Коплю на груди• 06 октября 2023

Яка ЗП у вчителів зараз?

Зрозуміла, що хотіла б працювати в школі, але сумніваюсь, через зарплатню. Знайомі сказала, що вчителям підняли трохи ЗП, але щось мені не віриться.
Яка ставка зараз у вчителя, якщо без вислуги за роки праці?
Можливо вчителі дадуть, якусь пораду, вмовлять або відговорять?)
Країна мрій• 06 октября 2023
Підняли зп, і зняли всі надбавки, тому в підсумку сума стала меншою. Підняття зп - це зепопулізм

Руда ліса• 06 октября 2023
Без досвіду десь 7000-7500 у Києві, якщо це ставка.
Угги_в_горошек• 06 октября 2023
Дочка работа учителем на полторы ставки, примерно с 9 до 16, зарплата бы 12000.
автор Коплю на груди • 06 октября 2023
Ответ дляРуда ліса
Це ж без врахування налогів, так?
Руда ліса• 06 октября 2023
Півтори ставки + ГПД+ стаж більше 20 років може бути до 18 тис.
Руда ліса• 06 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Це ж без врахування налогів, так?
Це на руки.
Раніше ще були оздоровчі влітку перед відпусткою, тепер немає. Премій теж не було цього року. Дніпровський район.
автор Коплю на груди • 06 октября 2023
Ответ дляРуда ліса
Це на руки.
Стає тільки гірше(
SolgAvA• 06 октября 2023
як обіцяв найвеличніший,
’Перед президентскими выборами Зеленский предлагал повысить до 4 тысяч долларов (примерно 108 тысяч гривен) зарплаты учителям.’
SolgAvA• 06 октября 2023
у людей пам´ять коротка, краще себе звинуватити, ніж прЄдать свій вибір

вре_Динка• 06 октября 2023
4 тис зелених
ШобВам_КакНам• 06 октября 2023
Штири тищі долярів...
Руда ліса• 06 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Стає тільки гірше(
Так.
Ще й збільшили класи. Була постанова, що не повинно залишатися класів з кількістю дітей менше 25 для оффлайн навчання.
Тепер у меншого замість 28 учнів у класі 35.
Бо один клас на паралелі розформували і дітей розкидали по решті.
’Зайвих’ вчителів звільнили.
Любимка-анонимка• 06 октября 2023
Ответ дляРуда ліса
Це з Київською доплатою.В регіонах буде мінімалка
Руда ліса• 06 октября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я тому і написала, що Київ, бо зараз у кожному регіоні свої ’покращання’.
Любимка-анонимка• 06 октября 2023
Ответ дляРуда ліса
В Києві завжди були доплати від міськради,яких в бюджетах освіти загальнодержавних немає.
автор Коплю на груди • 06 октября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Щось відповіді сумніші і сумніші(
І чи варто воно так нервувати, щоб отримувати такі копійки
Любимка-анонимка• 06 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Щось відповіді сумніші і сумніші(
Мені завжди моя робота подобалася,тому і працювала.
Злива інформації• 06 октября 2023
Ответ дляРуда ліса
Це на руки.
Це неправда, були премії на 8 безня, перед відпусткой, на день вчителя, не розводіть зрадоньку!
Патриоточка• 06 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Щось відповіді сумніші і сумніші(
https://osvitoria.media/experience/kalkulyator-zar... Знайома казала, що приблизно правильно показує, похибка невелика

автор Коплю на груди • 06 октября 2023
Ответ дляПатриоточка
Дякую)
Tocia• 06 октября 2023
Рік після універа,мінімалка поки що
Руда ліса• 06 октября 2023
Ответ дляЗлива інформації
По Дніпровському не було. Принаймні у 11 та 103 школах точно.
Ходять чутки, що у деяких районах міста були премії. Але у мене немає знайомих, які б працювали там.
Стетоскопуло• 06 октября 2023
автор, вы предметник?
Missdior_22• 07 октября 2023
Ответ дляTocia
Рік після універа,мінімалка поки що
Добрий день,вам 22-24?
Бюст Березуцкого• 09 октября 2023
Ответ дляMissdior_22
Добрий день,вам 22-24?
Так
Missdior_22• 09 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Так
Можемо спиратись, я теж вчитель ща освітою вашого віку)