В субботу утром, 7 октября, террористы выпустили более 300 ракет в сторону Израиля, зафиксировано несколько "прилетов".
ЦАХАЛ объявил в стране военное положение.
Ответ дляDianaBibizyana
Американці вже кажуть, що готві надавати будь-яку допомогу для самозахисту Ізраілю...
здається ми скоро опинимося на другому плані...
звучить цинічно, але в нас варіантів не дуже, якщо Америка злиє нас, то нам капєц...
Не ссым, раше тоже обломится с иранскими шахедами, оружием. У нам есть союзники, которые помогают
DianaBibizyana• 07 октября 2023
Ответ длячаревна
дай Бог...але щось настрій зовсім останнім часом ніякий(
Ответ дляСhanelKa
Спочатку ми маємо прийняти біженців з Ізраїлю
Дати їм квартири, соц виплати
Не думаю, що то практично можливо зараз
Дати їм квартири, соц виплати
Не думаю, що то практично можливо зараз
Такого ніколи не буде. Якщо розвивати мою думку, то Їм дадуть наші знищені міста, і вони самі туди будуть інвестувати та відбудовуватися. Вони побудують нову країну ’ під себе’ на нашій території.
Ответ дляSmusish
Я ж до вас як не до бабки. Це форум і ми ділимося думками. Якщо ви почали писати , то у вас є своя думка роздуми. Та вони у всих є. Хтось озвучує їх а хтось ні. Мені просто було цікаво знати ваш напрямок думок.
Але дрречі, коли у нас почалась війна і тут обговорювали, тему типу що буде далі. То хтось писав що буде пізніше ще одна війна. І таки хтось писав про Ізраїль, там була цікава думка,от точно не памятаю . Але небесний ієрусалим десь звідти теж ’ винирнув’
Можу тільки сказати, що маю надію, що по завершенні рашку назначать винною за весь безпрєдєл, що почався в світі. І буде вона відповідати не тільки за те, що сотворила з нами, а за все і перед всім світом. Віками молитиме вибачення.
Дожити б нам до тих днів.
БратьяГримм• 07 октября 2023
Похоже нормальная армия только у нас , остальные раздутым пшиком оказались .
Не зря страны нато , не хотят замечать ни ракеты раши , ни дроны , на своих территориях
НамСвоюРобити• 07 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Типу Ізраїль в свій час забрав землі в Палестини. Це як наш Донбас раша. Тільки багато води витекло з тих пір і люди трохи забули звідки коріння
’як наш Донбас раша’ було б у випадку, якби ми вкупі з білорахою, країнами Балтії, Казахстаном, Китаєм-Японією-КНДР й Штатами до купи + всі інші, зайшли на територію параші аби винищити всіх росіян фізично.
БратьяГримм• 07 октября 2023
Ответ длячаревна
Нам конечно выгодно , чтоб Иран начали бомбить , куча оружия оттуда идёт на рашу
Ответ дляDianaBibizyana
Нам тоже обещали ’надавати будь-яку допомогу для самозахисту’, top-of-the-line. Что-то дали, что-то передумали, что-то ’надо подождать’.
Летчики-истребители Микола Петренко и Тарас Березняк не выучили формы глаголов to bring и to drink, поэтому поставка Ф-16 задерживается на неопределенный срок.
Ответ дляAne4ka777
Що за брєд ви пишите? Покажіть мені хоч одну країну в світі де мирно співіснують дві нації з різними релігійними поглядами, культурою і т.д. на одній території? Ви хочете другу Палестину, але вже в Україні. Не забуваємо про лаптестан під боком і в сухому остатку нас будуть роздерати вже дві країни. Сподіваюсь ваші мрії залишаться тільки мріями.
Це форум, де всі діляться думками, спілкуютьсь. Це просто одна із думок. Це не мрії, це просто ’ потріпати’ язиком Як ви думаєте, чому у нас почалась війна, ми в центрі Європи , ми розвинена країна. Чому ми ????
Ответ дляБратьяГримм
а вы думаете почему Киссинджеру вожа в хвост попала и он несколько месяцев везде трындит, что ошибся и Украина надо в НАТО
БратьяГримм• 07 октября 2023
Ответ дляJimson
Израилю дадут, даже не сомневайтесь
golublexa3• 07 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
У Израиля отличная амия, просто сработал эффект неожиданости.
Mrs.Ochmonek• 07 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Я вперше чую. Ану люди розкажіть хто що знає про знищення євреїв Хмельницьким. Це що якісь секретні матеріали?
Ні, дійсно гинули і поляки, і євреї за часів визвольної війни Хмельницького. Ні ті, ні інші, звичайно не хотіли держави українців Гетьманщини, чи Військо запорізьке, чи землі козаків - як вона на різних картах європейстких географів зображалась.
Хмельниччина - результат політики Речі Посполитої проти русинів - українців. Так буває, якщо забирають мову, віру, + моменти соціальної нерівності - збройний спротив в результаті
Але цифри перебільшені
БратьяГримм• 07 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Так ото ж
DianaBibizyana• 07 октября 2023
Ответ дляJimson
ні, тут важливо розуміти, що означає Ізраіль для Америки, а що ми(
наша сходинка набагато нижча за ізраільску, на жаль...
БратьяГримм• 07 октября 2023
Ответ дляgolublexa3
Та ну , как это ?
Какой неожиданности ? Враг зашёл без особого напряга .
У них война больше 70 лет и постоянные обстрелы
НамСвоюРобити• 07 октября 2023
Ответ дляКотоВовна
Мені здається, що всі, у кого є якісь ’сірі’ території, вирішили ’позакривати це питання’. Тей же Карабах тягнувся роками, як і Сектор Газа. Може це якраз через потенційний Тайвань?
Щодо конфлікту в Ізраїлі - раджу подивитись відео від воєнного історика Солоніна (з рашки, але живе в Києві).
Це той що сраку рвав (закреслено)ьстверджував, буцім-то ракета зруйнувала будинок у Дніпрі ч/з ППО? А як з´явилось відео влучання, то заткнувся і навіть не вибачився за свій провтик.
Ответ дляSmusish
Правильно, то просто потріпати язиком. Ніхто незнає як буде завтра. Від нас нічого незалежить.
Єдине, що вірю що є такий собі сценарій і світ по ньому живе.
Я вже нічому не здивуюсь
Іноді можна просто лягти спати, а прокинутись вже в іншій країні чи в новому світі з новими правилами
Mrs.Ochmonek• 07 октября 2023
Ответ дляgolublexa3
Читала много литератури но в основном польской ...Пора сносить памятники, поляков истреблял, евреев убивал, договор с московией подписал, герой блин
Для нас герой, важлива постать, хоч не без помилок
БратьяГримм• 07 октября 2023
Ответ дляDianaBibizyana
Арабов ещё и Китай негласно поддерживает
Mrs.Ochmonek• 07 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Ви нічого не плутаєте? В окови московії нас Мазепа наче впутав
Ні, Мазепа намагався виплутати з Карлом 12м
Ответ дляSmusish
Якщо ви таке сердешна, то подаруйте їм свою хату, а про всю Україну не треба говорити.