Сиреневенькая• 06 октября 2023
Незмиваючий засіб для волосся, похваліться вашими)
Пухнастий блонд, сухе по довжині, не січеться, але ламке.
Мульйонерша• 06 октября 2023
Рву и мечу• 06 октября 2023
brae primer , Brae essential, Lebel белое масло , и ellipse капсулы, желтое масло керастаз.
Люблю масло керастаз, капсулы желтые Элипс и брае эсеншиал
Сиреневенькая
• 06 октября 2023
Ответ дляКашпо
Хвалю
А что посоветуете взять одно из этих всех?
Кашпо• 06 октября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Вот это… Приятно пахнет, не жирнит волосы, хорошо питает на мой субъективный взгляд.
Люблю кетчуп• 06 октября 2023
Ответ дляКашпо
Хвалю
Как Вы наносите Olaplex? Купила- полный провал,понравился только запах,на волосах- ужас (аиртач) ,не впитывается,жиром блестит.Я пробовала меньше наносить- та же картина
Кашпо• 07 октября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я бы сказала, что просто самое обычное масло. Мою голову, отжимаю полотенцем, расчёсываюсь и потом распределяю по влажным волосам. Все масла набираю щедро. Слегка жирнит только то, что по центру. Феном не сушу, просто высыхают естественным образом. У меня некрашеные, нормального типа волосы.
Ответ дляКашпо
Хвалю
а у Вас яке волося? як і автор описав? давно про олаплекс7 думаю: на вибілене в мочалку блонд підійде? його на вологе волосся краще? якщо нема інших етапів олаплексу, чи буде дієве?
мароканоіл і альфапарф що з фотки - були ну таке.. альфаарф трохи краще, але мені ефект як від рідких кристалів бреліл - норм, але не прям вауу.
Ответ дляКашпо
а ну якщо не фарбоване і лише трохи вьюнке на кінцях, то то нецікаво)) ну я про питання теми) бо цікаво на надо пористе перефарбоване..
але крута довжина у Вас! це не так легко відростити! Ви мабуть ще й висока? тоді така довжина це десь 70см?
Кашпо• 07 октября 2023
Ответ дляgdsN
18 сообщение - там и фото и описание моих волос
Ответ дляtarveldy
В мене вбитий блондом і замальований в 7 тон, бо блонд був від рожевого до хакі , і частина відвалилась
а ви лише в малютках цей засіб купували? бо бачила що є великий обєм також. а часто бува що великі фасовки чомусь гіршої якості..
а можна ще питання: волосся вється? ну тобто пористість-препористість?
Ответ дляgdsN
Волосся пряме, тільки в цьому форматі , мені цього тюбіках на місяць вистачає, коротка стрижка