Гага Газу• 06 октября 2023

Забагато свекрухи в спільному сімейному життя

Кожні вихідні приходить в гості. Чоловіку все рівно, сказати їй нічого не хоче, але вона йому і не набридає. Я хочу прибрати, а вона ходить з порадами чи розповідями про подруг. І так у всьому.
Як з цим боротись???
Майструю крила• 06 октября 2023
Ответ дляГага Газу
Спільне з чоловіком. Вкладались та заробляли обидва.
Як жили на зйомі вона не приходила в гості, а як купили квартиру стала кожні вихідні. І дзвонить мені як подружці на каву запрошує. Наш мінус, що випадково купили житло в одному районі з нею
За руку приводите мужа и говорите: мама пришла, поговорите, а мне надо в магазин, убрать, в ваннуб.
Пошли, ванную с пенкой и лежите там 2 часа.
Пригощаю кашею• 06 октября 2023
Ответ дляТримбулька
Охренели вы злые тетки,желаю вам чтоб от вас так же дети ваши шарахались,двери не открывали,ключи забрали и чтоб вы свою старость провели под забором.
Вас противно читать
Не надо доводить детей настолько.

Уважайте границы, и будет вам счастье.
Не заздріть тьоті• 07 октября 2023
Ответ дляГага Газу
Мене ще дратує її манера щоразу звонити моєму чоловіку ой, а ти підвезеш мене з одного кінця міста в інший. Коли він каже, що то йому не на часі і я тобі можу таксі викликати, то вона щоразу дакає. І то через день! Одним словом вона мене у всіх планах почала дратувати та її присутність у нашому житті також.
А скільки їй років?
Не прохожу мимо• 15 октября 2023
Ответ дляГага Газу
Так. Він сказав, що вона йому не телефонує чи прийти в гості і мовляв йому все рівно.
Скажите или я в выходной или убираю, или развлекаю твою маму, но тогда уборка полностью на тебе.
И так пару раз: не приготовить, не убрать, не постирать. Сиди голодный, я с мамой твоей занята.