прогноз - будет хорошо если она воообще когда нибудь закончится, лет 5 не раньше
Уаджит• 06 октября 2023
Ответ дляpersonality
Цей проект заморожений в березні 2014. Добрий вечір 🤪
Вот видите ’замороженный’, но не разорван договор, в таком случае любой момент его можно разморозить и начать работать по добыче.
herba fresca• 06 октября 2023
Пока не закончатся люди для мобилизации.

Убьют тех, кто сейчас на фронте.

Потом примутся за привелегированных многодетных, студентов, и прочих.
Убьют и их.

И когда уже некем будет воевать война закончится сама собой.
Natalia505• 06 октября 2023
Ответ дляlyuba111
На що саме? Щоб приготувати собі вечерю, чи почитати книжку? Якщо людина живе виключно війною, це її вб´є дуже швидко. Вона має адаптувати до нових умов.
lyuba111• 06 октября 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
В ноябре этого года будет какое то затишье, заморозка, а закончится не раньше 2027 года, переговоры будут до 2029 года
саме так і я зрозуміла. Потім війна переміститься на Далекий схід. Повністю все поділять до 2035 року (за їхніми планами).
Jimson• 06 октября 2023
Ответ дляУаджит
Договор - бумага, как Будапештский меморандум. На данный момент им можно подтереть пятую точку. Посмотрите на карту этих самых месторождений газа. Не считая ЗУ, там малая часть, все уже оккупировано рф. Удивительное совпадение.
Natalia505• 06 октября 2023
Ответ дляherba fresca

Убьют тех, кто сейчас на фронте.

Убьют и их.

Сама собою не скінчиться, всіх не вб´ють. Тому що воювати прийдеться заходу, своїми людьми, а цього ніхто не хоче.
Уаджит• 06 октября 2023
Ответ дляSeehund
Вы думаете они спокойно бросят сухопутный коридор к Крыму?
Ну и воду они туда не получат, так как она будет загрязнена, если Украина разморозит проект по добыче сланцевого газа, который вместо разорвать поставила на паузу. Вот же дилемма.
Jave• 06 октября 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
фу.. мені аж гидко стало від того що ви допустили, що зеленський може подобатись.. людина, яка тримає при собі татарова, яка повернула в країну портнова, чиїм друг і потужною людиною є єрмак, яка назначала та назначає на важливі держ посади своїх друзяк, навіть під час війни, може викликати лише одну емоцію у мене
herba fresca• 06 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Запад и не будет своими людьми воевать.
Они не дураки.
Jimson• 06 октября 2023
Ответ дляherba fresca

Убьют тех, кто сейчас на фронте.

Убьют и их.

Помпилиус, Красные Листья. Почему-то вспомнилось.
Нісенітниця• 06 октября 2023
Ответ дляherba fresca

Убьют тех, кто сейчас на фронте.

Убьют и их.

Оружие у нас закончится быстрее, чем люди. Вот тогда и остановится война
бресточка• 06 октября 2023
Ответ дляНісенітниця

А дальше...новая вспышка через 10 лет.
Откуда такая информация?
Mrs.Ochmonek• 06 октября 2023
Ответ дляlyuba111
Удалено администрацией...
Брацкіє народи, так?Ви не прирівнюйте тут українців до кацапів. Натяки що українцям треба було просто з любов´ю зустріти кацапських вбивць і гвалтівників ’і нічого б не сталось’ залиште для рф - аудиторії .
Jimson• 06 октября 2023
Ответ дляolechka_uli

Некоторые трампистские сучки уже без прикрас озвучивают свое мнение
herba fresca• 06 октября 2023
Ответ дляНісенітниця
Удалено администрацией...
lyuba111• 06 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Да, саме на це. Собі готувати - то розкіш, потрібно годувати і ’обходити’ близьких. З престарілими - багато своїх нюансів. Після роботи і домашніх обов´язків відключаєшся, прийнявше горизонтальне положення (яка книжка).
А, крім того, ще моральний тиск.
kuskus• 06 октября 2023
Ответ дляok1904
Ви не праві, ніхто у світі не знає якою має бути перемога України.
Я знаю-путін здох і здохли всі москалі
Natalia505• 06 октября 2023
Ответ дляherba fresca
Запад и не будет своими людьми воевать.
Они не дураки.
Тому вони будуть воювати і надалі, нашими людьми і своєю зброєю. Тому нам треба вчитись жити в тих умовах що є або їхати, хто не витримує. Кожен для себе вирішує що робити.
L-i-s-a-92af• 06 октября 2023
Ответ дляKira2022
Это я про Украину, на рашке и так все нормально, кого из обычных людей сильно эта война коснулась?
Ну да,300 тысяч трупов дохлых чмобиков то такое,бабы еще нарожают
Piracanta• 06 октября 2023
Ответ дляEspresso_caffe
от того, что ваш центр жизни не приходился на Донбасс, Крым и новые оккупированные территории не защищает от аналогичных перспектив ваш центр жизни
Мой этот самый центр в Николаеве и недалеко ушёл от Донбасса и оккупированных территорий.
Natalia505• 06 октября 2023
Ответ дляlyuba111
А, крім того, ще моральний тиск.
Звичайна книжка. В мене син інвалід, не розповідайте мені як тяжко найти час на книжки. І я пишу, сажу города, роблю ремонт і гуляю вечорами, бо я цього хочу. Жити хочу і всім раджу-хотіти жити повноцінно, навіть в умовах війни.
Все виключно у вашій голові і вмінні керувати своїм часом.
L-i-s-a-92af• 06 октября 2023
Ответ дляlyuba111
Та, політологи розказують, що в кінці 2024 якраз почнеться ескалація (після виборів в РФ)
Немає чим їм ту ’ ескалацію’ робити
lyuba111• 06 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ні, не йшлося про такий натяк. Якби геополітики бачили, що ми не готові одні в одних стріляти, можливо і не починали би війну саме на нашій території. Поки... Справа не у ’Брацкіє народи’, всі люди - ЛЮДИ, не залежно від місця проживання. Живуть там, де народилися, і де мають можливість жити.
Нісенітниця• 06 октября 2023
Ответ длябресточка
Откуда такая информация?
А что изменит источник?
Это мое предположение
Piracanta• 06 октября 2023
Ответ дляУаджит
Удалено администрацией...
А кто устроил майдан по вашему?
karpenko73• 06 октября 2023
Ответ дляJave
Перше думайте коли підете на наступні вибори, чи то мера, чи то президентські. Я от ніколи не могла зрозуміти чому на виборах такі сволоти як Кернес, Труханов, Вілкул перемагають? Ну невже реально в бюлетені не було імен порядних людей?? як міг перемогти яник у 2010, чи зеленський у 2019 чи кучма?
потому что у них в команде хорошие политтехнологи, которые умеют руководить толпой