sofia-c93a• 06 октября 2023

Когда закончится война

Ваши прогнозы на год окончания войны в Украине
lyuba111• 06 октября 2023
Ответ для4мама
Сталін відкинувся. Щось змінилося?
Війна НІКОЛИ для нас не припиниться, доки ми ВСІ не усвідомимо, що московити кончені УСІ - були, є та будуть. В них в генах закладено вбивати та красти. Бо вони - прямі нащадки золотої орди.
Удалено администрацией...
lyuba111• 06 октября 2023
Ответ для4мама
По темі ’коли’ - листопад 2024. Це так що вже зі скасуванням обмежень військового стану.
Та, політологи розказують, що в кінці 2024 якраз почнеться ескалація (після виборів в РФ)
Wendy Rhoades• 06 октября 2023
цивільні мають можливості адаптуватись до умов війни, попри всі небезпеки і складнощі.
Справжній біль - це військові і ті, хто ще можуть бути мобілізовані, і
їх родини. Воювати невизначений термін, може ще рік, може п´ять - ось це дійсно нестерпно(
Kira2022• 06 октября 2023
Ответ дляolyagol
Просто у вас нет никаких конкретных предложений, сделать так и так, всё какое-то духовное, давайте поймем, осознаем, дальше то что? Я лично не понимаю.
Знаете, на юр факе есть такой предмет ТДП (теория государства и права), так вот он тяжело многим студентам даётся, потому как в 20 лет все видится не так, как в 40 имея опыт жизненный. Вот тут где то так же, когда понимаешь реальность происходящего решения о дальнейших действиях приходит само.
Espresso_caffe• 06 октября 2023
Ответ дляНочка_темная
В наступному році.Це не буде одномоментно як в 45 військова перемога, а параша сама віддасть нам крадене.Можливо, передача земель затягнеться і на 25 рік але домовленості про це, зняття військового стану, відхід хуйла від влади вже в наступному.
то же самое мы уже слышали год назад, с прогнозом на этот
Nat-li• 06 октября 2023
Удалено администрацией...
4мама• 06 октября 2023
Ответ дляlyuba111
Воно якось в унісон усе - всі ці астрологи, тарологи, політологи та інші фікусологи. Мусується саме кінець 2024 року повсюди.
Будемо дивитися.
А взагалі спокійне, тихе щасливе життя на планеті Земля походу усьо.
Так що живемо в моменті і радіємо кожному дню. Не треба чогось чекати.
Уаджит• 06 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ресурсів рф набагато більше. Логічніше йти туди і брати там, маючи тим більше такі підстави як агресивний напад на мирну країну і порушення всіх договорів. А спершу має бути політична воля на повне придушення рф, розпад і тд. Чому ж цього нема, якщо справа саме в ресурсах, яких хоче захід?
Удалено администрацией...
4мама• 06 октября 2023
Ответ дляlyuba111
Удалено администрацией...
Ви історію хоч трошки вивчали? Чи тільки період срср ’народи братья’?
ДевочкаКрасавица• 06 октября 2023
Ответ дляEspresso_caffe
вот видите, вы уже готовы оставаться без Крыма и Донбасса
А вы ещё не готовы?
KrupinkaSs• 06 октября 2023
Ответ дляWendy Rhoades
Ну от цікаво,скільки ще можуть протриматись військові,які на війні з 22 року?
Друге питання,за який час можно підготувати мобілізовану людину,яка можливо навіть не служила,до професійного військового,яким можна замінити вбитого чи пораненого.А ще ж треба людей змотивуати.
personality• 06 октября 2023
Ответ дляТельма
Ніколи. Ніхто в світі не хоче перемоги України..
Ніхто її не хоче у тому вигляді що хочемо ми. Знаєте чому вестерни зараз дають задню? Бо розуміють що своїми руками збудували потужну армію в Україні. А це значить, що маніпулювати нами в майбутньому стане важче. Тому зараз треба прикрити кранік.
personality• 06 октября 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Арестович Гордону сказал, что не раньше чем через год и только после выборов в Украине, вступлением в НАТО и при отказе от Луганска, Донецка и Крыма

готовят нас к этому
Ви менше того утирка слухайте
4мама• 06 октября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Мій брат не служив, в армії не був. Півроку підготовка була. Дуже інтенсивна. Потім починав десь з 4 лінії фронту, зараз на передовій, нулі.
ElenaMari• 06 октября 2023
Коли українці самі все вирішуть
personality• 06 октября 2023
Ответ дляУаджит
После того как разорвут договор.
Цей проект заморожений в березні 2014. Добрий вечір 🤪
lyuba111• 06 октября 2023
Ответ для4мама
Цікавлюся сьогоднішньою геополітикою.
Prervana• 06 октября 2023
Ответ дляPiracanta
Границы стран меняются каждое столетие и не по одному разу. И что значит готовы остаться без Крыма и Донбасса? Мы и так без них уже скоро десять лет. Все должны впасть в уныние и депрессию?
Странно, коммент еще не удален? Мне полтора года назад истина о том, что границы стран не статичны и частенько меняются - стоила аккаунта
ElenaMari• 06 октября 2023
Ответ дляSolnet
Ще років 5
За 5 лет потеряем всю Украину и людей останется очень мало, а победа где
ДевочкаКрасавица• 06 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так они ещё и до рашки доберутся. Их цель на сейчас ослабить палку, что они и делают, а потом и за нее возьмутся. Украина тоже для них лакомый кусочек, поэтому сначала Украина, руками украинцев, а потом и раша
ElenaMari• 06 октября 2023
Ответ дляEspresso_caffe

готовят нас к этому
Реальный отказ тогда сохраним то что есть территориально и людей
Espresso_caffe• 06 октября 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
А вы ещё не готовы?
лично я хочу чтобы все это немедленно прекратилось, но проблема в том, что оторвав этот русок русня не остановится и гарантий от продолжения никаких нет
ДевочкаКрасавица• 06 октября 2023
Ответ дляJave
Перше думайте коли підете на наступні вибори, чи то мера, чи то президентські. Я от ніколи не могла зрозуміти чому на виборах такі сволоти як Кернес, Труханов, Вілкул перемагають? Ну невже реально в бюлетені не було імен порядних людей?? як міг перемогти яник у 2010, чи зеленський у 2019 чи кучма?
А чем вам Кернес не угодил?
Pole• 06 октября 2023
Ответ дляmiya ya
за полгода,ну за месяца 3 до выборов в США ,именно в США война закончится. мы в тылу,дрончики иногда есть,но живем как обычно.ВЕРИМ ВСУ
Lusik 26• 06 октября 2023
Ответ дляSolgAvA
Йде вівйна за ресурси, Укранїнеу давно західні партнери купили. Частина крайна окупована кацапами. Та, доречі, частина, де є спільний бізнес з західними...друзями...
Якась дивна логіка тоді у цих борців за ресурси: знищувати інфраструктуру на триліони дол., використовувати зброю на млрд. дол. ЗАРАДИ примарної надії на дохід від добутку ресурсів???
Happiness13-Ukraine• 06 октября 2023
Ответ дляNata2907
ну усвідомимо ми, що далі?
Війна закінчиться?
Мій друг з фронту вернувся, не знаю вже яким чином, ще не бачилися, але сказав, що більше не піде ні за що. Воював добровольцем з першого дня. Сказав такого безпрєдела ще не бачив і вмирати за нашу владу він не хоче і життя своє на це марнувати. Постає питання: за що війна? За краще життя? А де воно і звідки воно візьметься? В нас он мера на гарячому за взятку піймали. 1,4 млн. А він каже що не винен і нічого не робив, хоча всі все знають. Впевнена, відпустять, так же як і голову військової адміністрації. Навіть справу не відкрили, за кодон до дітей їздить, відосики знімає. За що прості люди мають померти?
Вибачте, тобто ваш друг, повернувшись з фронту готовий віддати свою жінку кадирівцям, свою домівку бурятам, а дітей віддати на виховання рашистам. Так? Чи до чого ви це все написали? Не зовсім зрозуміло про що думає людина, коли таке пише. Стосовно корупції тут питань немає, кожен повинен відповісти за законом без виключення.
lyuba111• 06 октября 2023
Ответ дляmiya ya
згодна, що ’заморозиться’ тимчасово. Але, не закінчиться((((
ДевочкаКрасавица• 06 октября 2023
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
4мама• 06 октября 2023
Ответ дляNata2907
ну усвідомимо ми, що далі?
Війна закінчиться?
Ви ж розумієте, що це все в моменті не відбудеться. Потрібно, щоб не одне покоління свідоме зросло. Покоління, для якого неприйнятна корупція. Покоління, для якого Україна понад усе.
Я те втомлюсь у приклад наводити поляків та євреїв - щиро захоплююсь, дико заздрю цим народам. Полякам по відношенню до Polska, євреям - один до одного.
Може в нас так ніколи і не буде. Але дуже б того хотілося.
ДевочкаКрасавица• 06 октября 2023
Ответ дляPrervana
Я когда то здесь написал про Нечая и его предсказания о разделе Украины, так в бане долго сидела